Jump to content

Moto Zajednica

SharkTooth Bluetooth - POMOĆ

Recommended Posts

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Kolege

 

Uzeo sam neku Shark Evo kacigu povoljno, pa sam je rasturio da je sredim i ofarbam. Na njoj je bio zalepljen interkom Sharktooth. Problem je što ima samo baza sa tasterima, bez mikrofona, slušalica, baterije i ostalog. Samo ovo imam:

 

IMG-20200206-WA0011.jpg

 

Ima li neko ovakav interkom? Da li dovoljna samo baterija, slusalice i mikrofon da ovo proradi, ili fali još nešto? Za bateriju mogu da se snadjem, i za ostalo, samo da znam od koliko volti ide. I kako se povezuje?

 

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Pitao ih, ne rade servis i nemaju delove. Ovakve žice idu iz njega

 

IMG-20200206-WA0017.jpg

 

Ima li iko ideju koja je za šta? Jedan snop ide na bateriju, a drugi na mikrofon i slusalice

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

generalno se ama bas ni malo ne razumem u tehniku,ali ajd bar sta bih ja uradio.

skoro sam kupio dva interkoma za mene i dragu ,da me vise ne udara kacigom u voznji.elem izislo povoljno nabaviti uredjaj,a posle dok nakupovao slusalice mikrofone itd potrosio jos nesto para,ja sam mogao da isprobam prvo na jednom setu pa drugi narucio tek posle.kolega balkanlover ispao ekstra ok ,pa u tom delu mi sve bilo bezbolnije.bilo bi zabavno da sam kupovao sve dodatke a da ne radi.

e sad, jos nisam video uredjaj sa eksternom baterijom,obicno u sklopu aparata ide i bat.. da ti jedan kabal nije za audio povezivanje sa telefonom ili necim a drugi za slusalice i mic.

ono sto bi ja uradio ukucaj na pretragu sharp komunikacije pa probaj da savatas kako izgleda kompletan uredjaj.(ili ako neko na forumu ima da ti pogleda)

mislim da ti je jednostavnije da uzmes drugu komunikaciju, jer za ovu mozes samo da bacis koji dinar a da se na kraju ispostavi da je neispravna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Vec googlao i video da jedan kabal je za bateriju, a drugi za slušalice i mikrofon. Probaću da je oživim, dao sam drugaru električaru da je otvori i proba da skonta zašta je koja žica. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja