Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem putni motor

Recommended Posts

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Ne znam da li su ti interesantni Fz1? Ok je za putovanja, a može i da se potera domaćinski. Drugari prodaju, i oba su u super stanju. Provereni.

Zimuju jedan pored drugog. A postoje i na oglasima na PA.

Čisto da preporučim. Srećna kupovina.:sampion:

 

20200110_184933.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
13 minutes ago, Marko05 said:

Ne znam da li su ti interesantni Fz1? Ok je za putovanja, a može i da se potera domaćinski. Drugari prodaju, i oba su u super stanju. Provereni.

Zimuju jedan pored drugog. A postoje i na oglasima na PA.

Čisto da preporučim. Srećna kupovina.:sampion:

 

20200110_184933.jpg

Znam ovaj plavi sa oglasa. Nema fabricki auspuh koliko sam primetio al u dobrom je stanju objektivno bar sa slika.  Medjutim za slican novac u Vrbasu covek stariji gospodin prodaje sa tri u boji motora originalna kofera isti motor sa fabrickim auspuhom mladji po maltene istoj ceni. Takodje fabrika, utegnut. 

 

Hvala na ponudi kolega,  razmotricu. 

 

Jevto, ne bih bas rekao da je nov kostao toliko al ok, slazem se da ima dobrih ponuda ali i nerealnih. 

 

Sto se tice Honde Pan Europe lep je to motor al za moje potrebe nepotreban jos uvek. Pa cak i fjr al ipak nekako kad sam seo na njega pre 2 godine uvek mi je ostao simpatican. Zato sam ga i naveo i svidja mi se u globalu. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 10 sati, Pingvin37 je napisao:

Znam ovaj plavi sa oglasa. Nema fabricki auspuh koliko sam primetio al u dobrom je stanju objektivno bar sa slika.  Medjutim za slican novac u Vrbasu covek stariji gospodin prodaje sa tri u boji motora originalna kofera isti motor sa fabrickim auspuhom mladji po maltene istoj ceni. Takodje fabrika, utegnut. 

 

Hvala na ponudi kolega,  razmotricu. 

 

Jevto, ne bih bas rekao da je nov kostao toliko al ok, slazem se da ima dobrih ponuda ali i nerealnih. 

 

Sto se tice Honde Pan Europe lep je to motor al za moje potrebe nepotreban jos uvek. Pa cak i fjr al ipak nekako kad sam seo na njega pre 2 godine uvek mi je ostao simpatican. Zato sam ga i naveo i svidja mi se u globalu. 

 

 

Plavi je komplet fabrika, fali mu nosač kofera a ima topcase. Na sivom je promenjen auspuh, mada ima i fabriku. Sve je kao u oglasima.

Čisto da znaš da su prOVEreni i tačni.:P

Nema na čemu, srećna potraga.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
4 minutes ago, Marko05 said:

Plavi je komplet fabrika, fali mu nosač kofera a ima topcase. Na sivom je promenjen auspuh, mada ima i fabriku. Sve je kao u oglasima.

Čisto da znaš da su prevareni i tačni.

Nema na čemu, srećna potraga.;)

Volim te prevarene :) Salim se malo buraz, motori su lepi, nema sta. 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Taj gsx650 f je toliko koštao kad je kupljen nov

To je poseban soj ljudi kod kojih kupljeni predmeti dobijaju dodatno na ceni sa porastom godina starosti i kilometraze.. Nisi znao da postoje? Većinom naseljavaju podrucje Srbistana, a ne manjkaju ni na području nekadašnje SFRJ.

 

Evo primera:

9d906eb7a1ea-1920x1080.jpg&key=e409fbaf8594204eddc8d8f1e38ca4ac3dc6803e3a8328c5660c240c8f134c04

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Yamaha Super tenere, 2016. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 18000 km, Vinča. Cena 14.000 € - Motori - Polovni Automobili

 

Do skoro je bila cena 16000e.

Sad je "snižena" na cenu novog motora.

Ima odličnu opremu, to stoji, ali da li vredi kao i nov,hmm. Pa i ne baš..

 

Izvinjavam se za off, ponela me priča o ludackim cenama polovnih motora.

 

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Sve si u pravu ali nemoj da koristiš taj turcizam, taj "Srbistan". Davno su oni otišli, nemoj ih prizivati. Srbija je ipak Srbija pa čak i kada se prema njoj odnosiš u pežorativnom smislu.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
23 hours ago, Pingvin37 said:

Kupujem touring/sport ...

Pogledaj, ima skoro sve što si nabrojao.. 

 

1aed23dfd887-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CBR 1100 XX, 2007. godište, Touring, vozilo prešlo 32470 km, Beograd. Cena 4.650 € - Motori - Polovni Automobili

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Pošto se pretenciozno smatram adekvatnim da odgvaram u ovoj temi pošto sam pre 4 godine sišao sa motora koji je Pingvin37   prodao da krenem ovako.

5a3fa31a28fae_Rumunija2016(1249).thumb.JPG.e13cf50fe26beaffe511b646d80f2f9a.JPG

 

Ovako to izgleda sa dvoje na onome što je otišlo.

 

Ovako izgleda na Fazeru FZS 1000

 

5a3fa2e6924c5_ispredlagodipredil.thumb.jpg.49668aed118c07dbfd30b9a069b4ed45.jpg

 

Deluje da može ali ko krene da se vozi više dana po više stotina kilometara videće da je posle trećeg dana veće i udobnije sedište spas.

Ja sam istu dilemu imao Bandit veliki ima manje sedište od GSX 750 F ,Honda CBF 1000 ide isto ili lošije od GSX 750 F .

Meni je slovo palo na Fazera 1000 vozio 3 sezone bilo me po srbiji i evropi i tvrdim da je tesan za dvoje.Samim tim i FZ8 FZ1 noviji su još gori pošto im je sedište manje i neudobnije.Svi su odlični ali za vozača idu koče ko R sedi se bolje ali kad nema nikog iza leđa.

Sada sam uzeo Stroma 650 svestan da su performanse slabe u odnosu na udobnost i to mi malo smeta ali navićiću ili ga promeniti.

Pravi izbor je FJR i skuter za lokal.

Ima još motora koji mogu da se porede u ovim klasama ali ako vozač ima 175 visine izbor je sužen.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C
5547b2aa3f64-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSX 1250 FA, 2010. godište, Touring, vozilo prešlo 42371 km...

 

Nece se niko pokajati ni malo ko kupi / proba ovaj model motorcikala, Bandit je inace poznat po ocenama da je jedan od 10 Top motorcikala ikada napravljenih. Sedenje, moment, udobnost, ekonomicnost, pouzdanost sve u visokim ocenama.

Koji je budzet za motorcikl?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Ako se vec gleda u tom pravcu sto se tice polozaja sedenja, onda moze i GSF umesto GSX malo manje oklopa ima ali dosta para moze se ustedi, mada i ovaj je skup ja sam moj uzeo za mnogo manje para.

 

ad190e2cbe15-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Bandit 1250, 2009. godište, Touring, vozilo prešlo 45000 km, Šabac. Cena 3.850 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Pa eto slicno razmisljamo hvala svim kolegama na ponudi tu mislim na one koji su ponudili svoje motocikle, sve sam uzeo u razmatranje.

 

Sve sto mi vi saljete ja sam manje vise sve to vec gledao a da je sa PA.

 

Al morate priznati da nije neka ponuda ove zime. Recimo kolega je spomenuo Transalp, pa gde je Transalp 700 na oglasima na oglasima il na forumu? Nema ni jedan.TDM 900 jedan il 2 kad je u pitanju model od 2008. I mnogo drugih modela prosto se ne nudi il je jako slabo. 

 

Imam osecaj da ce se ta ponuda ozbiljno prosiriti u martu/aprilu. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
Pre 17 sati, Motorcyclist je napisao:

Dobar motor, za one koji vec imaju supruge hehe

Druga brale, i odmah prodao kola i ostao samo motor. Nema izbor :) :) :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Sve govori u prilog tome da ce moj sledeci izbor definitivno biti Yamaha TDM 900 (po mogucstvu mladja sa abs-om al to ce se videti jos trenutno je slaba ponuda).

 

Mislim da je ona spoj svega po malo a najvise me kod nje privlaci:

 

-polozaj sedenja (uspravno), na touring sport motorima sam dosta skucen ne toliko u ledjima nego u nogama zbog visine 

- udobnost (a uvek moze i touring gel sediste da se uradi)

- korman (malo da se odmorim od heblova)

- snaga (ni premala ni prevelika, taman kako treba za osnovne putne potrebe i izmedju ostalog zbog snage odustajem od versysa i stroma u toj kategoriji motora)

- nije prekomplikovana i skupa za odrzavanje 

- dobra je za nase puteve i blagi offroad privremeno ako zatreba da se predje neka deonica ako zatreba

- moze dosta da se natovari i ima mesta za dvoje, nije ni pretezak motor

- cena joj je sasvim korektna, generalno gledano.

 

Tako da, izbor definitivno pocinje na TDM 900 da se suzava ..

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova
Pre 12 sati, Pingvin37 je napisao:

Pa eto slicno razmisljamo hvala svim kolegama na ponudi tu mislim na one koji su ponudili svoje motocikle, sve sam uzeo u razmatranje.

 

Sve sto mi vi saljete ja sam manje vise sve to vec gledao a da je sa PA.

 

Al morate priznati da nije neka ponuda ove zime. Recimo kolega je spomenuo Transalp, pa gde je Transalp 700 na oglasima na oglasima il na forumu? Nema ni jedan.TDM 900 jedan il 2 kad je u pitanju model od 2008. I mnogo drugih modela prosto se ne nudi il je jako slabo. 

 

Imam osecaj da ce se ta ponuda ozbiljno prosiriti u martu/aprilu. 

 

mislim da nevidiš uZrok male ponude.Po meni je to zato što od 2009 navamo kad je izbila kriza kupovina novih motora stala.Polovno novije uglavnom iz uvoza Pogledaj ulicu ,motora iz ove decenije maltene uopšte nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
15 hours ago, sasa ns 1 said:

mislim da nevidiš uZrok male ponude.Po meni je to zato što od 2009 navamo kad je izbila kriza kupovina novih motora stala.Polovno novije uglavnom iz uvoza Pogledaj ulicu ,motora iz ove decenije maltene uopšte nema.

Slazem se, ima istine. 

 

Al pazite jos jedno zapazanje. Covek koji je gore u onom mom postavljenom oglasu za gsxf 650 kupljen nov drzao cenu 5900, sad je vec na 5300 i tu verovatno ima prostora za pregovor.  Zvao sam i za neki BMW GS cisto iz radoznalosti. Covek je preko telefona spustio verovali ili ne 450 evra bez da me je video i rekao jos ako budem zainteresovan za BMW da ima jos prostora za dogovor.. 

 

A nisam ni dosao niti se najavio. Dakle, ocigledno je da su cene preko 5000 evra nabijene jer se svi "plase" tog spustanja na licu mesta ko dodje sa kesom a realno svi oce da prodaju. 

 

Znao sam i momke koji su motore od 3600 evra uzimali i za po 3000 bez da je hitno i zurba. 

 

Sve u svemu. Treba otici pogledati, al na kraju krajeva i imati strpljenje da bi se pronaslo nesto valjano. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja