Jump to content

Moto Zajednica

Honda vfr750 rc36

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Honda VFR 750 RC36

Pa u rezervaru uvek ima bar pola ili trecina goriva,e sad da dignem rezervar pa da vidim ta creva i sve to dal se nije negde nesto uzjebalo☺ a svi moji drugari su oduvek hvalili tu hondu kako uvek pali iz prve i kako nikad ne zna da se pokvari i stane i sad urekli je,dok oni muke mucili sa neke lomine,te napokon proslo leto iskupovase malo pismenije pa ne stajemo po putu vise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Ма хајде, види Хонда да си решио да је возаш до смрти без сервисирања па одлучила да те тури у чошак.
Кључеве у руке дечко и среди ту машину, заслужила је.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Honda VFR 750 RC36

E jes majke mi zasluzila,sta je sve devojaka prevezla,i koliko gradova obisla sto zbog skupova sto zbog devojaka,2014te ona poplava u cupriji ja kod tadasnje devojke honda u garazi voda do pola tocka 5dana,sekne se voda krenem kuci u trstenik uletim ispred paracina u baru do rezervoara voda nista ne bese samo crce zadnji desni zmigavac,sreca nije usla voda u karburatore,2015te vracam se iz tivta sa mora od podgorice do trstenika 400km po pljusku i kisi. April mesec kisa pada vece ja sednem u korada da odem u cupriju da se vidim sa jednom on napravi detonaciju na plinu izlete ka glava,ja zameni jaknu i palim hondu i ziska. Tako da sad ide rasturanje da resim problrm,izmenim svecice filtere,ulje,karburatori,gume i jedno lepo farbanje  i bice kao bombona

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Medoševac - Nis
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3
pre 15 minuta, Igor rc36 je napisao:

Pa u rezervaru uvek ima bar pola ili trecina goriva,e sad da dignem rezervar pa da vidim ta creva i sve to dal se nije negde nesto uzjebalo☺ a svi moji drugari su oduvek hvalili tu hondu kako uvek pali iz prve i kako nikad ne zna da se pokvari i stane i sad urekli je,dok oni muke mucili sa neke lomine,te napokon proslo leto iskupovase malo pismenije pa ne stajemo po putu vise

Druze sam si reko, 8 godina i 50.000km......sta oces vise......mora nesto i da se ulozi u motor, bar u osnovno odrzavanje (svecice, karbovi, filter goriva).....kad vec pomenuh filter, proveri ga.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Honda VFR 750 RC36

Naravno,i ovaj februar sam odvojio da je rastavim odradim sve to i ofarbam i to je to. Nego eto desilo se to sto se desilo pre par dana pa zbog toga rekoh da cujem misljenja ljudi i naravno da se zahvalim svima,jer opet kazem za 8g i 50hiljada nikad srafciger uboden nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Honda VFR 750 RC36

Kad je uvezen crko bio regler i ugradjen je od joska iz titele regler i radilo odlicno. Ja sam mu prvi vlasnik u srbiji,kad je stigo sa carine posle tri dana sam ga kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: GSX 1400, MZ ETZ251

Proveri da li uopšte pomera klipove pri verglanju... Moguće da ti je obleteo jednosmerni ležaj, takozvani frajlauf (inace boljka VFR-a) hoće da pukne, a skoro se uvek desi kad se motor startuje kad je hladno jer je ulje min dva puta gušće. Ukoliko ih pomera imaš neki problem sa kompresijom. Takvo verglanje nema veze sa karburatorima i svećicama. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Honda VFR 750 RC36

Poz narode,radio sam malo na hondi situacija sledeca. Klipove pomera znaci frajlauf dobar,gorivo prima znaci slavina i pumpa dobri,na on baca varnicu na off ne baca znaci i kill switch dobar,na sva cetri karburatora pravi vakum kad stavim ruku i zatvorim lule. Lose strana,svecice crne i mokre vidi se da isprobijale mada bace varnicu i filter vazduha je ne daj ti ga boze ipak 50000km je ucinilo svoje. U februaru ga rasklapam za farbanje,dobice nove svecice,nove filtere vazduha, benzina i ulja,novo ulje,i vakumetre karburatora i jedno lepo farbanje. Posle toga mi ostaju semerinzi u prednjoj viljusci i gume i mora da nadjem desni originalni retrovizor ispao mi na auto putu pa sam neke zamesnke od skutera namestio,a cuo sam da su isti kao na cbr-a. I onda ce motor biti u top stanju sto je i zasluzio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ne radi ništa dok ga ne upališ! Samo nove svećice, merenje kompresije i utvrđivanje šta mu se desilo. Ako je sve u redu, lepo radi, ima dobru kompresiju, onda dalje sređivanje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 3 sati, Igor rc36 je napisao:

 filter vazduha je ne daj ti ga boze ipak 50000km je ucinilo svoje. 

:staa2:

Druze, na tih 50.000km trebalo je menjati vazdusni filter bar 3-4 puta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Honda VFR 750 RC36

Pa to,prvo kad ga rasturim zamenim filtere i svecice pa da ga upalim i da on radi malo vise i da se to vidi sta je bio generalno problem.pa cu onda da istocim ulje i antifriz da zamenim,e ako sve ako fino pali i radi u par dana onda sredjivanje. Ma znam da sam trebao filter vazduha da menjam bar na 20hiljada km,ali nisam i nemam opravdanje. Sto je najgore poznajem malo i mehaniku i masine i menjam u strogo na 5-6000km,i radim kod auto limara gde popravljamo sve zivo i limarijski i mehanicki od fapa do citroena 2018 i hajabuse 2008 skutera automobila motora,u radionicu kanal ,dizalica  automobile,dizalica za motore, staje 6automobila ,2 povisena kombija i par motora,od alata sve sto postojji na ovom svetu ima,sve to mi dostupno 24h dnevno a ja eto vozim motor zreo za farbanje i sa dve napukle plastike vec 3g,bruka. Gazda ima tri jamahe dva skutera i trotockas

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja