Jump to content

Moto Zajednica

Honda Magna VF750 stariji model ili noviji?

Recommended Posts

  • Grandpa, 135 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda X11 - Monstrum



Ako te bilo sta o Magnama zanima slobodno me okreni.Ja sam  pod stare dane imao gomilu egzotike ala ZL1000 Eliminator, Maxim 750, razne stare Shadowke, LTD750 iz 1980 itd sve zelje iz mladosti. Lukac 063 339530 0118484211,pozz


Hvala, biće poziv obavezno!

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

deda Sale javio mi se drugar iz SM kaze da jos nece da otudji Hondu pokusava da nadje vreme da je koristi,zao mi je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Što se tiče Lukača, uvek je imao dobre motore, zadnja magna iz njegovog oglasa je bila top stanje. Da nisam uzeo Pan European, uzeo bih nju sigurno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Grandpa, 135 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda X11 - Monstrum
9 hours ago, duledjo said:

deda Sale javio mi se drugar iz SM kaze da jos nece da otudji Hondu pokusava da nadje vreme da je koristi,zao mi je

Hvala svakako! Kako se stvari poklopile, sada nije vreme za Magnu, ne ide pa neću ni siliti :(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Grandpa, 135 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda X11 - Monstrum
9 hours ago, drtommy said:

Što se tiče Lukača, uvek je imao dobre motore, zadnja magna iz njegovog oglasa je bila top stanje. Da nisam uzeo Pan European, uzeo bih nju sigurno

Dobro da znam, volim preporuke - meni nekako lakše!
Čim ugrabim malo vremena planiram da se izdivanimo uživo, i da vidim eventualno neki dooobar primerak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Da li neko zna ovaj motor? Na slikama je ok, mada ima one dve crne linije po sredini što mi je estetski o.k. ali onda znači da je farbana a ja volim samo čistu fabriku. 

5e1bfda962a3-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Magna 750, 1995. godište, Chopper / Cruiser, vozilo prešlo 43000 km, Beograd. Cena 3.250 € - Motori - Polovni...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova

@jasminko VIR

Pozdrav instruktore. Na osnovu fotografija bih rekao da ova magna nije u fabrickom stanju, ne zbog samih linija nego sto ima naslon za suvozaca sa sve resetkom, distancere za bisage a i uklonjeni su prigusivaci na auspusima. Ovo zadnje je po mom misljenju losa ideja jer je od veoma tihog motora (cak I za duze ture) pretvoren u pokretnu fabriku buke, da se tako prosto izrazim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja
On 1/24/2020 at 8:37 AM, Darko Floyd said:

 

OK ako ti tako kažeš. 

Nek je sa srećom i stavi ovde obaveštenje kad završiš papirologiju i dobiješ potvrdu ABS-a, možda ima zainteresovanih.

Evo da se pohvalim ,ja sam uzeo ovu veliku Magnu preko Saleta uvoznika,papir za konjazu poslat i moze da se radi AMSS.To ce mi biti 4 i najveca Magna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Hvala i tebi , zavisi od love ,ja sam u   decembru vec registrovao na sebe ovu Diversion 900 iz uvoza i sredio je kompletno.U sretnijim godinama sam uvek imao jedan motor za put i jedan restaurirani projekat za uzivanje vikendom.

 

 

83191035_2719795594733794_7999605068175245312_n.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Magna je u parcicima, radicemo kompletnu restauraciju, posto je agregat bukvalno nov (16800km). Delovi ispolirani, hromirani, ram je ofarban,ovo je slika dan pre, pa polako samoizolacija u garazi.Barem mogu da cirkulisem sa 63god , heheviber_image_2020-03-18_20-09-52.thumb.jpg.3aad394a0cda1f80cd8364d9c7824d6b.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.
3 hours ago, Lukac said:

Magna je u parcicima, radicemo kompletnu restauraciju, posto je agregat bukvalno nov (16800km). Delovi ispolirani, hromirani, ram je ofarban,ovo je slika dan pre, pa polako samoizolacija u garazi.Barem mogu da cirkulisem sa 63god , heheviber_image_2020-03-18_20-09-52.thumb.jpg.3aad394a0cda1f80cd8364d9c7824d6b.jpg

Valjda će biti još slika.

Pratim i pohvaljujem rad. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: nije napravljen jos...

Drugari!!! Imam jedno pitanje vezano za Hondu Magnu 3 generacija 1997 god?

Naime,prilikom oduzimanja gasa nevezano za brzinu cuje se kao neki klik u menjacu ili gde vec? Takav isti klik se moze cuti ikada je npr motor ugasen.ubacen u prvu brzinu I tako sa stisnutim kvacilom, prilikom laganog pomeranja motora napred-nazad cuje se taj isti klik...Da li je to neki ozbiljan problem ili je npr samo lancanik potrosen pa se pojavio luft ili sta jos moze biti?????

Hvala unapred...:-) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Evo , posle izvesnog vremena par slika V65 Magne i radova na njoj. Sve je ispolirano, auspusi i lule hromirani (stizu sledece nedelje) masina treba da se farba i ubaci u ram. Kad se krene u kompletnu restauraciju, sve je dzinovska slagalica, jedino je dobro sto je motor sa 16800km nedirnut tako da sve ide na svoje mesto ko podmazano, pozz forumasima, sledi jos slika posle praznika.

ALIM3692.JPG

ALIM3693.JPG

ALIM3694.JPG

ALIM3695.JPG

ALIM3696.JPG

ALIM3697.JPG

  • Sviđa mi se 11
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Evo ja se prvi prijavljujem da obidjem krug po Batajnici kada bude bila skockana.

Ako nista drugo da me mine zelja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Polako napreduju radovi na Magni, verovatno ce se ubacivati makina iduce nedelje, cekaju se auspusi i lule sa hromiranja, bice nesto. Magna ce ici na prodaju definitivno, pa eto info za one koje interesuje ovakav projekat.

ALIM3699.JPG

ALIM3700.JPG

ALIM3701.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Uvoznice moj, rekli smo bice ko nova, i tako cemo je odraditi. Evo i stariji Stachor radi, svercuje se do mene, sutra farba masinu, ima gomila sitnica ali  posto je agregat presao samo 16800km, treba je uraditi. Uostalom za 10-tak god vredece para i para, znas i sam da smo gledali na Tutti onu fenomenalnu za 11000chf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Evo za par dana bice  konacno gotova Magna, zbog regularnih popravki i servisa, nismo mogli da se posvetimo svetom projektu, haha. Stavicu slike sa probne voznje i mislim da ce ici nazad za Svicu (tamo je cena za ovakav primerak duplo veca nego sto mogu da dobijem ovde).

ALIM3724.JPG

ALIM3725.JPG

ALIM3726.JPG

ALIM3727.JPG

ALIM3728.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja