Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem putni motor

Recommended Posts

  • Drug član, 1308 postova

Drugari, mislim da je potraga zavrsena. 

 

Noviji motor ABS i FI ce da ceka neku drugu sezonu, za sad ostajem i dalje u prosloj deceniji da ne kazem milenijumu. Motor je inace 2003. godiste.

 

Nije ni jedan od navedenih koje smo pominjali a jos je pritom i naked (al pogodan za put). :jee:

 

Danas sam ga neobavezno provozao jer mi se previse svideo njegov izgled i nisam mogao da dodjem sebi 15 minuta. 

 

Ko prvi pogodi sta je u pitanju, idemo na pivo i cevape :)

 

Hvala svima jos jednom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
pre 11 minuta, drmilan_ je napisao:

Koja je nagrada za onog ko pogodi? :sampion:

Ко погоди, плаћа ћевапе и пиво :)

 

Да није неки "гвоздени" мотор?

Рецимо, примерак који је пре пар месеци возио колега Пејнкилер? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
24 minutes ago, Pingvin37 said:

Vidimo se

Jos ako je ona iz Batajnice, sto uvozi brat od Dejana(subotica) onda je to najlepsi xjr u Srbiji trenutno! Nek je sa srecom! A kad otopli cemo negde da se sretnemo sa makinama :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.

Lep motor. :)

Uvek sam se divio ljudima koji mogu podići takve težine, a pogotovo ženskom rodu, nežnijem polu.

 

 

Bez po muke.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

XJR je prelep motorcikl, cuo sam samo da nisu mali potrosaci ali mozda nekom to nije ni bitno.

Fascinantno za konkretno 7taj model je to da se je izuzetno mala razlika u ceni. Npr cene se krecu od 2500-3000€ - 5000-5500 a razlika u godistu 15 godina.

Inace kupio si divan bajk, neka je sa srecom!

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Da li je to lepotan viđen u Mad Maxu na Ušću u crveno-belo-crnoj kolor šemi? Ako jeste, nedavno sam se upoznao sa ponosnim vlasnikom, momak se zove Darko ako se dobro sećam, i mogu da kažem da bajk stvarno izgleda tip-top. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
On 5/22/2020 at 1:54 PM, floyd said:

Da li je to lepotan viđen u Mad Maxu na Ušću u crveno-belo-crnoj kolor šemi? Ako jeste, nedavno sam se upoznao sa ponosnim vlasnikom, momak se zove Darko ako se dobro sećam, i mogu da kažem da bajk stvarno izgleda tip-top. :takoje:

Ako mislis na mene, nije. Moj je classic crne boje. Lagano i kod nas taj XJR 1300 postaje popularniji. Iz godine u godinu ima ih sve vise. 

 

Evo bas malopre drugar mi salje poruku da bas sedi sa momkom koji sad vozi Tracer-a a dugo je vozio plavi XJR. Kaze slabo je bio poznat motor kod nas u Srbiji dok ga je on vozio. I dalje je tako, al se i to menja.

 

Sve u svemu, ja sam odusevljen motorom, bas ga volim.

 

Osim sto me zeza struja konkretno na mom modelu, al to je moja karma i moj licni maler. Izgleda da nema motora koji sam ja vozio da nesto oko struje akumulatora, anlasera, reglera itd nije bio problem. 

 

Resicemo :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

E pa onda kad budeš od volje đirni na Ušće gde imaš još bar dvojicu vlasnika i ljubitelja tog modela. Pored Darka, tu je i glavom i dugačkom sedom bradom i Rade Vojvodić. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
22 hours ago, floyd said:

E pa onda kad budeš od volje đirni na Ušće gde imaš još bar dvojicu vlasnika i ljubitelja tog modela. Pored Darka, tu je i glavom i dugačkom sedom bradom i Rade Vojvodić. ;)

Mislim da je njegov plave boje ako se ne varam? Zivi negde na Novom Beogradu oko fontane. Vidjao sam ga par puta kupujemo pivo u istom podrumu pica.

 

Ja ono kao i uvek pravim se da nisam "bajker" kazem sto je lep motor, a koliko ide i sl. Zelja mi je da vozim motor jednog dana. A oni bajkeri svi ponosni - polako, doci ce i tvoje vreme, bice ima vremena.

 

Lozim ljude bezveze, al sve u pozitivnom duhu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja