Jump to content

Moto Zajednica

Kuzmina sahrana 08.06.2008.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

  Nadam se da mi Urednici sajta nece zameriti sto otvaram istu Temu.Otvaram je iz razloga preglednosti i da se konkretne informacije ne bi zagubile u velikom broju pristiglih postova!!

 

Sahrana je zakazana za nedelju 08.06.2008. u 13.00 na Bozman - groblju.

 

Zvao me je veliki broj prijatelja bajkera iz cele Srbije koji su izrazili zelju da naseg Kuzmu isprate na poslednji put...S tim u vezi, preuzeo sam organizaciju okupljanja bajkera i njihovog sprovodjenja do mesta sahrane, a pre toga do mesta na kojem je Kuzma nastradao!!

 

  Dogovoreno je da skup bajkera iz drugih gradova bude odrzan kod hipermarketa METRO na ulasku u Kragujevac iz pravca Batocine u 12 sati!

 

Zatim bi smo se nasli sa velikom grupom kragujevackih bajkera na mestu pogibije i onda jednim tihim defileom uputili kroz grad do samog groblja!!

 

U vezi bilo kakvih informacija mozete me licno kontaktirati 00:24!

 

ssaallee

064 66 29 737

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Ma nema potrebe da ljude zavlacimo gore!Licno mislim da je tako bolje, a i tako smo se dogovorili zajedno svi!!

A i da ti se zahvalim, da iskoristim priliku, sto si kontaktirala gradonacelnika i obezbedila da sahrana bude obavljena u nedelju, u dani kada oni to ne rade!(grobari)

Hvala jos jednom!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Da, za sve bajkere koji dolaze sa strane, okupljanje je kod METROA u 12 casova, kako bi smo odatle otisli do omiljenog caffea mnogih bajkera u Kragujevcu a i mesta gde je nas Kuzma provodio puno vremena, kako bi smo odatle napravili jedan tihi defilej kroz grad do mesta gde je Kuzma nastradao!

 

  Dogovorili smo se da na tom mestu zaturiramo sto jace mozemo nase motocikle ne bi li nas nas dragi prijatelj  negde gore cuo!!

Posle kraceg zadrzavanja, upucujemo se ka Bozman groblju gde je planirana sahrana za 13 casova!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

sta da kazem dosli smo prisustvovali sahrani

bolje da smo se skupili za nesto dobro ali...

mnogo bajkera je doslo sa raznih strana da isprate svog prijatelja jedan od njih sam i ja

nek pociva u miru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha fazer 1000

Veoma tezak dan za sve bajkere u Kragujevcu i prijatelje Gorana Irmlera-"Kuzme".

Hvala svim predstavnicima moto klubova  iz Srbije koji su danas dosli da zajedno ispratimo naseg brata Gorana -Kuzmu .

Nek ti je pokoj dusi i vecna ti slava .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja