Jump to content

Moto Zajednica

Delovi za Hondu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Narode, tražim i listam već danima po forumu. Ne uspevam da nađem novije postove na temu cb 500. Zanima me gde nalazite delove za starije modele. Ima li ih u SRB ili se mora tražiti malo dalje? Evo nedelja dana kako sam uzeo motor i gledam sve vezano za isti al slabo, a čisto sumnjam da se bas nikad ne kvari pa ne nalazim postove. Nije da mi trebaju odmah, al volim da znam i da sam spreman (koliko je to moguće) u slučaju da mi zatreba. Hoću da je spremim za sezonu, pa kad već krenem da ne moram da čekam 3 meseca na deo. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: africa twin rd07a

 Prelistaj malo facebook,posto ja retko tamo zalazim,cuo sam da tamo ima par ljudi koji rade delove za neke japance,u delti mozes nabaviti oem nove delove,a preko putem raznih sajtova koji se ovde cesto pominju mozes nabaviti dosta toga i koliko znam nema cekanja ogromnog vec oko 10-15 dana,opet u zavisnosti koliko si spreman platiti postarinu,mislim da moze i krace...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

 Volim da sam informisan. Možda će mi trebati semering neki, vidim da je malo mastan kod levog fazastera al toga ima i ovde. Inače motor je 94to. Mislim da je to prva serija. A fejs....to koristim jako slabo. Moraću da počnem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Tuzla
  • Motocikl: Yamaha tenere xt600 34L

Imas i wemoto.uk odlican sajt za nesto djelova.

Mada sve se to rjesava, ovaj forum je odlican i uvjek se ili nade dio ili drugo rjesenje.

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Gde bih mogao da nadjem set za reparaciju kočionih klešta? I kako da znam koji mi treba pre svega. Slikao sam oznake na mojim pa ako moze neko objašnjenje. Očistio sam klipove jer su bili nakupilu svega i čulo se struganje konstantno. Jedan sam jako lako vratio dok je drugi išao bas teško. Nisam probao posle jer nisam imao više vremena da izluftiram sve. 

IMG_20200419_191632.jpg

IMG_20200419_191654.jpg

IMG_20200419_191712.jpg

IMG_20200419_195801.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

sigurnost zrenjanin

procitas model klesta i izmeris precnik klipova... to im javis i ono ti posalju na kucnu adresu. cena red velicine po klestima 300rsd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.
3 hours ago, PetkovicBecej said:

Sve je to ok,al zar nema nesto vec gotovo? Da spremim pre rasturanja. 

Pogledaj, ovde sigurno imaju, ako ti nije skupo i imaš vremena za čekanje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

@PetkovicBecej
Prosle godine radio kociona klesta na CB 500 94 delove sam uzimao u Honda Delta stizu za 10 dana set gumica je oko 9e sifra seta je 06431MA3405 (dve gumice su u setu) treba ti dva seta

Proveri klizac koji drzi plocice da li je pojeden ako nije stavi ga u busilicu i ispoliraj sa vodenom smirglom isto vazi i za ostale klizace koji su usrafljeni u celjusti. Takodje ocisti i ispoliraj male riseve na limu na koji se oslanjaju plocice. Sve te sitnice pomazu da se plocie rasire kad popustis stisak i da se manji to sustanje diska.

Topla preporuka za hell creva HBF2863
 totalno ce ti promeniti kocnicu na bolje


Potrazi na ebay Vesrah plocice VD-156/2JL odlicna cena kvalitet

Sa ovih par sitnica imaces koncicu na kojoj ce ti pozavideti i mnogi noviji motori

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja