Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Kawasaki er-6n, 2008. godište

Recommended Posts

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Prodajem Kawasaki er-6n 2008. godište u odličnom stanju. Prešao 35.800 km (pravih). Garažiran, redovno održavan i očuvan. Spreman je za novu sezonu i nisu potrebna nikakva ulaganja. Ulje i filter zamenjeni u novembru, lanac i lančanici odlični, gume dobre. Registrovan do 06/2020. Od dodatne opreme vizir, nosač kofera/ bisaga, kofer i štender. Nisam zainteresovan za zamene. Najbržem kupcu poklon - bisage Oxford (praktično nove). Cena je 2.900 €, ali ima nešto prostora za dogovor. Kačim samo dve slike, a na zahtev mogu poslati još. Ako neko traži taj model, kupovinom ovog se neće prevariti. Ja nisam požalio što sam ga svojevremeno uzeo i nisam sa njim imao  nikakvih problema. Jedini razlog prodaje je kupovina većeg (skupljeg) motora koji je već kaparisan.

Srećna kupovina!

 

20200115_160320.thumb.jpg.09446207ee3d52f1417dc0a668435315.jpg

 

20200115_155130.thumb.jpg.dd693c1e00a5c63f7b8380f3ebd962a0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Mogu, iz neposrednog uvida, samo da konstatujem da je u pitanju veoma "uredan" motor i da je Zoran veoma korektan, pristojan čovek koji stoji iza svojih reči. Ko traži ovakav tip motora ne bi trebao da propusti priliku da ga, makar, vidi. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Inače je ovo bila prva verzija oglasa na sajtu PLOVNI AUTOMOBILI, ali sam je kasnije "upristojio"...

Motor u odličnom stanju (za razliku od vlasnika). Prešao 35.800 km (za razliku od vlasnika). Garažiran, redovno održavan i očuvan (za razliku od vlasnika). Spreman za novu sezonu i nisu potrebna nikakva ulaganja (za razliku od vlasnika). Registrovan do 06/2020. Od dodatne opreme vizir, nosač kofera/ bisaga, zadnji kofer i štender. Zamene me ne interesuju.

Sipajte ponude brzinom munje :)

Umesto "zamene me ne interesuju" bi bilo bolje da stoji - nema tante za tante, nego samo tante za kukuriku...:oda2:

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 21 sati, ZoraNS je napisao:

Inače je ovo bila prva verzija oglasa na sajtu PLOVNI AUTOMOBILI, ali sam je kasnije "upristojio"...

Motor u odličnom stanju (za razliku od vlasnika). Prešao 35.800 km (za razliku od vlasnika). Garažiran, redovno održavan i očuvan (za razliku od vlasnika). Spreman za novu sezonu i nisu potrebna nikakva ulaganja (za razliku od vlasnika). Registrovan do 06/2020. Od dodatne opreme vizir, nosač kofera/ bisaga, zadnji kofer i štender. Zamene me ne interesuju.

Sipajte ponude brzinom munje :)

Umesto "zamene me ne interesuju" bi bilo bolje da stoji - nema tante za tante, nego samo tante za kukuriku...:oda2:

 

Ko te nezna pomisio bi da tebi treba generalna..:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 5 sati, Dane Deda je napisao:

Ko te nezna pomisio bi da tebi treba generalna..:jee1:

Možda sam i zreo za "1. specijalu" ali mi se ne ide kod "majstora". Ne mogu da vratim kilometražu, ali bi mogao barem kilažu...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Update!

Akcio!

Cena za motor je 2.700 € i mislim da je vrlo realna obzirom da motor ne zahteva nikakva ulaganja ove sezone, ima dodatne opreme, nema skrivenih mana i registrovan je do polovine juna.

Što bi rekli iskusni prodavci - sipaj benzin i vozi!

Evo još dve sličice po lepšem vremenu...

 

20200202_110412.thumb.jpg.753a33ea7cffce568880ab52454d5525.jpg

 

20200202_110505.thumb.jpg.282fd17d869e3a82c3d814740021b69f.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Nova ponuda!

obzirom da imam kupca za nosač kofera/ bisaga cena motora bez toga bi bila 2.550 Evra. Nisam baš iskusan u kupoprodajama motora i opreme, ali mislim da je to objektivna cena. Šta kažu iskusniji članovi? Da li je lakše prodati sam motor po malo nižoj ceni ili sve u kompletu po nešto višoj ceni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Najlakse je prodati sve u kompletu, po puno nizoj ceni :)

 

Izvini za off, bilo je jace od mene :takoje:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Nemoj da srljaš. Ja prodao pre neki dan VFR-a sa svom opremom po ne baš preterano nižoj ceni od one koju sam tražio. Al čovek hteo sa svom opremom. Ako naiđe kupac kome nešto ne treba staviš naknadno na oglas ode i to. Samo polako stiže sezona svaka roba ima svog kupca

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Hvala komšija!

stavio sam obe varijante u oglas pa kome kako odgovara. Imam potencijalnog kupca za nosač, ali ne bih još da ga prodajem dok ne vidim šta treba kupcu motora. Imam više razloga zašto mi se žuri. Prvi je poznat, a drugi je taj što bih uskoro trebao da registrujem drugi motor (MT-09 Tracer) pa bih da prenesem popust premije osiguranja na novi motor. Uslov za to je da imam overen kupoprodajni ugovor za prethodni motor (er-6n) i samo tako popust ostvaren na toj staroj polisi prenosim na novi motor. Tako su mi danas rekli u dve auto kuće. Ne znam samo da li bi prošla "mućka" da uradim fiktivni ugovor o poklonu (ili eventualno kupoprodajni ugovor) kojim motor ustupam sinu, overim samo jedan primerak kod notara (cca 700 din) i sa tim primerkom odradim posao prenosa popusta na novi motor. Ne znam samo (a što je jako bitno) da li takvim fiktivnim ugovorom neko automatski postaje obveznik nekog poreza bez obzira što se neće raditi prevođenje (registracija) na mog sina. Drugim rečima, ne znam da li taj fiktivni ugovor završava svoje "putovanje" kod notara ili nastavlja dalje državnim službama za šišanje ovaca...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Nažalost, morao bi da plati porez na prenos ili porez na poklon, tako da ti se to ne isplati. Najbolje što možeš da uradiš je da spustiš cenu za uštedu koju bi imao na registraciji kada bi ga prodao. Tako ćeš pre naći kupca, a i dalje si u plusu pošto nastavljaš na novom motoru i kasnije da imaš uštede. S druge strane, ako ga ne prodaš na vreme, svakako ćeš skuplje platiti osiguranje sada i pritom nećeš imati popust pri sledećim registracijama. Nemam bolji savet, nije lako prodati motor. :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

ugovor o poklonu omogucuje da kupac placa sve dazbine u svom mestu prebivalista, ukoliko nije iz istog mesta kao i prodavac. ali, zajeb je sto se u ns ceka oko 60 dana da prodje ta prica oko ugovora o poklonu nasuprot 15 dana ako sve ide redovnim putem. tako mi rekose u prosle nedelje u jednoj agenciji. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 3 sati, raps je napisao:

ugovor o poklonu omogucuje da kupac placa sve dazbine u svom mestu prebivalista, ukoliko nije iz istog mesta kao i prodavac. ali, zajeb je sto se u ns ceka oko 60 dana da prodje ta prica oko ugovora o poklonu nasuprot 15 dana ako sve ide redovnim putem. tako mi rekose u prosle nedelje u jednoj agenciji. 

To mi je dobro poznato obzirom da sam nedavno kupio drugi motor...

 

 

Pre 6 sati, sargeras je napisao:

Nažalost, morao bi da plati porez na prenos ili porez na poklon, tako da ti se to ne isplati. Najbolje što možeš da uradiš je da spustiš cenu za uštedu koju bi imao na registraciji kada bi ga prodao. Tako ćeš pre naći kupca, a i dalje si u plusu pošto nastavljaš na novom motoru i kasnije da imaš uštede. S druge strane, ako ga ne prodaš na vreme, svakako ćeš skuplje platiti osiguranje sada i pritom nećeš imati popust pri sledećim registracijama. Nemam bolji savet, nije lako prodati motor. :jok:

Izgleda da moja "mućka" nije baš najbolje shvaćena. Radi se o tome da ja pravim FIKTIVNI ugovor za prodaju prethodnog motora - samo da bih imao overen primerak ugovora od notara, jer je samo to potrebno za prenos bonusa osiguranja sa prethodnog motora na novi (papirologija i obaveze oko novog motora su odrađene). Nama ne treba STVARNI prenos vlasništva jer bi se za taj slučaj moralo odrađivati prijava u poreskoj i regulisanje poreza na prenos apsolutnih prava. Kako mi sada kažu u "mojoj" auto kući, ako se nakon sklapanja ugovora ne podnese prijava poreskoj u roku od 15 dana, KP ugovor postaje ništavan, što mi upravo i treba - SAVRŠENO! :rolleyes:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Kawasaki je danas dobio novog vlasnika!

Želim mu da ga služi kao mene, a kolegama sa foruma zahvaljujem na pomoći i podršci!

:zdravo:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja