Jump to content

Moto Zajednica

IdiMiDodjimi :D

Recommended Posts

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Royal Enfield Himalayan

Dobro nam dosao ponovo,secam se tvojih oglasa sta god da si prodavao uvek je u bezprekornom stanju,kao novo,svaka cast!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala... Prodavah par motora u zadnje dve god (ovde sam 12 inace) svi licno moji, na mene registrovani, na svakom mi po nesto odgovaralo nije , proverio do detalja, ulozio novca i vremena ali nekome sam zalicio na preprodavca... Imali su i sastanak "na visem nivou" o meni, kako mi rekose... Ja sam clan druzenja i razmene iskustava radi, tako da cu od sada a ukoliko imam sta prodavati to na drugim sajtovima raditi...

Hvala svima jos jednom, drago mi je da druzenje nastavljamo, sa novim elanom sada

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Ja bih za Nenada ostavio samo ovo ovde onako cisto bezveze :jee:

 

 

3af2d323300d-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CBR 1100 XX, 2003. godište, Touring, vozilo prešlo 49046 km, Beograd. Cena 2.950 € - Motori - Polovni Automobili

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Satelisa konzumiram, dogovorio za 25 ovog meseca prepravku sedista kod Srdjana iz Surcina ali zbog otvaranja istog po sredini potrebno mu je skuter dovesti... Tako da i to preskacem... Malo oko ogibljenja poradio... Zadovoljan sam, zavrsava mi posao ali lagati necu! Jbs skuter


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Obracaju mi se kolege na PP, dobrodoslica i par reci, obradujem se podjednako! Da sam znao ni "odlazio" ne bih...

Volim da pricamo/razgovaramo, normalno je i ne sloziti se po nekad... Svoje stavove umem sa dosta zara da branim, ne iz zelje da se nametnem nego zbog vere da sam u pravu. I to sam odlucio da korigujem, izazove lose osecanje i reakciju drugih...

 

Sve u svemu a u nedostatku emotikona, jos jednom drago mi je i cast biti sa vama drustvo, hvala na "primanju" nazad!

Nastavljamo... :Sloper:

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Dobro došao nazad Nenade. Iskreno mi je drago što ću opet čitati tvoje majstorije. Iako se lično ne poznajemo manje bi mi bilo neobično da sam se ja ispisao. Ipak pripadaš zajednici.
Nastavi da deliš svoje radove i znanja :-)

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
On 18.2.2020. at 21:24, N.F.S. je napisao:

Hvala... Prodavah par motora u zadnje dve god (ovde sam 12 inace) svi licno moji, na mene registrovani, na svakom mi po nesto odgovaralo nije emoji41.png, proverio do detalja, ulozio novca i vremena ali nekome sam zalicio na preprodavca... Imali su i sastanak "na visem nivou" o meni, kako mi rekose... Ja sam clan druzenja i razmene iskustava radi, tako da cu od sada a ukoliko imam sta prodavati to na drugim sajtovima raditi...

Hvala svima jos jednom, drago mi je da druzenje nastavljamo, sa novim elanom sada emoji6.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

podsecas me na mene

volim da friziram dodajem prepravljam budzi ovo budzi ono

kada je sve u fulu postane dosadno

i onda jovo nanovo

pozz i dobrodosao

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Zbog vasih se postova osecam lepo! Hvala drustvo, ko zna koliko smo se puta sreli, "blicnuli" strancu u prolazu a ustvari se znamo odavde, razgovarali smo i ideje razmenjivali...

Secam se kucanja ovde kada nas je jedva 20 aktivnih bilo,  zbog tolikog "staza" se i opustih malo ali nece da moze :D !  Vecina vas i nije videla "komplimente" koje dobih :na_glavi:

Jos jednom hvala, zbog normalnih ljudi sam tu!

Neka vas gume drze...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Kako sam ovo propustio!? Nešo, pozdrav i dobro se ti nama vratio. Nedostajala je forumu tvoja strast kojom bojiš sve ono što radiš/govoriš/pišeš u vezi sa motorima :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja