Jump to content

Moto Zajednica

CLASSIC BIKES & OLD MOTO

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Ma nije potrebna koliko je neophodna. Nisam samo ljubitelj stariteta vec sam par i "obnovio" a o ČOPER-ima necu ni da pricam, ipak sam clan istih  :D

Obavezno podforum..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Podrska. Samo sto vise fotografija, molim. Ali autenticne, stari motori koji se mogu kod nas pronaci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma navataću ja Pabla da organizujemo podforum. Mislim da je jako bitno da se medjusobno pomažemo u projektima kako restauracije tako i customizacije. Posedujem gomilu delova od starijih japanaca koje ne mogu da prodam, a ne mogu ni da bacim, a vape za ugradnjom u neki projekat. godinama čuvam neku Wide-vilu lepe dužine za naki projekat ali ne nalazim vremena.Bila je planirana da uleti na BSA koji čuvam iz dana mog entuzijazma, ali sada mi nekako lepše deluje neki up-side down. Čak sam prodao i žičane felne pošto su mi delovale previše klasično za jedan SINGLE-DRAG project. U svakoj restauraciji mi fali gomila nekih gluposti koje nalazim na najneverovatnijim mestima, kod nekih ljudi koji ni ne znaju šta je to!!!!!!!

A mogli bi u okviru podforuma da napravimo i malu berzu na kojoj bi svaki komad (ili gajba) imao fiksnu cenu, od recimo 50 evrića. Tako bi lakše dolazili do delova a i moguća je trampa gajba za gajbu delova ;D ;D ;D ;D ;D ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Evo mog custom-a... Nije starina al JBG nisam ni ja varioc/mehanichar pa da se tim zaludjujem... Radim ko sivonja jedva nadjem vremena da ga ochistim. Znachi samo rad i voznja a to shto je prashnjav JBG.. isto ide i prljav i uglancan. Videcu negde na prolece kad PEACEMAKER zavrshi Guzzi-ja da mi ga malo ispolira... Evo slichice

 

Pumpa.jpg

 

KodVuje.jpg

 

JBG slikano mobilnim :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Sta si mu sve prepravljao? Izgleda jako dobro.

 

Ja imam par gajbi delova za racunare, pa ko hoce da se trampimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Nisam nishta dirao. samo sam nabacio tovarni prostor. Produzene komande su uradjene pre nego shto sam ga kupio. Ne volim da karabudzim nishta jer se najlakshe popravi fabrichko... ovako kad je budzeno morash da terash kod tog shto ti je buzdio :D'

 

 

mada su produzene komande super za duza putovanja mada su mi maaaaaalko duze jer nisu pravljene za mene :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Primetio sam produzene komande, zato sam i pitao. Imas i resice, sto takodje nije standardna oprema. Nisam siguran za retrovizore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Primetio sam produzene komande, zato sam i pitao. Imas i resice, sto takodje nije standardna oprema. Nisam siguran za retrovizore...

 

pa dobro resice ne rachinam u dodatnu opremu to je shminka a ne oprema... skinuo sam sa ruchica samo imam na kvachilu i kochnici. Retrovizore kad sam kupio je imao neke male shminkerske a jedan bio pokvaren (iz lousia su), pa sak kupio u Louisu original za Kawasaki EN 500 B. Bisage su ove velike od 27LIT a ovaj kofer pozadi je preradjen stari stolarski. Naslon je iz LOUIS-a i koshta oko 100e. Produzene komande nemam pojma kolko su al nisu ispod 150e??+ruke? a da i izduvi nisu original stari su progoreli valjda pa su uradjeni kod nekog majstora iz SM za nekih 100-ak evra i polu otvoreni su....

 

 

AJ POZZ ODO NA MAIDEN!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

404.jpgmageshack.us/my.php?image=dsc00088mk6.jpg]IlIhv_dsc00088mk6.jpg[/url]qqA4t_dsc00098oq5.jpg

F5mEn_dsc00092nk9.jpg

 

 

 

 

zovite me ako ima neshto da se rasklapa,ne zovite me posle da sklapam..ovo nece sklopiti ni oni iz Nemachke., ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovaj BMW vredi svih 1000 i kusur evra što je dato za njega, pošto je izuzetan materijal za restauraciju. Da se zamene gumeni delovi servisira agregat, i ja bih na njihovom mestu samo retuširao i prepolirao farbane delove i zamenio sajle. Opasan prevoz za doba svetske ekonomske krize ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ove ručke sa "bocama" sam ja kupio za svoju poniku cca. 1979 godine u Ribomaterijalu i bile su extra cool...u kombinaciji sa banana sedištem ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

ali prvo da mu se skinu ove zelene ruchke od BMX-a ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

  Ove " rucke " su pravljene davno pre nego sto je BMX i zamisljen. Bile su redovne na starim dvobrzincima i trobrzincima pre nekih 40 - tak godina !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  E ovog Indiana sam kupovao 15 godina, i pobego mi - sta da se radi, dzaba mojih 15 godina obletanja, kad se pojavio neko sa vecom kintom !

post-3891-12879019679073_thumb.jpg

post-3891-12879019679636_thumb.jpg

post-3891-12879019680372_thumb.jpg

post-3891-1287901968092_thumb.jpg

post-3891-12879019681314_thumb.jpg

post-3891-12879019681641_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Bio je na nasim, ovde u N. S. , a kako sam cuo - otiso za Sloveniju !

  Sad sam iskopo i jednog BMW-a prikolicara, al deda nece da ga proda - navodno sredice ga za unuka ! Zanimljiva mi je ova kocnica na kardanu, to sam prvi put video uzivo na motoru !

post-3891-1287901968478_thumb.jpg

post-3891-12879019686264_thumb.jpg

post-3891-12879019687417_thumb.jpg

post-3891-12879019687785_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja