Jump to content

Moto Zajednica

Mazda 3 1.6 benzinac 2005 god,

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Pozdrav drugari,

 

Kao sto neki znaju vec,radim sa strancima na radu u Srbiji.Svasta bude na prodaju pa i poneki auto.

Radi se o Mazdi 3 ,uzeh je od Nemackog drzavljanina koji je vozio sve vreme dok je bio na radu ovde.

Ocarinjena je i registrovana,

Najvise kilometara je sa njom presao na relaciji Beograd-Banja Luka.

Odrzavan je sve vreme u ovlascenom servisu.Moze se proveriti a prilazem i odstampan dokument koji to dokazuje.

Pre neki dan je stavljen nov set kvacila.Na autu je prava kilometraza.Ima sitnih gradskih ostecenja.Jako pouzdan i dobar auto.Auto ima lanac u motoru,nema zupcasti kais.

Motor kao i svaki Japanac,sapuce

Radi se o sledecem:

Mazda 3 2005 godiste 1.6 Hečbek,Benzin,1598 cm3,77/105 (kW/KS)

Odlicne gume, tek registrovana, 2vlasnika, original km, sve vreme odrzavana u ovlascenom servisu-poseduje servisnu knjigu i digitalni zapis svih servisa, dva Kljuca. Nov set kvacila, zamenjeno ulje u menjacu... Sitna gradska ostecenja, nije udarana. Izvorno stanje auta. Garaziran.. Za vise informacija pozovite.

BEZ ZAMENE

CENA :2 750 EUR uz korekciju na licu mesta kad pogledate auto.

 

Auto je kod Lemija,mog rodjenog brata i on Vam moze pokazati auto 063 1 232 232

 

jojo.thumb.jpg.08e16353b6fbfd0985bd8ae47c9bfccd.jpg

joko.thumb.jpg.a47d6e067291a0b3e64a9065b2f1595f.jpg

viber_image_2020-02-06_13-08-.thumb.jpg.9f70b1f8438a53eaff689de0970c06a0.jpgviber_image_2020-02-06_13-08-.thumb.jpg.9f70b1f8438a53eaff689de0970c06a0.jpg

viber_image_2020-02-06_13-08-05.thumb.jpg.9b8ec5e51dd43cf88a1ad5d1bc661b36.jpg

viber_image_2020-02-06_13-13-46.thumb.jpg.70a870c67348cb717ce68053391d9b99.jpg

viber_image_2020-02-06_13-13-47.thumb.jpg.d7a1421c208cc70b07a8e6df5695dcc2.jpg

viber_image_2020-02-06_13-15-18.thumb.jpg.bc75ea880e5ca138b45e1ee67756ad06.jpg

jokolo.thumb.jpg.2178ad93fd4349b2c451e0d4cf6d39bb.jpg

viber_image_2020-02-06_13-18-05.thumb.jpg.18761d4ff953a3812b4710293c74bf25.jpg

viber_image_2020-02-06_13-12-07.thumb.jpg.9ecd506c4c58e0d949867f67da2009f8.jpg

 

viber_image_2020-02-06_13-13-4hoho.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Mi smo skoro za mog oca uzeli Mazdu 5 2010. Prezadovoljni smo. I od kad sam je vozio, pocele su da mi se svidjaju sve Mazde.

 

Sad cu da vidim jel imam nekoga zainteresovanog da kupi moju Fiestu, pa ako ima, bicu potencijalni kupac.

 

Stvarno lep auto i lepa cena sa obrzirom na stanje i odrzavanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
10 minutes ago, lomitelj said:

Poznajem par ljubitelja Japanaca. Koliko je prešao?

Kolko ja vidim zadnji servis je na 215 000 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Ovaj model ima problem sa korozojom.Primerak bi pohvalio,ako je po tom pitanju neubran cvet.Volan upada u oči....nekako se izdvaja iz reljefa slike...Ali dobro,šta se sve radi ovo je sitnica.Nema slike vozačevog sedišta....mislim ima,ali nije to sto se traži....tako da se ne mogu oteti utisku"razgaženog opanka".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Krajem dvehiljadeosamnaeste išao da vidim ovaj model, samo sedan, to neko godište. Isti motor. Upadne mi u pretragu prvi vlasnik, kilometraža do 100 hiljada, benzin. Blizu mi, odem da vidim. Neverovatno, auto kao nov! Neubran cvet! VS Razgažen opanak. :lol3: 

 

Uglavnom, auto izuzetno očuvan, garažiran, servisiran, prodavac pošten (ovo u gradu ne ide ispod 10 litara, citiram). Ne kupim naravno, jer ja ne verujem u to da se dihtunzi podmlađuju, a tražio je nešto oko 4 hiljade.  

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Molim vas da pozovete Lemija za sve dodatne informacije.

Auto je povremeno vozen od 2018 dok ga mi nismo uzeli jer je covek kupio novog Japanca pa je ovaj vozen nesto sitno kada zeni zatreba.

Korektan autic.

Volan je presvucen u Urban Legendu jer je bio poderan pri vrhu vrv od prstenja.Isto tako je izgledao i stari,tog dizajna.Postoji slika kako je izgledao stari volan.

 

Auto je presao 218.000 km,nov set kvacila na ovoj kilometrazi stavljen.

Vredi autic,zdrav je,utegnut,lepo ide,motor kao barut,nije sminkana i lickana,reealno stanje auta.

Ima i siberdah,ne znam da li sam naveo negde gore i to,radi naravno kao i sve ostalo na autu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
2 hours ago, zajec said:

Sto si onda isao da ga gledas?

Pa da je rekao recimo 3.200 kupio bih. Ovako je bio precenjen bez obzira na stanje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Odlican auto lepo se vozi, pravi japanac. Imao 6-icu. Ali rubovi zadnji, I solje trule kao na kadetu. Zato sam je I prodao. A imala je tada 10-ak god. Opet kazem auto je super, sve je na mestu ko voli japanski stil, ali korozija neoprostiva mana.
Necu da offujem oglas ova je zdrava I deluje korektno, vec samo navodim razlog zbog kog sam se ja resio moje Mazde.
A kada sam pitao za njih niko mi to nije rekao, jbg.
Uzeta od drugog vlasnika, odrzavana, mazena, pazena. Ja je prao I lickao dva do tri puta nedeljno. Sve po ps-u. Ali bubiljice rdje ne mogu da podnesem I nisam hteo da ih resavam, nego sam ostavio tako I prodao.
Ne znam zasto je napravljen tako veliki propust na njima, a sve drugo je ekstra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Moj jako dobar prijatelj poseduje istu, čak i boja ista. Kupio je novu u salonu pre 15-ak godina. Sad ima na satu blizu 450.000 km bez ikakvih većih kvarova, samo redovno održavanje. Interesantno mi je da je njegova non stop napolju, a nisam primetio tragove korozije. 

 

Svaka čast za brzu prodaju!

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
1 hour ago, WoodyRider said:

Moj jako dobar prijatelj poseduje istu, čak i boja ista. Kupio je novu u salonu pre 15-ak godina. Sad ima na satu blizu 450.000 km bez ikakvih većih kvarova, samo redovno održavanje. Interesantno mi je da je njegova non stop napolju, a nisam primetio tragove korozije. 

 

Svaka čast za brzu prodaju!

Posle 2005 godista je resen taj problem. I na 6 i na 3.

Kao i na C klasi merca i bmw seriji 3. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
I ja ću kada prodam Hondu kupiti Mazdu! 

Mitsubishi


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Može Mitsubishi, meni je ok čak i što se tiče dizajna, mada za taj tvoj sam video punjač samo u jednoj garaži u Beogradu. Verovatno ih ima više, razvijena smo zemlja, nego nisam obratio pažnju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja ga punim kući. Najjeftinije je. A pogotovu u Srbiji je to smešna stavka kad preko noći napunis 8kw po ceni od .... DIN A sa tim predjes recimo 40km.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Za 20 dinara 40 kilometara?!

 

Zovite nekog ministra, ovde nešto nije u redu! 

Samo im ti daj ideju, na kraju će poskupeti struju toliko da ćemo da uvodimo u stanove i kuće ognjište, grejes se, kuvaš i sušiš na njemu..

Malo smrdi i zagadjuje, ali Bože moj, vazda je ovaj narod bolelo dupe za "sutra"...

 

Što se Mazde tiče, vozio sam samo dizele 1.6 sa HDi motorima. Ono što je neverovatno je da taj auto ide bolje od 308 ili C4 sa istim motorom i to primetno bolje. Bolje uklopljeni menjač i eto rešenja. Inače su unutra jako dugotrajni i kvalitetni, nijedan od ovih koje sam vozio nisu lupali, tresli, zveckali. Skroz dobar auto, još sa cistokrvnim japanskim benzicem, prosto nema promašaja!

 

Srećno!

 

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Vozio sam 323 2.0 običan dizel, bolji je za 4 klase od drugih malih autića te generacije. Čak i kada sam kupovao auto koji sada vozim sam gledao Skyactiv, ali nisam našao pravi primerak. A CX mi je u planu (veliki točak, ne mogu više ove niskoprofilne felne i gume), samo da skupim prvo pare za Ducati. Nov, naravno. :kafa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pocetkom 2000 tih vozio sam relativno novu 626 sa ako se ne varam 2.0 dizel motorom. Išla je kao blesava ali joj potrošnja bila daleko veća od druge braće dizelasa koji su se vozili bas zbog ekonomicnosti. Gde su oni moZda išli na 5-6L, Mazda je ‘stukla’ i do 8L na 100km.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja