Jump to content

Moto Zajednica

Boban EN

BMW K1200S

Recommended Posts

• U prolazu, 6 postova
  • Motocikl: BMW K1200 S

Ne znam meni jos roze , posle 5 godina voznje ove zveri...Salu na stranu, nek je sa srecom nasem drugaru Bobanu, da ga dugo vozis...

• Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 1833 postova
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Ja vozim prethodni model k1200, dan danas mi kez oduvadouva.

Vozim motor, nisam bajker.

• Sviđa mi se 1

• Pažljivo prati, 389 postova
  • Motocikl: BMW K1200S

Danas bio u Maglicu kod Darka da namontiramo MiVV pa da podelim to malo sa vama. Snimao sam telefonom kad bude bolji snimak podelicemo al da vidite kako to sad izgleda. Ton kakav je takav je ipak je telefon

• Sviđa mi se 1

Imam dva snimka al na telefonu isto zvuce bez DB-a se cuje kao zver al od Maglica do grada i po gradu mi nekako bas prejako pa sam stavio db. Malo da se naviknem pa cemo da skinemo opet da vidim. Zvuk je preteran i sa i bez DB stim sto bez DB nema sanse da te ne cuju

• U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Suzuki sv650s

Mozda se kasno ukljucih. Prvo cestitam na motoru i da te sluzi odlicno i bezbedno!
Upravo prodao motor i trazim nesto ni ja sam pojma nemam sta! 189 cm i 100 kg volim sport motore ali sve malo. BMW upravo ovaj model sam gledao ali cene nisu visoke, cudi me za ovakvu klasu (ima li ko ideju zasto). Nego koliko si visok kolega ako smem da pitam (nadam se da si preko 190 hhh) pa neki utisak sa te strane ako moze. Thx

• Јахач змајева, 1461 postova

Drugar iz Štutgarta skoro uze isti sa manje od 20k na satu od prvog vlasnika. Prelijep, veliki, sposoban motor. 

SAVE-20200515-213854.jpg

Da nemam ekvivalent iz Hondine fabrike, vjerovatno bi gledao 1200 ili 1300 da garažiram... 
Ima sve kvalitete jednog brzog motora za ganjanje po krivinama, kao i kapacitet za povesti suvozača na dalji put... 

• Podržavam 1

37 minutes ago, dekicook1 said:

Jeste glasno zato sam te i pitao ,na duže relacije moraće čepići da rade ;)

Sent from my SM-A202F using Tapatalk

Ja kad sam stigo ubacio db i sad je ok taman obako kako sam mislio nema sanse da bi mogao cek dan da putujem bez db-a misiim da bi bas zvonilo u glavi

1 hour ago, Tanos said:

Mozda se kasno ukljucih. Prvo cestitam na motoru i da te sluzi odlicno i bezbedno!
Upravo prodao motor i trazim nesto ni ja sam pojma nemam sta! 189 cm i 100 kg volim sport motore ali sve malo. BMW upravo ovaj model sam gledao ali cene nisu visoke, cudi me za ovakvu klasu (ima li ko ideju zasto). Nego koliko si visok kolega ako smem da pitam (nadam se da si preko 190 hhh) pa neki utisak sa te strane ako moze. Thx

Kolega hvala pre svega na lepim zeljama. Ja sam visok 192 imam 96kg. I lepo sam se smestio na njega. Pre niega sam imao VFRa jer sam zeleo sport touring motor medjutim VFR mi nekako bio malesan posle sat voznje sam vec osecao umor. E sad da ne preterujem procitao si vec da sam nedavno tek registrovao ovaj al sam imao vec par turica od po 2 sata ili slicno i nemam taj osecaj zamora tako da se nadam da je to to. Planirao sam da nabavim neke podizace rucki imas ih na youtube a i cini mi se da Mare ima na svom bas takve al za sada mi je ovo ok videcu jos. Sve u svemu za sad sam zadovoljan nadam se nekim skorijim daljim voznjama pa cu onda moci da budem odredjeniji. Za sad sve reci hvale. Ima sve sto sam zamislio

• Drug član, 1833 postova
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Da bi udobno sjedio na ovom svestrsnom bavarcu trebaće ti ovaj kit:

d7d31654e488b32331aa6f4eb1fa8738.jpg&key=d870a16bbdab2c18fe933712503e43e353fc542171aca1065acb2968acb63032c4da0a6b6c04ed6590bfbc839e13258e.jpg&key=4c7cf01d1530cf2f7071232575aa1ef826101203876ac0bb1468c949485f99ee

Tek tada ćeš vidit koliko je udobniji i ugodniji sa njim.

WWW.KICKSTARTERSHOP.DE

Superbike-Kit für X-Bar LenkerDie LSL-Superbike Umbaukits sind so entwickelt, dass sie mit einem vertretbaren Zeitaufwand und normaler Werkstattausrüstung auf dem Serienmotorrad

Vozim motor, nisam bajker.

• Sviđa mi se 1

• Braveheart, 467 postova
  • Motocikl: Honda Cbr 600 rr , Yamaha Fazer 1000
9 hours ago, Boban EN said:

Danas bio u Maglicu kod Darka da namontiramo MiVV pa da podelim to malo sa vama. Snimao sam telefonom kad bude bolji snimak podelicemo al da vidite kako to sad izgleda. Ton kakav je takav je ipak je telefon

Kakav zvuk ima ludilo ! Bas mi se svidja ... pravi muski motor! 

• Sviđa mi se 1