Jump to content

Moto Zajednica

Moto sajam 19 – 25. mart 2020

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
pre 3 minuta, Predator016 je napisao:

Sad mi je jasno ...

emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

 

 

 

Tako je kolega, koliko god se trudio i ostao trudan ljudi nikad zadovoljni:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
Pre 16 sati, sasa ns 1 je napisao:

jel ovo tebi liči na domaći jezik.Meni ne .Onda mi nije jasno zašto se naš sajam ima engleski naziv.Nasilna anglikanizacija nečemu ili nekome služi.Pogodite kome li čemu.

Tako pre 15 godina na novosadskom sajmu se sajam zvao horsvil a nijedan naš seljak nije znao engleski što je i logično jer engleski ne koristi motiku.

Najneverovatniji su mi ljudi koji koriste engleski jezik da čitaju francusko ulje IPON kao ajpon a pritom pričaju medjusobno na srpskom.

Ovakvo odricanje od jezika i od ostalog dela mozga se vidi u svim sverama društava.

EVo malopre čuo na tv-u srpski Davos.Ako je to Davos u švajcarskoj onda nije srpski,al ako je u srbiji onda je Kopaonik.Ta nepostojeća kombinacija služi političkim akterima da daju sebi na važnosti.Kao, mi smo sada švajcarci pa će nam biti lakše i zato ćete glasati za mene..Za vreme ds-a razrušeni generalštab su na dnevniku zvali srpski pentagon.Biblijska poplava u Obranovcu koju smo naravno sprečili,znači bog je na našoj strani a i umeće nam je biblijjsko,veliki danonoćni rad najvrednijeg čoveka u državi ,najveća balkanska zvezda Karleuša,kad hodaš pijacom svi proizvodi su med medeni,evropske tablice kod nas ,koje naravno ni ne postoje u evropi kao jedinstvene........ sve go prevarant.Ista fora je i za sajam.

Ništa nam nije bolje od te papazjanije osim da se bolje uvidi realnost

Najjace su nam tablice

Latinica naziv mesta velikim

Cirilica naziv mesta malim

Broj i na kraju

Xyw engleski jezik

Tablica svetska a nasa :))

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Hahah. Ko bi rekao. Ipak BG Sajam ima dobru informaciju u vezi održavanja Bg Sajma....:):) Ali ništa dok ne potvrdi šerif... :care:

 

 

Šalu na stranu, drago mi je zbog te odluke, iako stvarno nisam video ni jedan valjani razlog da se sajam otkaže, ali ne bi bilo prvi put da se ovde desi nešto sasvim nelogično i totalno glupo..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Pa naravno:vlajko: ko bi za taj info pitao udruzenje sakupljaca salveta i znacki:bacikosku:

Promenio član Vule Gilera
Pravopisna greska

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

B92: Sajam u Beogradu – po planu. Očekuju nas 44 premijere, uključujući novi Golf

4876962315e60f929e9ab7904612671_640x480.
WWW.B92.NET

Iako su brojne masovne manifestacije u Evropi, meðu kojima je i Sajam...

 

I ovde kažu da ne brinemo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650

Sad međunarodni izlagači, u još virusom nepogođenim zemljama, vjerovatno vide priliku da nadoknade propušteno na tim otkazanim evropskim sajmovima. Doduše ako neko od izlagača dovuče koronu ovamo ima da nam prisjednu i auta i motori. :grom:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1557 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
4 hours ago, popovich said:

Sad međunarodni izlagači, u još virusom nepogođenim zemljama, vjerovatno vide priliku da nadoknade propušteno na tim otkazanim evropskim sajmovima. Doduše ako neko od izlagača dovuče koronu ovamo ima da nam prisjednu i auta i motori. :grom:

Nemojte brkati "Medjunarodni salon automobila" u Beogradu i manifestaciju "BG Car Show". Onaj "pravi" veliki sajam automobila u Beogradu je taj medjunarodni i odrzava se svake druge (neparne) godine. Dakle bio je prosle 2019. godine, ove nece i bice opet sledece 2021...

 

U meduvremenu kao popuna praznine parnim godinama  odrzava se manifestacija BG Car Show cija uspesnost zavisi od domacih uvoznka, dilera...

 

Uporedo sa Medjunarodnim salonom automobila i manifestacijom BG Car Show odrzava se i Medjunarodni sajam motocikala "Motopassion" ove godine 14. po redu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
21 minutes ago, yogibear said:

Uporedo sa Medjunarodnim salonom automobila i manifestacijom BG Car Show odrzava se i Medjunarodni sajam motocikala "Motopassion" ove godine 14. po redu.

Pa na moto sajam sam i mislio kad sam rekao međunarodni izlagači. Auta me ne interesuju, zato sam na ovom forumu a ne nekom drugom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1557 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
4 hours ago, popovich said:

Sad međunarodni izlagači, u još virusom nepogođenim zemljama, vjerovatno vide priliku da nadoknade propušteno na tim otkazanim evropskim sajmovima...

 

 

19 minutes ago, popovich said:

Pa na moto sajam sam i mislio kad sam rekao međunarodni izlagači. Auta me ne interesuju, zato sam na ovom forumu a ne nekom drugom.

 

Nisam cuo da je i jedan Evropski moto sajam odlozen zbog Korona virusa kao i da su moto izlagaci bilo sta propustili... Kako god, pogresno smo se razumeli.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
7 minutes ago, yogibear said:

 

Nisam cuo da je i jedan Evropski moto sajam odlozen zbog Korona virusa kao i da su moto izlagaci bilo sta propustili... Kako god, pogresno smo se razumeli.

 

U pravu si, evropski nije nijedan. Ali Taipei Cycle Show jeste odgođen za maj i međunarodni je.

 

Taipei-Cycle-Show-1.jpg
WWW.BIKEBIZ.COM

The show was originally scheduled from 4th to 7th March | BikeBiz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4592 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Danas sam se čuo sa PR službom sajma. Nema indicija da će sajam biti otkazan. Vidimo se sledeće nedelje tamo :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Zbog ove situacije se upravo mislilo na to oko male posete ali je onda Asocijacija uvoznika odlučila da se ipak sajam održi ali sa druge strane ko je ovlašćen da dozvoli ili ne dozvoli takav događaj u ovoj situaciji, sigurno nisu dileri automobila?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4592 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Motopassion-h1-2.jpg
BJBIKERS.COM

Prema saopštenju koje je i samo rukovodstvo sajma izdalo, predstojeći sajam motocikala i automobila je odložen! Redakcija Bjbikers magazina danas je

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja