Jump to content

Moto Zajednica

Sediste za transalpa

Recommended Posts

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ako neko zna gde moze da se nabavi neko polovno,moze biti i malo poderano,samo da je original.

Ovo moje sediste je prepravljano,i dosta je neudobno.

Unapred vam hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Desi bre Joska! :) Zar ti nije lakse da das nekom ko tapacira namestaj ili bas sedista da ti odradi sediste da bude udobnije od ne bas udobnog fabrickog sedista,i jos da malo odigne suvozacev deo,recimo da ti napravi kopiju Corbin sedista,imas slike na netu a imam ih i ja sve na jednom mestu pa javi ako ti zelis da ti ih posaljem,sediste je ekstra a ne verujem da ce te izaci vise od 20-30 eura dok ce ti neko za original sediste uzeti verovatno duplo toliko!?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ne znam kome da dam to sediste da uradi.U stvari,znam,Ninja66 mi je pomenuo jednog majstora.Problem je sto cu onda biti bez motora.Tu je jawa ali ona nema topcase,a to mi je idealno za radove na terenu da ponesem alat,a i na duza putovanja vise volim da idem sa Hondom  ;D

I pre nego sto bih prepravio sediste,voleo bih da osetim kakav je original.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Onda pozajmi od nekog original na dan ili dva jer toliko MAKSIMALNO traje presvlacenje sedista,neki su pisali da su ostavljali sediste na po par sati i vracali se posle za gotovo,vide gde je neki koji radi brzo,ugovori termin,odi neko popodne posle posla i do veceri ces imati gotovo sediste! ;D

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

ovaj sto je meni radio sedista ti uradi za jedan dan ujutru doneses i uvece dodjes po njega,tip je iz Lacarka verovatno Boban misli kod njega da odneses lik extra radi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Aj da ozivim malo temu jer meni treba neko da mi presvuce sediste i zameni sundjer,pitanje je da li znate za nekog u Nisu ko to radi ili u Pomoravlju eventualno,jos ako znate i kontakt i pribliznu cenu... milina? :)

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ajde drugari dva dana razmisljate,zar je moguce da nema u onolikom Nisu nijedan covek/zena koji se time dobro bavi,ili u Pomoravlju (okrug 035,u krajnjem slucaju moze i 034) samo da sredim ovo,treba uskoro da se registruje na mene pa hocu da bude cakum-pakum!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Ajde drugari dva dana razmisljate,zar je moguce da nema u onolikom Nisu nijedan covek/zena koji se time dobro bavi,ili u Pomoravlju (okrug 035,u krajnjem slucaju moze i 034) samo da sredim ovo,treba uskoro da se registruje na mene pa hocu da bude cakum-pakum!

Pozdrav 8)

ako nista ne nadjes, dodjes u BG i odes kod bobana u zemun (Boban Zemun) i uradis sediste, ako treba dam ti moje sediste da se vozas dok ti on to ne zavrsi, da ne blejis par sati po kraju i to pesaka  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ajde drugari dva dana razmisljate,zar je moguce da nema u onolikom Nisu nijedan covek/zena koji se time dobro bavi,ili u Pomoravlju (okrug 035,u krajnjem slucaju moze i 034) samo da sredim ovo,treba uskoro da se registruje na mene pa hocu da bude cakum-pakum!

Pozdrav 8)

Imas pp iz Svilajnca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

HVALA obojici na pomoci,gledacu da odem do Svilajnca sutra ako je izvodljivo posto sam u stisci sa vremenom,ali moze i da saceka iduci vikend,nece mi pasti kruna sa glave,Beograd ostaje kao krajnje resenje jer vecinu vremena provodim u Nisu na faksu zbog ispita pa ne bih da pucam 500km tamo-ovamo samo za sediste! ;)

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja