Jump to content

Moto Zajednica

TUMBE Predstavljanje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Dobrodošli! Nama Markovićima, skoro svima do zadnjeg, motori u krvi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 219 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KTM 890 Adv, BMW R1250RT

Hvala Vam što ste iskonstatovali da sam se priključio...

 

A što se tiče Markovića iz Subotice (Mr.Piplfoks), moraćemo da preispitamo te familijarne veze, uz fiš paprikaš....

Može i u Abrahamu... Ali ako familija predloži da ima bolji, automatski se usvaja i idemo na test...:):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 91 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Veliki pozdrav i dobrodošlica.Pre ove tvoje najave(valjda mogu na "ti") pročitah text o kupovini RTa.Zanimljiva priča i lep opis Gsa i RTa i neshvatljii komentari pojedinaca,ničim izazvanih.Toliko sarkazma,zlobe,pakosti.......strašno.Zbog pojedinaca i forum će izgubiti smisao.Pošto si se i sam isključio u temi za dalje komentarisanje,odatle moja podrška ovde.Dobrodošao i u zdravlje se vozio xxxxxx km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 219 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KTM 890 Adv, BMW R1250RT
Pre 2 sati, PAPARACO je napisao:

Veliki pozdrav i dobrodošlica.Pre ove tvoje najave(valjda mogu na "ti") pročitah text o kupovini RTa.Zanimljiva priča i lep opis Gsa i RTa i neshvatljii komentari pojedinaca,ničim izazvanih.Toliko sarkazma,zlobe,pakosti.......strašno.Zbog pojedinaca i forum će izgubiti smisao.Pošto si se i sam isključio u temi za dalje komentarisanje,odatle moja podrška ovde.Dobrodošao i u zdravlje se vozio xxxxxx km

Hvala na podršci, i naravno da treba da budemo na TI.

Nisam se isključio na temi. Mislio sam na to, da ću se isključiti za prepucavanje i provokacije...

Malo sam ipak star za objašnjavanje i pravdanje bilo kome... Pogotovo kako, zašto i na koji način sam kupio SVOJ motor...

Ali ako je korektno pitanje, na svako ću rado odgovoriti (što sam i uradio na drugoj temi oko mogućeg načina kupovine novog motora).

I posebno mi je drago što si se ti javio iz Čačka.

Mnogo lepih trenutaka i druženja sam imao a imam i sada sa ljudima iz tvog grada, ne samo u motociklizmu.

Pošto si i ti pregurao 40+, verovatno poznaješ neke ljude sa kojima sam se nekada više vozio i družio

(Kile-Dukat kafa, Aco Afrikanac, pokojni Đole Cemprom, Goran stolar iz Gruže, Gagi iz Balosave), pa mnogo servisa kod Milana Marinković (nešto mi od juče padaju na pamet one dve njegove sekire iz radionice, sa zanimljivim porukama na drškama:):):), ti sigurno znaš o čemu pričam:):):)),

pa pasulj i kotlići sa Zuzom na brani, preko jezera....

Stvarno sam tih godina bio skoro svakodnevno u Čačku i ,,visio" sam u KLUB-u u Domu kulture dok ga je držao Slavko Horvat (ako u životu imaš prijatelje koliko prstiju na jednoj ruci, onda je Slavko sigurno jedan od prstiju).

Možda me i znaš iz tih vremena... Ali u drugom moto fazonu...

1992742933_KAWAZX6R2005.thumb.jpg.85d5cbf8b25f4fa40452020ebd647f0c.jpg

 

Nemam mnogo slika iz tog perioda (a nemam ni ovaj Moto magazin iz 2005. ), više su ostale uspomene...

Još jednom, hvala na dobrodošlici i podršci i vidimo se na drumu sigurno...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Hvala Vam što ste iskonstatovali da sam se priključio...
 
A što se tiče Markovića iz Subotice (Mr.Piplfoks), moraćemo da preispitamo te familijarne veze, uz fiš paprikaš....
Može i u Abrahamu... Ali ako familija predloži da ima bolji, automatski se usvaja i idemo na test...
Zauzet bio ovih dana... Ne znam ima li negde bolji paprikaš, ali šta god da je dobronamerno, usvaja se, samo da je druženja i vožnje.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 219 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KTM 890 Adv, BMW R1250RT

Hvala vam svima za dobrodošlicu...

Lepo se čovek oseća kad vidi nešto pozitivno...:care::care:

Nego ljudi, primećujem da mi dobrodošlicu uglavnom želi generacija 40+ godina...:):)

Eh, nekad davno sam i ja imao 40+...

Šalim se naravno, ovaj Forum i treba da bude mesto gde se razmenjuju mišljenja, iskustva, gde se sklapaju nova prijateljstva, pomaže kolegama u nevolji....

I prirodno je da ima i različitih mišljenja, i shvatanja. Kako motociklizma, tako i života.

Ali da "matorci" ne zaborave da su bili mladi i buntovnici i da su se i oni borili za svoje mesto pod Suncem.

A "mladi" da samo malo više čuju "matorce" i makar ponekad da uvaže neku sugestiju...

Tada sve dobija pravi smisao. I druženje, i saveti i motociklizam i život uopšte...

Živi bili, i da prekotrljamo još ovo malo zime pa onda mnooogo više vožnji i druženja lično, a mnogo manje lupanja po tastaturi komp-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 219 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KTM 890 Adv, BMW R1250RT

Moram da se "pohvalim".

U nedelju sam napravio oko 300+km i napunio cifru za 1. servis. :jee1:

Ljudi, pa ja ne pamtim kad sam se provozao u januaru ili februaru...(problemi sa sinusima i godinom proizvodnje).

Ali da 2. februara napravim celodnevnu vožnju, i to na 16.5 do 18.5 stepeni....

Ravničarska tura LA-VA-ŠA-NS-ZR-BGD... Ma ludo totalno...

Da i mi motociklisti imamo neke koristi od "globalnog otopljavanja".

Pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja