Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Zemuna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Veliki pozdrav svim članovima i ljubiteljima dvotočkaša.

 

Zovem se Vladimir i živim u Zemunu. Do sada sam uglavnom vozio skutere od 50 cc jer su mi služili isključivo za vožnju po gradu (mada nas je Kymco odvezao i vratio sa koncerta Pepersa u Indjiji).  Skoro sam postao i vlasnik PROBNE A dozvole (osećam se kao Nikola Simić u Tesnoj koži, kao mladji referent). Najduže sam vozio Kymco Agility i Sym Fiddle III koji i dalje vozim. Inače, volimo kao porodica dosta da putujemo i koristimo svaki slobodan trenutak da svrljamo negde. E sad, pošto deca rastu, pa im više nismo zanimljivi za putovanja, a i ja ove godine punim 50 godina, rešio sam da kupim neki maksi skuter kojim bi Drugarica životna saputnica i ja mogli da se vozikamo i putujemo koliko nam obaveze to dozvoljavaju. U planu mi je da nabavim Hondu SW T 400, pa se nadam da ćemo uskoro i slikom moći da vam se predstavimo. Radim u jedoj marketinškoj agenciji u Beogradu i bavim se pripremom za štampu i produkcijom. Inače, pored putovanja, igram rekreativno fudbal, a kao i svi Zemunci volim dobro društvo, druženje i reku. Prelistavajući stranice foruma vidim da sam na pravom mestu.

 

0-02-05-b928ac6172a024cb5daa3aed6dc2170497fab352abdbd8a57efbc973fefa7bfb_1c6d9a2cb9da2a.thumb.jpg.2ef268ce128148aaa477edb175df0e97.jpg

Jedna posle fudbala.

 

0-02-05-b5788d48433fdbb3f7aa78d6fe205486be504926104973e9d08c6f26f4bdd78c_1c6d9b9be91bdb.thumb.jpg.fd5c6104d09c7a490ee7524faf334daa.jpg

A ova sa časova vožnje, hehe...

 

Joć jedan veliki pozdrav.

Nadam se skorom druženju kako na drumu tako i van njega.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Covek se predstavio za 10, bravo. Dobro dosao i pravi si motor odlucio da kupis

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Hvala svima na dobrodošlici. Još jedan dokaz da sam na pravom mestu i u dobrom društvu.

 

pre 41 minuta, shoyyka je napisao:

Pozdrav... ako te možda zanima i Peugeot Satelis 400, jedan drugar prodaje...odličan?

@shoyyka Hvala na ponudi. Trenutno ganjam ovu Hondu, a već sam se nameracio na neke dve iz oglasa. U svakom slučaju hvala i na ponudi i na dobrodošlici.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD
pre 25 minuta, ZEMZEM je napisao:

Dobro došao komšija, nadam se da ćeš naći ovde mnoge odgovore i pomoć kad zatreba :takoje:

@ZEMZEM Hvala komšo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja