Jump to content

Moto Zajednica

Пасат Б5 1.9тди 2000год

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Као што пише у наслову, продајем свој Пасат Б5 1.9 тди са 115 коњских снага, ауто је 2000-то годиште и у врло добром стању ако занемаримо лимаријска оштећења (понека огреботина, избледео лак на крову, пар удубљења од града).

Пре мало више од годину дана сам га купио тј мењао се и од тада је у мом власништву, пре тога је био у власништву професора који је мени у средњој школи предавао социјологију, а иначе код њега је био од 2012 године.

Возило се води на мене и пренос је обавезан, продајем га зато што имам у плану да се ускоро поновим неким моторциклом јер сам свој продао јесенас, а обзиром да већ кући имам један ауто на који деда плаћа регу :jee1: овај ми је такорећи вишак. 

Возило сам регистровао 26 децембра, почетком зимске сезоне ставио сам све 4 нове гуме, трапови су одлични, кочнице такође, мотор исто пали на пола кључа иако има правих 360.000км, у њега увек сипано само 5w-40 и НИС G-drive дизел како код мене тако код профе, велики сервис урађен пре 2 године или пре око 31-32хкм. 

У Пасата возим своју децу и трудим се да буде максимално исправан, потрошња му се креће од 1000 до 1200 динара на 100км.

Стојим иза сваке своје речи што сам написао у огласу, небо на ауту се почело одлепљивати и то ћу највероватније одрадити до краја ове или почетком следеће недеље.

Ево линка од огласа

fee2c85f099d-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Volkswagen Passat B5 reg god dana, 2000. godište, Karavan, Dizel 1896 cm3, vozilo prešlo 360000 km, Padež. Putnička vozila - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 371 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Морам да прокометаришем да се љутиш. Каква је то рага од аута, мој пријатељ има истог Пасата са 115 кс куца на сату  преко 600000 км. И даље сваки радни дан пређе преко 150 км пос'о-кућа. Оно што мене одушевљава је и даље опште стање које је одлично, мада је и он чува и одржава али је и гази што би рекли к' о  туђу жену. И знам посигурно да је на мотору мењао само дихтунг главе, јбг пропишао. 

Срећна теби  продаја, а ово би био прави мајсторски ауто, а може и за пецање, што неко рече. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Нема љутње, хвала лепо! :)

Та возила су изузетно захвална, што кажеш праве раге. 

Имао сам  прошле године Б5.5 караван са 101кс, овај иако је старији модел по мени је бољи, онај је тром са 101кс док је код овог друга прича.

Имамо и б5.5 лимузину од 131кс, екстра очуван, кожа, 6 Брзина, 250хкм, братов који ја дохватим кад кад, можда ће и он бити на продају  пошто је он више преко него овде скупља прашину џабе. 

Нисам рекао, цена за форумаше је 1.500е, и око ње нема погађања даљег, пре два месеца сам дао око 500е на њега тако да мислим да вреди тај новац. Такође пренос власништва је обавезан у трошку купца, имам и две малтене нове летње гуме (3000-4000км) са челичним фелнама које бих уз неку доплату дао уз Пасата. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja