Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1250 BANDIT FI ABS 2011. godište

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Svidja mi sa Masina. Da li ima neke skrivene mane posto imam nameru da kupim isti . Hvala.Naravno voleo bih i da neko da svoje misljene kao i da prenese iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

По мени савршена машина.На жалост поседујем једног савршен бандита који ме спутава да овакав поседујем.Али шта могу да ти кажем као човек од скоро два метра и подоста килограма да се вози као скутер који има 100 коња. Обртни моменат му је такав да потеже и у петој брзини. Потрошња око 5-6 лит у мојој верзији.По граду перфектан, на отворено још бољи. Ако му је машина одржавана, да нема чувене уљаре био би вечан.Мишљење је субјективно јер знам људе којима није легао а то зависи од габарита возача, дужина руку.........бла бла бла. У сваком случају срећна куповина и поздрав од једног тотално необјективног заљубљеника у бандите :cirka1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Mnogo je lep!  :takoje:

Verujem da bi lepše izgledao bez tog kofera pozadi. Izuzetan motocikl i retki su kod nas.

Prednji far mu je nešto kastomizovan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Ja sam sredjivao po svom ukusu ali sam sacuvao sve orginalne delove . Motor je zver. Ali je doslo vreme da se zameni . Gledam da kupim nesto sada , nesto drugacije .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Dobro da si sačuvao delove. To je odlična mašina, kao na FZ 750 samo malo oslabljena... Ja to ne bih prodavao ali ti bolje znaš šta ti leži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Pa mislim da vredi 1800, toliko sam stavio u oglasu , ali bih dao za 1600. Imam ulje i filter spremne za zamenu pre sezone i zadnji lezaj sa sermenikom do lanca , malo je dobio lufa . Kupio sam lezaj u Barelu ,orginal 9000din. Nov akumulator , gume su odlicne prosle sezone kupljene nove . Druge aspuhe sam uradio , mogu sutra da slikam i posaljem . Sve ostalo se vidi . A da ja bih promenio lanac i lancanike pre sezone , u Barelu kostaju 16000. On je 93g.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 22 sati, Goxsa je napisao:

Ovo je mali MAX FZX 750 , Samo sada ima drugacije auspuhe .

 

 

IMG_20190316_162904.jpg

IMG_20190316_162916.jpg

 

 

Ima on sem auspuha drugaciji far, nosace fara i zmigavce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

Veliki Bandit univerzalan motor . Ovog što hvali BaneVuk sam vozio 2 sezone bio moj. Odlična sprava i čini mi se da je bolji u nekim stvarima od 1250 kojeg trenutno vozim. Udoban razumne potrošnje do 160-170 km kojom sam ga obično vozio. 1200 mi je dodatno odgovarao jer je imao 5 brzina. 1250 je 6 brzina ali je 5 skoro ista u rasporedu kao 6 u 3-4 km je razlika na istim obrtajima. Ako tražiš 1200 gledaj da to bude 2006 godina jeron ima ABS ostala godišta nemaju. 1250 ima Abs naravno ali je vodeno hlađenje. Lagani su za manevar u mestu i jedan i drugi.Verujem da se nećeš pokajati ako uzmeš spravu u korektnom stanju. Ako te još nešto zanima slobodno pitaj . Uzgred i moj 1250 2009 godina je na prodaju. Pozzz...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

@symon eto što je mali svet. Mogu da kažem da je motor savršen. Ugrađen mi veliki servis, karburatori na štelovanje, ventili takođe. Ja sam više nego prezadovoljan a i lepša polovina ga najviše voli i od svih motora što imam u garaži. Kupljenje sasvim slučajno više je kao neka nostalgija prema mom prvom motoru davne 79 godine koji je bio Suzuki 750 GS. U jednom trenutku sam se ložio na GSF 1250 FA ali na kraju ne znam šta bi ti mi dobio u odnosu na ovaj koji već imam

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

Meni na tom motoru jedino je smetalo što je N verzija. Sadašnji je S verzija i možeš da držiš 160-180 km bez ikakvog problema zaštite od vetra. U nekim trenucima jako sam razmišljao o tvom motoru dok je bio na oglasu . Cena mi je bila nešto jača i to što je N verzija je prevagnulo da uzmem 1250 cm. Sve ostalo mi je na strani 1200. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 14 sati, Motorcyclist je napisao:

Mene interesuju njihovi proizvodi koje koriste za glanc :D

Tečni vosak za plastike, polir pasta za hromirane i aluminijumske delove i sredstvo za enterijer auta za sedište i za delove od crne plastike... ;)

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja