Jump to content

Moto Zajednica

Opel Vektra C 2.0 DTI 2004

Recommended Posts

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Opel Vectra C 2.0 DTI 2004 godište ...uvežena Decembra 2016 godine iz Essena, prešla oko 218000 km, prvi sam vlasnik u Srbiji... prva reg. u SRB 02.2017...na vozilu apsolutno sve ispravno, osim incidenta opisanog u daljem tekstu... motor u ekstra stanju, ne troši ulje, garancija. . . u njemu je Castrol Edge 5w40... gume letnje na alu felnama, odlične, a imam i zimske Good Year for seasons na čeličnim felnama, kao nove, jedna košta 10-ak hiljada...utegnut tj. nije maltretiran, ne zvecka, lupka ništa što će se utvrditi probnom vožnjom,na slici motor opran posle menjanja ulja, ja se oduševih, k'o pravi Nemac... pre uvoza je zamenjen katalizator da bi se mogao voziti po gradu , ja počeo odlepljivati zelenu nalepnicu na šoferki kažu ne diraj, da se vidi. . . klima servisirana pretprošle godine u Mladenovcu, radi ekstra..ulaganja trenutno nema (osim incidenta, vozim ga ovako, ne smeta, može se reg. - pitah na tehničkom zbog branika,jer se mnogo i ne primećuje...tako da ne žurim sa sredjivanjem)... ulje tek za 7000km(ja menjam na 10000km)... Slike stare oko mesec dana, auto je ovakav i sad, naravno kad se opere. 
Auto je dobio udarac otpozadi, imate u temi "E izveštaj o saobraćajnoj nezgodi" . . . branik oštećen i malo lim ulubljen tamo gde stoji rezervni točak, ništa drugo,gepek vrata nepipnuta, grede poprečne i uzdužne nepipnute (za divno čudo)... uglavnom ne utiče na ispravnost auta... mogu proslediti i slike i video...opravka oko 150-200 €...ko je majstor i džabe... prilažem slike. . . garantujem za izjavljeno!
Spuštena cena zbog popravke, a i zbog isticanja rege za mesec dana... ona je oko 2500€. . . može i sa oba seta guma i felni...

Auto se može videti u Arandjelovcu i u Darosavi, to mi je relacija bivljenja... doduše idem ne-retko za BG i KG pa... viber, sms,mms,sps,sns uf nemojte to... 069 780-113

 

1.jpgmac keyboard tester

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Mogla bi i zamena za benzinca nekog... dosta sam voz'o naftare:)... da se podsetim kako je kad ti rikne svećka, pa kablovi... i strogo sa pet vrata....malo zakeram... :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Moram podeliti ovo...

Ponudjen mi C max benzinac u zamenu za Vektru pa malo čitam o njemu na Ford Club Serbia... pa nadjoh post jedan u vezi vožnje nečije supruge... Hahaha

 

A ovaj fokus C max vozila moja supruga, unutra kao da nije nikad niko seo u njega a spolja nije promašila ni jedan stubić ni kapiju, koliko je tuđih kola ogrebla...ne znam, al po tragovima...puno.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ma nisakim nego moram ubacivati jednu po jednu sliku preko Postimage-a,pa tako računa, jedna slika jedan odgovor tj. reply:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja