Jump to content

Moto Zajednica

Renault Laguna 1.9dci karavan 2004

Recommended Posts

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Na prodaju caletov auto, u nasem vlasnistvu vec 5 godina. Za forumase fiksna cena 900 evra

 

b170280ed889-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Renault Laguna 1.9dci, 2004. godište, Karavan, Dizel 1870 cm3, vozilo prešlo...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Aktuelno.

Cena 850.

Registrovan do juna.

Bez trenutnog ulaganja

Gume losije, al mogu preko leta

Uz malo ulaganja dobra limuzina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ne znam kako se krecu Lagune inače po oglasima ali ovo deluje totalno povoljno,ako nije motor spaljen totalno.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Gledao sam oglase, prosecna cena 1600 evra

 

Ja bih dao za 850

 

Ima prostora da se uradi mali i mozda i veliki servis, sredi limarija na 2 mesta, oromene gume.

 

Sta znam, sve zovu preprodavci, necu da dam registrovan ispravan auto za 600-700 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
11 hours ago, Markone88 said:

Gledao sam oglase, prosecna cena 1600 evra

 

Ja bih dao za 850

 

Ima prostora da se uradi mali i mozda i veliki servis, sredi limarija na 2 mesta, oromene gume.

 

Sta znam, sve zovu preprodavci, necu da dam registrovan ispravan auto za 600-700 evra

Ja odustao od prodaje mog Punta. Bas iz tih razloga. I veruj mi za novac za koji sam mislio da ga dam posle 12 godina vlasnistva, nigde necu naci nista bolje od bicikla. Cak ni skuter kineski krsten za tu lovu ne znam dal moze. 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo

A za 500????


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Moze ako skinem tockove i sedista :D

 

predlazu mi u delove da je dam, malo po malo. Tipa za motor 200 za menjac 200, vrata po 100, sedista po 50, akumulator je nov, zadrzim ga, i ostalo, pa kad ode. Bas nam nije hitna kinta, glupo mi da dam za 700e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne vredi, ja sam xsaru u super stanju bez ikakvog ulaganja dao za 1000e jer mi se žurilo da prodam. Posle toga vidim kupac stavio u oglas i posle nekog vremena prodao za 1350 :)

Posle kupio auto za 4000 i uložio još tih 1000 da ga dovedemo u stanje kakvo ja hoću. Sa ove distance mislim da sam se zeznuo, bolje da sam nastavio da se vozim sa starim autom, ništa mu nije falilo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
18 minutes ago, aca-pn said:

Ne vredi, ja sam xsaru u super stanju bez ikakvog ulaganja dao za 1000e jer mi se žurilo da prodam. Posle toga vidim kupac stavio u oglas i posle nekog vremena prodao za 1350 :)

Posle kupio auto za 4000 i uložio još tih 1000 da ga dovedemo u stanje kakvo ja hoću. Sa ove distance mislim da sam se zeznuo, bolje da sam nastavio da se vozim sa starim autom, ništa mu nije falilo. 

Razumem te

 

Ja sam pre 5 godina vozio Peugeot 308, star 4 godine. Bio je na 55000km, kao nov. Probali da mi ukradu ispred firme, prodao i od tada vozim kola od 2000-2500evra, isto obavlja sve kao i onaj od 7500 evra, ima klimu i jedan i drugi hahahah

  • Hvala 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
33 minutes ago, Markone88 said:

Razumem te

 

Ja sam pre 5 godina vozio Peugeot 308, star 4 godine. Bio je na 55000km, kao nov. Probali da mi ukradu ispred firme, prodao i od tada vozim kola od 2000-2500evra, isto obavlja sve kao i onaj od 7500 evra, ima klimu i jedan i drugi hahahah

U potpunosti se slazem i taj jeftiniji ce te odvesti na zeljeno mesto ali ces de mnogo manje brinuti da ga ne ukradu ili nesto slicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
4 minutes ago, Imeiprezime said:

U potpunosti se slazem i taj jeftiniji ce te odvesti na zeljeno mesto ali ces de mnogo manje brinuti da ga ne ukradu ili nesto slicno.

Od kad vozim ta "jeftinija" kola, vise idem na pecanje, vise ih koristim, pozajmim ponekad. Auto ko auto :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 1 sat, Markone88 je napisao:

Razumem te

 

Ja sam pre 5 godina vozio Peugeot 308, star 4 godine. Bio je na 55000km, kao nov. Probali da mi ukradu ispred firme, prodao i od tada vozim kola od 2000-2500evra, isto obavlja sve kao i onaj od 7500 evra, ima klimu i jedan i drugi hahahah

Ja juce prodao 308, i sad tražim nešto do 2000-2500e. Kod nas kao kupiš "mlad" auto a on 2009-2010. godište, taman sve došlo na zamenu. Uložiš džak para, kao sad je sve top, ono kineski delovi, za dve godine sve prsne.

Putevi katastrofa, u gradu nemaš gde da parkiraš, dobrih i stručnih majstora baš slabo. Ili novo ko ima love, ili nešto jeftinije pa teras dok se ne raspadne i na otpad. 

Lepa laguna, al' meni velika, ne treba mi karavan ni za šta. Otići će brzo.

Al' te zeza što si je stavio baš jeftino, kod nas Srba to znači da joj nešto fali. :stabre::jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ja za to sto ti trazis, uzeo za 2000 evra Fiestu 2003 god, 1.4tdci, 5 vrata, od poznanika, bas ocuvan, registrovan, uradjeni servisi. Ja samo felne stavio.

 

A laguni treba malo sredjivanja ako ce neko duze da je zadrzi

 

IMG_20191215_190250.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

Ma sve ja razumem i svi smo u pravu -svako gleda iz svog ugla i opravdava sebe i svoje postupke.....auto sem ako si taksista sluzi od A tacke do B tacke......al mi volimo da ga namunjimo (alu felne oprema itd) a njemu nista ne znaci sve to kao ni vecini  jer se koristi po gradu gde ti ne trebaju alu felne  (gume miselin  pasu na alu kao i na celicne...) pa cak ni klima uredjaj ( jer nije zdravo na kratkim relacijama praviti toliku temperaturnu razliku) sebi skodimo...ali opet da bi kupio novije moras prodati vec postojeci pa uloziti u osnovno (servisi i gume-pod uslovom da je auto normalno ocuvan i ne havarisan) a to sve kosta,naravno mozes se voziti i bubom ko moj drug 35 godina i imati minimalno rasipanje para jer zna kad je sve i sta je sve radio i zamenio pa maksimalno iskoriscava svoje pare ( uradio 2 x  v.servis i sledeci je na 50.000 km,mali pa na 7.000 km ) a ne vozis 2 godine i kupujes i ulazes u drugi....ako me razumete.naravno noviji  imaju modernije stvari koje nam pruzaju preko potrebnu sigurnost.air begovi abs esc...

kao sto rekoh pare su za trosenje i opravdacemo zarad svega svaki nepotrebno ulozen dinar zarad svog cilja-hira-kompleksa-ljubavi....

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 2 sati, dejan-bandit1200 je napisao:

...

kao sto rekoh pare su za trosenje i opravdacemo zarad svega svaki nepotrebno ulozen dinar zarad svog cilja-hira-kompleksa-ljubavi....

Slažem se 100% odlično rečeno. Na žalost potrošačko društvo uzima maha i utiče na sve nas. A nekad su ljudi kupovali nov auto i vozili ga dok se ne raspadne. Moj otac kupio u CH 4 god. staru Jettu 1 i vozio je preko 20 god uz minimalna ulaganja dok se nije skoro raspala. A ulagao je samo što je morao, brisace je menjao kad počne metal da grebe o staklo. Jbt ja kao klinac mislio da je normalno da ne vidiš ništa kad vozis po kiši :) A ja menjam auto na 3-4-5 god kako koji i u svaki ulozim gomilu para jer sam tip osobe koji voli da je na vozilu sve 100% ispravno i funkcionalno. Ne smem ni da obracunam koliko sam para pukao na te transakcije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 6 sati, Markone88 je napisao:

Ja za to sto ti trazis, uzeo za 2000 evra Fiestu 2003 god, 1.4tdci, 5 vrata, od poznanika, bas ocuvan, registrovan, uradjeni servisi. Ja samo felne stavio.

 

A laguni treba malo sredjivanja ako ce neko duze da je zadrzi

 

IMG_20191215_190250.jpg

Tako nesto i trazim, manje, provereno, za do posla i nazad. Ovo pravi autic za grad.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 2 sati, dejan-bandit1200 je napisao:

Ma sve ja razumem i svi smo u pravu -svako gleda iz svog ugla i opravdava sebe i svoje postupke.....auto sem ako si taksista sluzi od A tacke do B tacke......al mi volimo da ga namunjimo (alu felne oprema itd) a njemu nista ne znaci sve to kao ni vecini  jer se koristi po gradu gde ti ne trebaju alu felne  (gume miselin  pasu na alu kao i na celicne...) pa cak ni klima uredjaj ( jer nije zdravo na kratkim relacijama praviti toliku temperaturnu razliku) sebi skodimo...ali opet da bi kupio novije moras prodati vec postojeci pa uloziti u osnovno (servisi i gume-pod uslovom da je auto normalno ocuvan i ne havarisan) a to sve kosta,naravno mozes se voziti i bubom ko moj drug 35 godina i imati minimalno rasipanje para jer zna kad je sve i sta je sve radio i zamenio pa maksimalno iskoriscava svoje pare ( uradio 2 x  v.servis i sledeci je na 50.000 km,mali pa na 7.000 km ) a ne vozis 2 godine i kupujes i ulazes u drugi....ako me razumete.naravno noviji  imaju modernije stvari koje nam pruzaju preko potrebnu sigurnost.air begovi abs esc...

kao sto rekoh pare su za trosenje i opravdacemo zarad svega svaki nepotrebno ulozen dinar zarad svog cilja-hira-kompleksa-ljubavi....

Jasna stvar. Pocni od motora, cist hir, rupa bez dna, uvek ima nesto da se doda, topovi, pa aj bixenon, pa koferi, presvuci sediste... al' to je nasa "bolest" i ljubav i onda ne gledas na to kao da si nesto potrosio. Ja vozio klia 2 sest godina, zgazio 100.000 kilometara, dinara van redovnih troskova nisam ulozio. Prodam ga, uzmem pezoa 308 2008. u full opremi i vozio se isto 2 godine kao i sa kliom a sve dosta skuplje. Vozio nekoliko puta za Bg, Hrvatsku i to je to, ostalo sve po  gradu. Tako da trenutno mi treba neki manji autic, da me preveze od tacke A do tacke B. Sve u skladu sa potrebama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
10 hours ago, Markone88 said:

Od kad vozim ta "jeftinija" kola, vise idem na pecanje, vise ih koristim, pozajmim ponekad. Auto ko auto :D

Tako sam ja pre osam godina menjao auto i uvezao dobrog karavana, placao kredite, ali toliko sam pazio i strahovao da mu se nesto ne desi. Sad me, srecom, prosla ta bolest a auto je i dalje dobar. Sad zena polaze voznju pa gledam da kupim nesto malo tipa citroen saxo, po mogucstvu sto jeftinijeg sa 1.1 motorom. Mala potrosnja, mala registracija.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Tako je, al ne-namerno. Vole ljudi da razmene iskustva, neki da pomognu, neki da savetuju. Meni ne smeta, ali nekima bode oci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 hour ago, slobasuper9 said:

Dobro je,sam nek je na top-u uvek :)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

Iskreno, ja se drzim pravila da samo okacim ono kad spustim cenu malo, al kad krene dopisivanje, moram da odgovorim.

 

Ajmo kolege, dajem ga za 800 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja