Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna garaza/parking za motor Konjarnik

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Nedavno sam se preselio iz kuce u stan na Konjarniku ,bas u Ustanickoj ulici. Ne bih voleo da parkiram motor tu na glavnoj ulici. :jok:

Da li neko zna u kraju ,da li ima neka garaza koja moze da se iznajmi ili mozda kupi? Ako neko parkira vec svoj motor negde ,mozemo da delimo troskove garaze itd.

Znacilo bi mi i ako neko poznaje kraj gde bi mogao da parkiram motor ,da ga sklonim od kise i na eventualno bezbednije mesto od glavne ulice....

Na slici se vidi koji rejon koji bi mi odgovarao... :takoje:

 

mapa.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 827 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Ja sam do skora živeo tu u blizini. Moj savet ti je uradiš isto što i mnogi - parkiraš u javnoj garaži u nekom ćošku. Tu su ti blizu Aviv ili Vero. Vežeš motor za neki stubić ili zaključaš disk. Biće ti lakše kad se otvori TC preko puta Vera u Vojislava Ilića.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Hvala na predlogu :) planiram da idem motorom na posao ,pa bi mi bilo nezgodno da je daleko negde. Novi TC ce mi biti 10ak min od zgrade,to ce biti prihvatljivo resenje ako ne nadjem nista drugo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Živeo sam godinama u tom kraju. Problem sam rešio tako što sam napravio malu garažu za motor i ušrafio je najvećim mogućim šrafovima u beton. Stoji sa strane zgrade, nije nikom ispod prozora i niko od komšija se za svih desetak godina nije bunio, niti je ikakva inspekcija ikad došla. Ja sam se odselio, garaža je ostala novom vlasniku stana, ne znam da li je koristi. Mislim da me je koštala, materijal i majstor oko 250-300E, ako se dobro sećam. Možeš je videti, sa strane zgrade prema parku, Ustanička 150. Klinci su je išarali sprejevima, ne možeš da omašiš. Vidi se u pozadini na slici.

IMG_20161208_155333.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
On 12.2.2020. at 10:35, Darko Mihajlovic je napisao:

Dobro si obelezio reon gde ce ti biti bajk ... sad i drugari a i ovi sto corisu znaju gde ce biti motor na izvolte :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

isto sam protiv toga da se iznose podaci do detalja

a vec me kolege nazivale paranoikom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja