Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem-poklanjam muzjaka rotwajlera

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
17 hours ago, sasa ns 1 said:

Sigurno mu treba društvo ,moraš dobro proučiti gde je problem.

Imamo člana na forumu, animal psychologist, zaboravio sam mu pseudonim.......ima mačke.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 5 sati, miksamgm je napisao:

Sad sam malo palio suzanu da odradi, upali jako lepo, na dodir, od oktobra. 

Cekam delove za servis danas stizu od @sasa ns 1.

 

Nego, kad je Glok preziveo ovo sa slike, prezivece i ovu krizu. Ovo je bilo u decembru, dosadjivao se pored suzane. Kad ga nisam ubio. 

IMG_20200130_123138.jpg

IMG_20200130_123100.jpg

ne bi da hejtujem ali postoje rase-pastirske kod kojih se ovo nikad ne dešava,tojest nikad se ništa ne dešava što ne bi trebalo.Pastirske ,ne ovčarske.Ozbiljni smireni psi, u kući van kuće,na poslu, u igri, u dominaciji uvek umereni ka poznatima ,ka nepoznatima beskompromisni ......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca
pre 1 minut, sasa ns 1 je napisao:

ne bi da hejtujem ali postoje rase-pastirske kod kojih se ovo nikad ne dešava,tojest nikad se ništa ne dešava što ne bi trebalo.Pastirske ,ne ovčarske.Ozbiljni smireni psi, u kući van kuće,na poslu, u igri, u dominaciji uvek umereni ......

Ma znam sve, ni mačka ovo nebi nikad napravila. Mozda bi poderala sediste, ahahahaha... 

Šalu na stranu, pojeo je motor, dva čokota neke premijum sorte grozdja koje kad rodi bude puce kao kliker(med medeni za jelo) i pojeo je stablo Nara(šipka kako ga zovu na primorju) oglodao ostali stapici samo, sve sam mu oprostio... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca
pre 48 minuta, Marko011 je napisao:

Imamo člana na forumu, animal psychologist, zaboravio sam mu pseudonim.......ima mačke.........

Bolje nemoj :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Ovaj momak je mojoj tasti napravio otvoren prelom noge, hteo je da se igra, a posto ga je ona hranila nju je najvise voleo, da ne kenjam mnogo, kapiram strah ostalih ukucana, dok mi je pitbul bio ziv nikad ga nisam ostavljao samog sa decom, znao je da skace kao lud na ljude- da se igra pa sam se plasio da u igri ne povredi dete, pas je pas, nikad on ne moze biti  ravnopravan clan porodice, to bi znacilo da ga volis kao decu sto nije normalno. Za borbe ga nece niko koristiti sigurno, gledaj samo da ga das nekom ko ima uslove da drzi ovolikog psa, nazalost ljudi kod nas ne cene nesto dok ne plate pa pazi kom ga dajes, predlog za boks ti je najbolja opcija ako bi zadrzao psa, a i kakvo je vreme nije lose imati psa cuvara u dvoristu.

received_10204762827729142.jpeg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 23 minuta, gixxer750/94 je napisao:

Ovaj momak je mojoj tasti napravio otvoren prelom noge

Dali ti znas da je lik kod nas napravio savrseno ubistvo ali savest ga je mucila pa se predao ... oblacio se u tastu i tukao jarca, jarac se osvetio i nasledili imanje ... ali sa tastom otisao i san. :D

 

Salim se malo, setio se price :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr
pre 24 minuta, bdada je napisao:

Dali ti znas da je lik kod nas napravio savrseno ubistvo ali savest ga je mucila pa se predao ... oblacio se u tastu i tukao jarca, jarac se osvetio i nasledili imanje ... ali sa tastom otisao i san. :D

 

Salim se malo, setio se price :takoje:

Cuo sam za ovu pricu sa ovnom a saznalo se navodno kad je pijan progovorio u kafani

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 2 sati, gixxer750/94 je napisao:

Ovaj momak je mojoj tasti napravio otvoren prelom noge, hteo je da se igra, a posto ga je ona hranila nju je najvise voleo, da ne kenjam mnogo, kapiram strah ostalih ukucana, dok mi je pitbul bio ziv nikad ga nisam ostavljao samog sa decom, znao je da skace kao lud na ljude- da se igra pa sam se plasio da u igri ne povredi dete, pas je pas, nikad on ne moze biti  ravnopravan clan porodice, to bi znacilo da ga volis kao decu sto nije normalno. Za borbe ga nece niko koristiti sigurno, gledaj samo da ga das nekom ko ima uslove da drzi ovolikog psa, nazalost ljudi kod nas ne cene nesto dok ne plate pa pazi kom ga dajes, predlog za boks ti je najbolja opcija ako bi zadrzao psa, a i kakvo je vreme nije lose imati psa cuvara u dvoristu.

received_10204762827729142.jpeg

Jbg, ako se ograniči na lanac, 5-6 kvadrata,  i ako mu se prilazi samo kad se hrani, sta ocekivati nego da povilenii da ujede. 

A ako se pas uzima samo kao čuvar i da ga se ljudi plaše onda ga bolje ne uzimati.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Ако сам добро разумео колегу, куца се играла, вероватно скочила на госпођу ташту и тако изазвала прелом.

Не би куца још дуго дисала да је угризла неког од укућана.

 

Ок, ајде, ташту може. :)

 

П. С. Пас је прелеп. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Moj otac kaze: Drzi ono sto mozes da sutnes ;).  Veliki i opasni psi moraju da se drze u odgovarajucim uslovima. Za stanove i mala dvorista se uzimaju neke druge vrste pasa. Moj Reks (vucjak) je veci deo dana pusten i setka po placu pa mu i to bude malo,a plac je velicine 10 ari.  Ljudi uglavnom ne razmisljaju kad uzimaju psa,pa kad poraste onda eto problema. U ovom slucaju ja se nebih usudio da uzmem odraslog psa jer ne znam kakvog je karaktera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900
Pre 3 sati, Marko05 je napisao:

Jbg, ako se ograniči na lanac, 5-6 kvadrata,  i ako mu se prilazi samo kad se hrani, sta ocekivati nego da povilenii da ujede. 

A ako se pas uzima samo kao čuvar i da ga se ljudi plaše onda ga bolje ne uzimati.

Ma lancu je bio par sati dnevno, uz to lanac je na sajli od 30ak metara, ostatak dana i noci pusten u dvoristu od 80ari, samo je hteo da se igra, tasta obozava pse, jednostavno tada sa 9 meseci nije bio svestan svoje snage i jbg, u zenu, psa i pusku vere nemaj sto bi rekli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900
Pre 3 sati, Zuba87 je napisao:

Ако сам добро разумео колегу, куца се играла, вероватно скочила на госпођу ташту и тако изазвала прелом.

Не би куца још дуго дисала да је угризла неког од укућана.

 

Ок, ајде, ташту може. :)

 

П. С. Пас је прелеп. 

Kako rece kolega savrsen zlocin,;)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Imao sam, kupio 30e.

Imala 3 opcije. Neka pistalica(sranje), vibracija(jako dobra od 0-100 jacina) i el. Šok (0 do 100 jacina). 

E sad pistalica nista. Vibracija je bila odlicna, stavim na 100 i kad krene da vileni po kapiji opalim po daljinskom i samo se ukopa i krene da otresa glavom. Uglavnom, prestane da radi to sto je radio. 

El. Šok nisam hteo jer em nije humano nije ni pametno. Tako se brzinski dresira pas, ali mu pomuti mozak za kasnije. Tako da nisam probao ni jednom, osim na sebi. Na 10 jacine kad stavim, zgrči prste na ruci. Na 100 verovatno otrese kera od beton. U svakom slucaju nisam zo pokusavao, nisam zeleo. 

 

Medjutim, kad sam mu zakacio, nisam je skidao 15ak dana, nisam planirao da skidam uopste. I posle 10ak dana krene ker da smrdi bas prilicno. Bilo mi malo sumnjivo, i posle par dana otkrijem u dlaci na vratu ranu koju je ogrlica(2 metalna pina na ogrlici) napravila. Rana se vec uveliko inficirala i pocela nesnosno da smrdi. Odmah veterinara, iako je bila nedelja covek dodje za 15 minuta. 

 

Opali mu neke 2 injekcije, kao koktel nekih antibiotika sa produzenim dejstvom na 72 sata. Odem i kupim hirurske rukavice, neki sprej plavi za bikove, fizioloski rastvor i jod. 

 

I onda sam ga ja drzao za glavu, a supruga ispirala fizioloskim, pa mazala jod i onda je isao taj plavi sprej koji zasusuje ranu. I tako 3 dana. Sve se povuklo, rana se osusila, napravila se krasta i spala dlaka. Veterinar dosao da pogleda, kaze sve bombona. I tako je proslo sa glupom ogrlicom. Sreca spala krasta, dlaka se vratila, ko nov. 

 

E sad, uzmem orlicu da operem jer je smrdela strasno. I oprao sam je, da bude kao nova, ALI je voda usla unutra i vise ne radi. 

 

Tako da sam bacio 30e za to sranje, koje je namucilo dzukca i jos plus dodalo troskove veterinara, injekcija, sprejeva i ostalog. 

 

Inace sprej je vrhunska stvar, kosta oko 1500din,ali radi posao bas odlicno. Kao nekadasnji bivacin, samo mnogo bolje, jace i brze. 

 

Eto... 

 

Javio se jedan kolega zainteresovan, ali sad mi je malo teze da se oprostim od njega, tako da sam odlozio udomljavanje. Za sad je status kvo. 

Ako resim javicu se kolegi, jer je ljubitelj rotova i imao ih je vec. Kao i ja, prvog sam imao 1999godine. Ali je bio šašaviji od ovog i ne bas toliko dobre genetske linije i gradje kao ovaj. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Au macvaninu, mora da kolega nije ponudio pare nego za džabe pa ti se teško rastati od njega :D :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

JADROKAN, u pocetku su ovakve opaske na moj racun bile "zanimljive". 

Sad vec pocinjes da smaras i pocinje da bude neumesno, obzirom da mi oči nikad video nisi, ni progovorio par rečenica uzivo ili popio negde pice samnom. 

 

Vidim da te uhvatio neki PMS pa si poceo redom da jašeš ljude po forumu, to samnom teško da će da ide. 

 

To sa kim si na prst u dupe, mozes kako hoces, sa mnom ne bas. 

 

U zdravlje i ziv bio. Od mene odskakuci. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Izvini jbt šta se odmah primas. Ne može čovek više ni da se našali a da se neko ne potpali kao hepo.




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A i vidiš da čim su pare u pitanju da kao pravi macvanin odmah ujedas :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Bounce :jee5:

Jer mogu da citiram podosta tvojih izjava, u bukvalno svakoj temi na forumu,kojima nesebicno i širokogrudo pokazujes kako si ti veliki šmeker i dzek, naravno preko tastature. 

 

Ali kao i do sada, nikad na forumu nisam vodio raspravu ni ulazio u konflikte, mogu reči da se izvuku iz konteksta ili pogresno protumace. 

Uzivo moze uvek, ali preko tastature, uvek izbegavam. 

 

Tako da, bounce ili sto bi rekao translate stuiteren:jee5:

 

Verzonden vanaf mijn MAČVA met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ajde ajde, nemoj da si sisa pa da se ljutiš zbog gluposti. Nisam ti ništa loše rekao već je sala na račun svih macvana a i ja sam odrastao u macvi pa imam pravo. Svraticu do tebe krajem februara da platiš pice pa da se izjadaš šta te muci. A ako je problem plaćanje, popicemo na recku.




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja