Jump to content

Moto Zajednica

Honda CB 1300 - vlasnici i ljubitelji

Recommended Posts

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 9 minuta, KoleD je napisao:

Bane, možeš li da mi kažeš gde si nabavio vizir za Bandita i kakva su ti iskustva sa njim?

Izvinjavam se za off, videh fotku a ne mogu sa telefona da nadjem prigodniji post.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 

Givi....motoland beše pre 4 godine 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Mediterraneo, hvala na dobrodoslici. Nadam se da i ti imas neki lep ili mozda i prelep motor. Ja inace zivim u Svedkoj i ovde imam inace Hondu CB 1300 god. 2008, Suzuki RF 900r god 1995, Kawasaki zr 7, god 2000,  Suzuki GR 650 god 1984, Yamaha xt 125 god. 2005.  U Srbiji imam 2 motora, Yamaha xt 125 god. 1982, Kawasaki GPZ 1100 god. 1995.  Svi su u super stanju i spremni za put po Evropi ako i kada zatreba. Imam dosta motora, ali nemam nameru ni jedan da prodam. Sam ih odrzavam i vozim. Previse ih volim i postujem.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cao Mediterraneo. Zaboravio sam ti reci da ti je skraceno zadnje krilo. Ja bih ti preporucio da ga zamenis jer ce ti zadnji tocak bacati prljavstinu na jaknu. Veoma je iritirajuce. Ja sam kupio moju Hondu, naravno isto je bila polovna. Kupio sam preko Ebaya jako jeftino novo krilo (30-40 eura). Savet je MENJAJ.

Pozdrav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300
On 12/20/2020 at 7:08 PM, Sasa swedska said:

Mediterraneo, hvala na dobrodoslici. Nadam se da i ti imas neki lep ili mozda i prelep motor. Ja inace zivim u Svedkoj i ovde imam inace Hondu CB 1300 god. 2008, Suzuki RF 900r god 1995, Kawasaki zr 7, god 2000,  Suzuki GR 650 god 1984, Yamaha xt 125 god. 2005.  U Srbiji imam 2 motora, Yamaha xt 125 god. 1982, Kawasaki GPZ 1100 god. 1995.  Svi su u super stanju i spremni za put po Evropi ako i kada zatreba. Imam dosta motora, ali nemam nameru ni jedan da prodam. Sam ih odrzavam i vozim. Previse ih volim i postujem.

 

Daj neku sliku GPZ-a ako imas.

 

8 hours ago, Sasa swedska said:

Zaboravio sam ti reci da ti je skraceno zadnje krilo. Ja bih ti preporucio da ga zamenis jer ce ti zadnji tocak bacati prljavstinu na jaknu. Veoma je iritirajuce. Ja sam kupio moju Hondu, naravno isto je bila polovna. Kupio sam preko Ebaya jako jeftino novo krilo (30-40 eura). Savet je MENJAJ.

Pozdrav

Hvala ali ja ga ovako vozim vec 2 godine i ne smeta mi. Nisam primetio da je tu nesto kraceno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

GPZ 1100 mi je u Srbiji, ali veruj mi zadnje krilo na tvojoj Hondi je skraceno (seceno) Slikacu ti sutra krilo moje Honde pa ces videti. Inace u kom si gradu? Ja se nadam da ce ova glupost sa coronom proci sada na leto jer ja nameravam da dodjem sa mojom Hondom u Srbiju iz Svedske. Pa, ako imas volje i vremena mozemo se i videti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Da podelim utiske nakon prvih stotinak kilometara. Au ljudi kakva je ovo motorčina. Iskreno me plašio prelazak sa R motora na naked, ako se ovo uopšte može nazvati tako, što kažu pravi muscle bike. Težina koju ima u mestu se gubi čim se pusti kvačilo, izuzetno lak za manevrisanje, povlači kao lokomotiva. Čak i sa fabričkim auspuhom, osećaj je neverovatan. Mislim da meni nema povratka na sportske motore. 

IMG_20230718_233457.jpg

Promenio član Mire019
Greška u kucanju
  • Sviđa mi se 17
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja