Jump to content

Moto Zajednica

Bočni koferi GIVI V46 sa nosačima za Hondu NC750X

Recommended Posts

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Koferi su u istom stanju kao sto su na slikama. A naravno da nisu novi, nego su korišćeni. Poklopci novi, ja sam ih jesenas zamenio. Takodje sam kolegu ljubazno pozvao juče da mu kažem da sam poslao, i da ako ima neki problem da mi javi. On to nije uradio, nego je ovde napisao stvari da je kofer farban (inače oba su indentična) i još štošta. I dalje smatram da su koferi nisu u stanju u kojem je kolega opisao, ali i ponavljam da sam ga ja juče kontaktirao da mi se javi ako ima bilo kakav problem. Sa ovim njegovim postom ispada da sam prevaran i diler kofera, što je jako ružno sa njegove strane. Inače, takodje sam ga zamolio da vrati kofere, sa postarinom o mom trošku. Novi koferi imaju jednu cenu, korišćeni drugu, koja je više nego upola manja. Hvala kolegi što je javno izrazio lično nezadovoljstvo. Naravno da koferi ostaju aktivni, ali samo lično preuzimanje, da se kupac uveri u stanje. Ipak, kultura i obrazovanje mi nalaže da se izvinim kolegi što mu nisam prodao glac nove kofere po ceni polovnih. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Poštovani kolega, sve je to ok, ponekad se nesto stavljalo u njega, možda neki prtljag, pa je tako vožen daleko, pa u toku vožnje unutrašnjost ima znakove korišćenja. Za farbanje ću se uveriti kada pogledam i drugo kofer, jer su identični, i onda ću reći da li jesu ili nisu. Kod mene sam samo kupio i stavio NOVE poklopce, jer su bili sivi, a ja sam želeo crne. Kofere sam dobio sa motorom, motor sam prodao po manjoj ceni, oni ostali. Koliko su stari, ne znam, ali su skroz funkcionalni i u stanju kao na slikama. I opet ponavljam, ima smisla da se žalite ako sam ja odbio povraćaj novca. Ali sam, poštovani kolega, JA VAS POZVAO, a ne Vi mene. Kolega kaže da on nove kofere prodaje po ceni polovnih, tako da ako nekome bude trebalo, kod njega kupujte, Motoland i ostale prodavnice mogu da se zatvore. Iskreno, sramota me i da se raspravljam, jer sam prvom kupcu odvezao kofere na noge, njemu se nije svideo model, a ovo kolegi se ne svidja što nisu novi. Kolega, ako niste razumeli preko telefonskog razgovora, nego više volite ovde konverzaciju, imali ste pravo da mi se javite i kažete šta nije u redu, i ne bi ste bili oštećeni. Ja sam motocikl sa 33000km, koji je korišćen, prodao za 70% cene novog, i kupac je prezadovoljan. Nije mi trazio nov motor po upola manjoj ceni, već je svestan da je motor vožen. Takodje se prodaju u na KP, i tamo imam sve pozotovne ocene. Ako išta prodajem, to su sve moje stvari koje sam koristio i više mi nisu potrebne. I kolega, ja sam od jednog kogele sa foruma kupio kofere Kappa K33N za 24000din, a novi su 31000. Korišćeni su i imaju tragove korišćenja, i zadovoljan sam njima. Tako da, poštovani kolega, savetujem Vam, kao što ste rekli, samo novo da kupujete, nikad više ništa polovno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

@Yanco

Druže, ne daj se iznervirati, "kolega" je ili nevaspitan ili samo ima fetiš kofera.

 

Kada je prodavao svoj nekompletni pa sam mu nudio zamenu uz njegovu  doplatu, videvši fotke prokomentarisao je da je "u očajnom stanju", kofer koji je kasnije kupio kolega sa foruma koji je zadovoljan.

 

Orlovi, budi dovoljno pristojan da ako nešto ne odgovara iz bilo kog razloga ne vređaš nego kulturno odbiješ.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Raspravi nikada kraja.Nije bitna unutrasnjost,ali spolja.

Da skratimo.Kolegi svaka cast,Korektan je.Sutra mu saljem kofer nazad a ja odoh za BG.po nov.

Ipak je novo,novo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

@Nimmin hvala druže na razumevanju. Naravno da se ne nerviram, niti ima razloga za nervozu. Pokušavam samo objasniti kolegi da čak i da je tačno to što kaže, mada se na slikama jasno vidi da to nije očajno stanje, postoji neko pravilo i ovde i na KP da je javno kritikovanje opravdano samo u slučaju da podavac ignoriše zamerke kupca, što u ovo slučaju svakako nije bio slučaj.

 

I moja greška, kofere Kappa K33N sam platio 22000 din, 70% od cene novih, koji su bili dobro očuvani, ali vidljivo korišćeni, i ja sam bio zadovoljan i stanjem kofera i korektnošću prodavca istih, a oni su bili prodavani prošle godine na ovom linku:

 

 

Oni sada čekaju nov motor, kada se bude kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@Yanco samo da ti kazem ovako, nemoj da se nerviras zbog ljudi koji ne znaju sta oce.

 

Vozis motor star 10-15 godina, a oces da ti kofer bude kao nov ali po ceni duplo manjoj nego u radnji. Ja sam ovde na forumu i prodao i kupio i poklonio dosta stvari i bilo je svega.

 

Sledeci put, moj ti je savet, slikas detaljno, stavis u temu, i zakljucas. Jer su mene prozivali pojedinci, koji nisu cak ni kupci, kako su mi teme za oglase dugacke bla bla. Poslusaj me, jer znam da si korektan, i znam da je tvoja ponuda za notor i za kofere vise nego povoljna, nemoj da trosis vreme na nerviranje. Okacis iglas, ponekad stavis novu manju cenu i to je to.

 

Pozdrav, i srecna kupovina novog motora!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
pre 17 minuta, Markone88 je napisao:

@Yanco samo da ti kazem ovako, nemoj da se nerviras zbog ljudi koji ne znaju sta oce.

 

Vozis motor star 10-15 godina, a oces da ti kofer bude kao nov ali po ceni duplo manjoj nego u radnji. Ja sam ovde na forumu i prodao i kupio i poklonio dosta stvari i bilo je svega.

 

Sledeci put, moj ti je savet, slikas detaljno, stavis u temu, i zakljucas. Jer su mene prozivali pojedinci, koji nisu cak ni kupci, kako su mi teme za oglase dugacke bla bla. Poslusaj me, jer znam da si korektan, i znam da je tvoja ponuda za notor i za kofere vise nego povoljna, nemoj da trosis vreme na nerviranje. Okacis iglas, ponekad stavis novu manju cenu i to je to.

 

Pozdrav, i srecna kupovina novog motora!

Hvala Mare. Inače nov motor koji sam rezervisao je prešao granicu, u Srbiji je, javio mi Dušan iz Delte, ali zbog novonastale situacije sa vanrednim stanjem, nemam pojma kako će dalje biti. Mislim da salon mora da carini svako novo vozilo, a s obzirom da javne službe ne rade regularno, nemam pojma kako će se dalje odvijati situacija. Čak i da ga preuzmem, nove tablice i saobraćajna se ne izdaju, tako da neće biti vožnje uskoro, nažalost... :jok:

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Azuriran je oglas na KP, ponovo je detaljno slikan kofer i nosači, detaljno opisan i cena redukovana. Trenutno je jedan kofer na prodaju, drugi sam privremeno pozajmio drugaru, kad mi vrati, biće na prodaju.

 

Pošto sam kofer prvo cenio upola od novog (100e), a kolegi čiju sam reklamaciju uvažio sam pristao da prodam za cenu od 10.000 din, ova cena na KP od 9500din za kofer i 6500 din za nosače može da se redukuje za kolege sa foruma.

 

93788655_5e95d01513fa78-4674147120200414
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Na prodaju kofer za motocikl GIVI V46. Kofer je kompletan ...

 

93789211_5e95d255aaacb9-1968950320200414
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Na prodaju MONOKEY nosači bočnih kofera za Hondu NC700 750X. ...

 

Molim vas da dobro pogledate slike i opis.

Takodje, ako imate nešto zanimljivo u zamenu, a naročito za Hondu NC750X 2016+, nudite... Trebao bi mi na primer komunikator, rolbar, centralnu stender... Ponude na Viber (0603019466) ili na PP, da ne smaramo ostale ličnim porukama :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja