Jump to content

Moto Zajednica

Moto farmerke - Spidi misljenje/iskustva

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Cao kolege,

 

Da li biste mogli da mi kazete vase misljenje, iskustva u vezi moto farmerki sa protektorima - Spidi koje se prodaju na sajtu kupujem prodajem?

Potrebno mi je nesto za svaki dan, po gradu, a da ima ugradjene protektore.

 

M.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Texas moto pantalone SPIDI poseduju gumene protektore na kolenima ...

 

e8904b58987c339c736fdb16d346dffa.jpg9366394cdf305d2fc9034fce6eb963bd.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ja sam bio pazario Elese. Sad njih nema al ima Spidi. Za te pare vrede.

Teksas je tanji i model je dosta uzak ( pricam o mom al pretpostavljam da bi i ovde bio slucaj).

Ja sam moje nosio i moj model( ljudi nisu ni znali da su moto farmerke i svidjale su im se) je bio na oko lepsi od Spidija, pogotovu ova bela slova da se zna od koga je..predlazem ti da sa kontra strane udaris natpis- nick sa BJB da se vidi i ko ih nosi a i zbog ravnoteže :)

Ne duva kroz njih,za leto mi bile odlične.

Na kraju ih poklonio posto sam nabavio 2 para ozbiljnijih moto farmerki a i nerviralo me sto su mi bile mnogo uske.

Ukucaj u pretrazi- moto farmerke Elese ili Komine sa KP pa ces cuti i tamo sta drugi kazu. To su normalno falsifikati ali dobro uradjeni.
 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

To nema mnogo veze sa moto farmerkama.Veoma tanak texas sa elastinom.Ti protektori daju nekakvu laznu sigurnost.Ne daj boze drljanja,ode koza u tri lepe.Ja sam ih nosio po gradu,prijatne i lagane,ali su ipak obicne letnje farmerke.:takoje::moto2:Poklonih dva para ovde na forumu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Da su tanke- jesu, da su obicne farke- nisu jer ne duva kroz njih kao kroz obične, da su protektori sa laznom sigurnoscu nisu- takvi su na vecini motofarmerki pa i pantalona.

Svakako, dodaj jos para pa kupi ozbiljnije,deblje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Imam ih ja, isto spidi, neki crni kevlar model. Njih sam uzeo jer su u radnji jedino one ostavljale utisak da je materilal cvrsci od obicnih farmerica( radnja u Žarkovu, asortiman je na ko )Sto kaze kolega, ne duva kroz njih, protektori su onako, mogu da prodju. Ja ih nosim po gradu ili na nekom kracem vozikanju i ok su skroz. Ove jedino nemalu bas puno elastina pa treba pogoditi velicinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
Pre 7 sati, Borkosan je napisao:

Ja ih nosim po gradu ili na nekom kracem vozikanju i ok su skroz

Ja sam nabavio kvalitetnije moto farmerke pa iskljucivo njih nosim kako za kraca tako i za duza putovanja. O tome da takve kvalitetne moto farmerke ne mogu da se porede sa “najlonima” i kožom sam već pisao i diskutovao te i prilozio testove. Ako oni lazu mene lazem i ja vas :)
https://www.trilobitemoto.cz/index.php/technologies-trilobite/item/387-trilobite-jeans-abrasion-resistance-index

https://www.trilobitemoto.cz/index.php/technologies-trilobite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Hvala svima na komentarima, meni je potrebno nesto za po gradu, ne bih ovo nosio na duza putovanja, cuo sam da su dobre one enter pantalone, ali imaju samo neke maskirne, koje nisu nikakve za posao. Ako neko ima jos neki savet za neke druge moto pantalone bilo bi super!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Upravo gledam po sajtovima, imam par kolega koje nose Enter i to dvojica su pala i iz njihovog iskustva znam da nisu mrdnule!

76d44d593ced9648ea30d6eeb43fd28d.jpg

Nisam ocekivao da su toliko jeftine, plus moto protektori koje mogu u barelu da kupim za ne tako velike parice.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 1 sat, Kova45 je napisao:

Upravo gledam po sajtovima, imam par kolega koje nose Enter i to dvojica su pala i iz njihovog iskustva znam da nisu mrdnule! emoji4.png

76d44d593ced9648ea30d6eeb43fd28d.jpg

Nisam ocekivao da su toliko jeftine, plus moto protektori koje mogu u barelu da kupim za ne tako velike parice. emoji16.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Imam ENTER pantalone (u zelenoj boji) i dobre su to pantalone za svakodnevnu upotrebu (ja ih nosim i na motoru leti), ali to ni po čemu nisu moto pantalone i moraš da budeš svestan da ćeš u slučaju pada verovatno da se oljuštiš propisno.

Protektori će da zaštite delimično kolena, ali ostalo (kukovi, dupence, .....):gaa:

A ta dvojica kolega koji su pali i nisu se odrali verovatno nisu "pali kako treba".

Promenio član zika56

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Pa iskren da budem obojica u krivini, ne pri malim brzinama, i oni se bas kunu u njih, samim tim za taj novac + dobri protektori ja verujem da nema razloga za brigu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Nisam hteo da se javim ranije kako ne bi imao nepotpuno misljenje.

Nakon 365 dana koriscenja ovih pantalona kupljenih u Murskoj Soboti (5 EUR) sa protektorima na kolenima i bokovima.

Nazalost imao sam jedan pad ali vise bi se reklo u mestu (da ne zgazim pesaka na prelazu, ja sam kriv, uvek treba da imam na umu da nas niko ne ferma), kevler i stitnici odradili. Nema ostecenja.

Malo zateze u kolenima. Fleksibini- mekani stitnici, sto je dobro mogu da se pomeraju i vade sto znaci nosi  samo ove pantalone netrebaju mi druge za "izlaz".

Licno vise volim mesh tokom leta ali u Aprilu i Septembru  ove farmerke su super pa cak i na turama od 1000 km.

Zadnji dzepovi veoma duboki pa nema sekiracije da bi budjelar ispao.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja