Jump to content

Moto Zajednica

CLASSIC BIKES & OLD MOTO

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

prvi mislim da je prodat i mislim da nije englez,a drugi je skup s obzirom koliko ima da se radi na njemu,jeftinije uvesti takav motor iz nemacke  nego ga raditi pa da izadje milion ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: nsu 175 Pretis

Niko normalan nebi ni kupio nesto sto je staro 40 50 godina .A pogotovo sto je vecina dostupnih motora ili preskupa ili u jadnom stanju . Ovaj drugi mi deluje ok ali malo precenjen A za uvoz stara je prica  do Soluna je 100 somuna u Solunu somun za dz osim ako nemas nekog ko bi to tamo odradio . interesuje me kako si zakljucio za prvog da nije englez

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

pa koliko imash motora,ti mora da si vec milioner.. ;D

krsevi druze ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

Niko normalan nebi ni kupio nesto sto je staro 40 50 godina .A pogotovo sto je vecina dostupnih motora ili preskupa ili u jadnom stanju . Ovaj drugi mi deluje ok ali malo precenjen A za uvoz stara je prica  do Soluna je 100 somuna u Solunu somun za dz osim ako nemas nekog ko bi to tamo odradio . interesuje me kako si zakljucio za prvog da nije englez

ja nisam normalan i kupio bih samo sto starije sokocalo ;D,sto se tice uvoza apsolutno nije nikakav problem,nije englez tad su ih nemci radili 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Odzaci

taj triumph sa oglasa je nemacki model, u nemackoj u nestu Numberg je postojala fabrika triumph koja je proizvodila razlicite modele nego engleski imenjak, a vlasnistvo je bilo isto... kasnije je ima promenjeno zbog cestih zabuna... nije to to ako nije veliki twin...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=49740&trazi=1&ur=1&model=80&m=Triumph-250 ne garantujem da nije prodat

ps ja kad sam studirao nisam imo za menzu ko kaze da je kriza. Ovo moze da preraste u temu sta bi imo kad bi imo

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=49945&trazi=1&ur=1&model=155&m=Horeks-Regina-350

 

  E ovaj prvi " Triumph 250 " nemacki je kupio moj drug ovde iz N. Sada . Radi se . :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

taj tvoj drug ima i reginu,jel tak ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Tema je odlican i zanimljiva juce sam proveo od 7 do 12 citajuci je od pocetka do kraja.(ispravljam off)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: novi sad

Miho, da nemas mozda za hondu cb 360, originalne filtere za vazduh(one u kutijama), i one gumene usise za karburatore ?Sredjujem moju Hondicu pa bi mi to trebalo.Moze odgovor na i na pp  :).

Inace prodajem NSU Specijal Maxa,oglas i slike su postavljene u rubrici oglasi,pa ako ima iteresenata ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Odzaci

jel to onaj crveni, jako je lepo uradjen..

 

zanima ne posto imam nesto slicno u planu da radim, da li je originalni rezervoar niklovan odnosno hromiran, ili je kupljen novi... ako je radjen kod nas jel bio sam po sebi ravan ili je to moze nekako resiti, meni je to detalj koji veoma znacajan za izgled motocikla i kad budem radio voleo bi da sacuvam taj detalj tako da me zanimaju potencijalna resenja..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

aaa umrece nam tema ;D

post-3104-12879069278451_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

meile sachs 98ccm,1939 god,nemacki kurirski motor iz drugog svetskog rata :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

na platou ispred Saobracajnog fakulteta u Vojvode Stepe pocevs os 9h - godisnja izlozba oldtajmera, automobili motori itd, subota 10.04.2010 od 9h pa nadalje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd - Banjica

Malopre sam se registrovao jer sam jucerasnjom kupovinom "NSU Pretis 175" postao deo ove zajednice, pa da se pohvalim svima...

IMG_1.JPG

 

Pazario sam o istom trosku i ovaj ali za njega ce trebati malo vise vremena...

IMG_2.JPG

 

toliko za prvo javljanje...

 

Pozdrav svima,

Zeljko - Banjica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Kolega da nisi tog lepotana doterao iz Boljevca?

I ako jesi da li bi mogao da mi kazes koliko te je kostao, posto i ja gledam jednog slicnog. (skoro sam siguran da je ovaj iz Boljevaca, jer sam i njega gledao) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

rekao bih da je crni bio na limundu ;) mozda ;D

jel pali crni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja