Jump to content

Moto Zajednica

Uskoro izlazi nova Yamaha V-MAX

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

honda valkyrie je isto tako dobar motor kao v-max.ne treba da velicas jamahu toliko,nisu napravili ne znam ti ni ja sta.

 

 

 

 

 

 

Tema je Jamaha V-MAX  i to je moje misljenje a ona honda je malo vise predimenzionirana za moj ukus i sigurno da se mnogo teze vozi nego v-max .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova

ja ne volim uopste tu vrstu motora,ali honda mi deluje lepse i zanimljivije zbog tog bokser motora,yamaha mi izgleda mnogoi napucano a to mi se ne svidja,nemam nista protiv yamahe,svaka cast njoj,ali ne svidja mi se,uostalom svako ima svoj ukus,zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

ja ne volim uopste tu vrstu motora,ali honda mi deluje lepse i zanimljivije zbog tog bokser motora,yamaha mi izgleda mnogoi napucano a to mi se ne svidja,nemam nista protiv yamahe,svaka cast njoj,ali ne svidja mi se,uostalom svako ima svoj ukus,zar ne?

 

 

 

 

 

 

 

Sta da ti radim sto ti se ne svidja ,niko nije savrsen. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

zvao sam danas Japan, Yamahu, javio mi se Gichin Funakoshi, ispricasmo se mi malo, stari drugari, pa sam mu rekao da ocu da narucim jednu, V-Max, rekao je da nema problema, da ce za mene stici u ponedeljak oko 10!!

 

 

;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

zvao sam danas Japan, Yamahu, javio mi se Gichin Funakoshi, ispricasmo se mi malo, stari drugari, pa sam mu rekao da ocu da narucim jednu, V-Max, rekao je da nema problema, da ce za mene stici u ponedeljak oko 10!!

 

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

 

Gishin Funakoshi ne radi u JAMAHI vec je radio u karate savezu Japana,provalio sam te, ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

nije radio u karate savezu jer tada zvanicno nije postojao sport Karate.. on je osnivac karatea ali shoto kana > stil karatea, (nisam siguran)..  ;D ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Porediti ovaj tanker (Honda Valkyrie) sa svemirskom krstaricom (Yamaha V-Max) zaista nema logike :D

 

Dajte ljudi, Yamaha pravi čuda  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Budva - Rezevici

2008 odnosno 2009  novi V-max jeste ''bomba'' ali ne kao ona kada je 1984 godine izasao  prvi V-MAX 1200cm3 V4 i tada nedostiznih 145ks.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Što se konja tiče, čipovan TDM ko od šale prebacuje 100ks, tako da cifra od 210 (za puta 2)  uopšte nije nedostižna.

Pa nije stvar u to tome da li je 210 konja dostizna cifra ili ne, vec da li je stvarno potrebna tolika snaga. Recimo, i Hayabusa i ZZR 1400 imaju 190 i kusur konja, a mogli bi dobarno da prelaze 200. Oni bar tu snagu mogu da iskroiste za brzine preko 3 glave, a V - Max-u bi tih 210 konja sluzilo iskljucivo za ulicno potezanje tj. menjanje zadnje gume na 3000 km  ;D

Stvar je baš u tome, ali ne sa stanovišta nekog ko ima Hornet 600, nego nekog ko će da pljune 15000+E da bi p®otezao 200+konjića kroz Strahinjić(Š)a-Bana, a gumu će ionako menjati svake druge godine(po predjenoj kilometraži :D), što je duplo redje nego ''ponosne'' vlasnike. A o potrebi i korisnosti konjaže na Busi, ZZR-u i V-max-u možemo diskutovati 2 godine i podeliti publiku na dva dela ko žiletom, to i dalje neće promeniti ni gram mišljenja kupcima V-maxa. Oni već broje keš, ako su saznali za njega, budi siguran ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

ja ne volim uopste tu vrstu motora,ali honda mi deluje lepse i zanimljivije zbog tog bokser motora,yamaha mi izgleda mnogoi napucano a to mi se ne svidja,nemam nista protiv yamahe,svaka cast njoj,ali ne svidja mi se,uostalom svako ima svoj ukus,zar ne?

Na V-MAX mogu da zamislim i djavola licno kako vozi kroz pakao. Hondin vozac bi bio debeli kamiondzija sa hulk hogan brkovima i jedno 55-60 godina koji pokusava sebi da dokaze da je jos uvek glavni baja u kraju. Ne kazem da jamaha nije pozeraj, ali za hondu stvarno nemam lepe reci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

ja ne volim uopste tu vrstu motora,ali honda mi deluje lepse i zanimljivije zbog tog bokser motora,yamaha mi izgleda mnogoi napucano a to mi se ne svidja,nemam nista protiv yamahe,svaka cast njoj,ali ne svidja mi se,uostalom svako ima svoj ukus,zar ne?

Na V-MAX mogu da zamislim i djavola licno kako vozi kroz pakao. Hondin vozac bi bio debeli kamiondzija sa hulk hogan brkovima i jedno 55-60 godina koji pokusava sebi da dokaze da je jos uvek glavni baja u kraju. Ne kazem da jamaha nije pozeraj, ali za hondu stvarno nemam lepe reci.

Ja ni ne znam sto su ubacili tu Hondu da porede kada je to skroz drugi tip motora,po meni bi bliskiji motor Hondi bio XVS 1900

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8413 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Vozio sam je ;D, otvorih i temu.... Sta reci sem brutalno.

Ima i par zamerki, suvozac moze izdrzati na njemu jedno 50km (zadnje sediste "ko na princu), Rezervoar uz ostriju voznju "traje" 130 km, neki kilometar gore-dole.

 

Pozdrav Nenad.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ova firma sto je tapacirala je zesce usrala motku. Ne znam sto stalno imaju potrbu da uniste nesto sto je bas dobro. Mozda to izgleda uzivo bolje, posto je na prvoj i polednjoj slici neki los PS, ali opet cemu to. Ko oni arapski kreteni kad hoce da im Rols bude jos luksuzniji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja