Jump to content

Moto Zajednica

Zverinjak II

Recommended Posts

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Nista cudno, oni su i bili uvoznici MZ-a kolko se secam .

 

Oni i Hermes. Nista cudno, samo sam hteo da skernem paznju da je sve original, kako karike tako i ambalaza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Ma nisam mislio nista lose sve to pije vodu Kad bi ti ja rekao od cega sam koristio materijal da bi bio sto tanji i laksi i nista nije puklo Pa ne ce ni puci mz ram

Samo dolazim do pitanja za sve nas sta ce tu ostati od MZ kad sve delove stavimo od ovog ili onog motocikla

Sto bi moji stari rekli nemoj Bobane da se mucis ali ja neznam drugacije Izgleda da svi mi koji vozimo MZea neznamo drugacije0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: novo milosevo
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Nisam siguran ali mislim da je od nekog staroh "Nemca". Ako te bas mnogo interesuje , probacu da mu udjem u trag.

 

Rezervoar mi se jako sviđa, kao i ceo motor.I ja imam u planu neku preradu ali se još nisam odlučio kakvu, tako da mi nije ništa hitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Juce se malo švrčkao sa vozilancem jedne od omiljenijih firmi. Da je moj ,dugo bi se voleli. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Uf, kak'a alamunja. Verujem da si bez kacige bio samo za pozu pred objektivom. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Cime lepite semering na cizmi treba da je zamenim a prethodni pokusaji nisu bas bili mnogo uspesni (znali su da izlete sa sve uljem) mislim da odnesem kod strugara da mi napravi kanal za seger iznad semeringa dali je to neko vec pokusao1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Meni se nikada nije desilo da mi izlete semerinzi.Pazljivo sam ih menjao i nisam ostetio siceve.Da kazem da ne vozim bas tako ostro kao ti u trkackim rezimima ali mi se cesto desava da kocim do cijukanja prednje gume. Jos jedna stvar, uvek sam vozio na SAE 30 ulje i viljuska je bila dovoljno tvrda da nisam imao "štosovanja".U nekoliko navrata, u ona vremena kada semeringa nie bilo u svakoj radnji smo koristili Tomosove iz bloka, ne secam se koje.

To sa osiguracen bi moralo da radi , tako je na gomili motorcikala.

 

@Albert:

Zahvaljujem na informaciji !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Nece da izlete na trkalici ona ima kraci hod vila vec standardni hod napravi vecu kompresiju u cizmi i eto ga napolju

A mozda sam naleteo na neke znj semeringe

Od tomosa mozda je samo od automatika na izlaznoj osovini nema nijedan tako veliki0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Treba mi:

masina sa papirima od Kineza,2 cilindra,250ccm, najcesce vidjana u modelima Sprint kinroad.Stanje može biti bilo kakvo osim da su blokovi citavi.Moze i ceo motorcikl ukoliko je cena razumna jer je agregat potreban za projekat.Ako neko zna u svom komsiluku da ima neka takva kombinacija, bio bih veoma zahvalan da mi se prosledi.

post-3484-0-50661300-1357399267_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

@Picaso: Nista se ne kuva kod mena,to je za drugara mada,i ja bi voleo neki agregat 4T da butnem u mog nesretnog MZ-a.

 

@Boban: Brzina ti ne prelazi nekih 2.700 obrtaja..Sve ti zavisi koji nivo poliranja želoš da postignes sa time ti se menja drasticno tehnologija. Ako hoces samo da bude uredno i da se sija,mozes rukom brusni papir i onda mala šajbna na bušilicu i udri.To moze da bude veoma, veoma uredno.

Vidi kod drugara ili u komšiluku ako ima neka masina pomenuta ili blokovi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja