Jump to content

Moto Zajednica

Flajeri...

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Društvo,

 

Kao mlad èlan ovog foruma, i kao aktivan uèesnik u saobraæaju, a svestan saobraæajne "kulture" u nas, hteo bih da odvojimo vremena i da napravimo flajere koje je Pablo pomenuo u onoj temi o iznenadnom skretanju... Ustvari, ideja se izdvojila kao logièan sled misli... Ja sam u poziciji da mogu da štampam odreðene kolièine letaka, ja znam da to nije skupo ali je to deo koji ja mogu da preuzmem na sebe. Potrebno je da neko od nas smisli kako bi letci trebali da izgledaju. Pablova ideja je da budu dva komada na A4 formatu... Hajde da malo aktivnije uèestvujemo u ovome. Ako i jedan letak od svih koje podelimo spasi nekog bilo kakve nesreæe, naš uspeh je potpun.

Na žalost, gledajuæi gologlave klince koji jašu na 9K rpm, nadajuæi se da æe puæi lastiš na tangama gologlave curice koja ne zna da joj je time što je sela bez kacige da pokaže da nema celulit, ustvari postala cvet na livadi gde smrt vežba kosidbu, shvatam da bi trebali da smislimo poruke i za one vozaèe motora koji se loše ponašaju u saobraæaju. Danas sam izbrojao bar pet njih... koji su imali kacige.

I još jedna stvar, pošle štampanja, radna akcija u SOLO-u, svako donosi makaze i pada kolektivno seciranje.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

neko se vec nudio da pomogne oko stampe (ako to nisi bio ti :-)).... nema potrebe za rucnim secenjem, ja mogu da to zavrsim u nakoj od stamparijia sa kojima saradjujem. Takodje oko pripeme za stampu sam rad pomoci. Naime time se i bavim.

pozdrav

 

p.s. a da ne bih upropastio kolektisanje u solo-u. ima i drugih stvari koje mozemo tamo raditi. Recimo kolektivno ispijanje kafa, guarana i ostalih laHkih droga (u narodu opisivane kao energetska picha).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

zao mi je sto cu mozda morati da te razocaram , naime (bez ljutnje) ovde su svi planovi ostali samo planovi , neznam dal si primetio,dakle sam moras preuzeti stvar na sebe i jos nekog ...evo ja ako mogu da pomognem tu sam al konkretno malo je likova aktivnih u svemu tome svega nas 5-6, dakle ako zelis nesto uradi pa se javi ,cela ekipa voli vec zavrsen cin(tako smo micko i ja prosli sa prisivkama ) zato nema jos uvek maica i onih ako se secas plocica .....

ja ako mogu ikako da pomognem javi ...drage volje :)

 

s ovim gore navedenim textom nisam zelela nikog da uvredim i nije se odnosio ni na koga konkretno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Mislim da je extra glupo ocekivati sad neku mega posvecenost od ljudi jer je ovo pre svega jedna nezavisna moto zajednica i sve je dobrovoljno... Duco, mojne da mi komentarises to tako. Bice svega, samo treba vremena, nista vise.

 

Sto se tice flajera, ajmo svi da damo ideje sta bi trebalo da bude na njima. Ali, odmah da vas sve zamolim da dobro razmislite pre nego sto predlazete...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

joj nisam bre ja mislila nista lose ...nego generalno , predlozi se ..pa svi su za al niko na kraju nema vremena , kontam ja celu pricu mada ...iskreno mislim ok sve je to obicna grupa ljudi koja se vozi ...evo jos jedan primer (na cemu ja malo zameram)

ovo ovde je jako lep predlog i stvarno jako dobra ideja ...bilo bi steta da se ova ideja kao i neke druge zaboravi eto to je jedino ...

zato ja opusteno kazem sve kapiram al moglo bi bar malo vise ozbiljnosti sto se takvih ideja tice :)

jos nesto ...

reci mi sta bi voleli da bude na flajeru ...text imate ???ili samo vam fali fotka???

opet nevredjam i ok je sto pablo kaze al ove teme ideje mislim da zasluzuju malo vise paznje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja sam koliko se secam postavio skicu kojiu sam isti dan onako ovlas odradio u paint-u. Znaccii volja postoji, ali treba samo neko da stane iza svega....

 

Drugo, hteo bih nesto da kazem za kacige....mislim da je to stvar izbora i da treba napomenuti klincima ali licno mislim da ce bilo koji momak preko 18 god ako bi mu na to ukazali rekao nesto u stilu - aj leba ti mani me se i idi izigravaj caleta nekom drugom. Bezze od pandura, imaju zaprecenu kaznu od 3000 din za kacigu a sad ce nas da slussaju.... uostalom nj glava je u pitanju....

 

Trece, juce sam sa kevom i psom prelazio pesacki prelaz na slaviji od kuce do parka, i 10 cm ispred mene na prelazu je prozujaoo klinac sa teniskim reketima na skuteru, keva skocila 2m uvis, prestrassena ja se okrenuo ka klincu on otperjao, gleda kao u retrovizor. Iz aspekta pessaka i vozaca, i medju nassom populacijom ima tesskih idiota i ja ne zelim da ucestvujem u nj opismenjavanju!

 

Zelim da ucestvujem u obrazovanju vozaca 4tockasa i ostalih, i odnosu prema motoristima.

 

Nemojte samo da izigravamo nessto sto nismo, ni kevu ni caleta ikom,,ajde da spasavamo nas a oni sami nek se brinu za sebe,,,ako neko hoce da se brine za sebe on ce to i uraditi, ako je neko hazarder, ko sam ja da ga uputim na drugi put...?

 

Eto, to je moj stav.

 

Cetvrto, ako treba da se crta, znate da sam radio u politici pa ajde da ressavamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Evo ja mogu da se ponudim za pripremu i tome slièno... Pošto sam trenutno nezaposlen :( imam dosta vremena :) ...

 

Sinoæ sam zujao po netu ne bih li našao možda neke gotove tekstove (jbg, ako ima gotovo, što bih izmišljao toplu vodu... a i nisam nešto prebogat kilometrima iskustva pa da mogu tek tako da izmislim tekst...) Naišao sam na jedan sajt sa dosta saveta, ali za same motoriste... šta, kako itd...

http://www.msgroup.org/TIPS.asp.

Ako neko ima ideju za sadržaj, ja imam vremena za realizaciju. Možemo da se naðemo negde pa da ja pokupim info, možemo da sednemo kod mene pa da radimo zajedno... šta god.

 

@Endurac - ako možeš da iscrtaš neke situacije na papiru, ja mogu da ih skeniram, ili ako ti je lakše na kompu, meni je još lakše :wink:

 

@Najzli - koja štampa? Koliko boja? Kakva priprema?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

cek bre sad ste mene pogubili negde na pola puta , flajeri bi trebali biti u fazonu ....da se obrati paznja malo vise na nas???

sad mi vise nije nista jasno ???

ako mogu i ja sam tu da helpingujem kako god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

JA sam od srede poprilicno slobodan, pa cu odraditi nekoliko varijanti i postaviti ovde, pa ce mo se dogovoriti sa Pablom i medjusobno. Malo kasnimo al ajde, mislim da cemo i ovo odraditi uspessno kao i veccinu stvari koju smo ovde zapocceli :)

 

Da se cuje glas a i da se mozda spasi neki zivvot ili sprecci povreda.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja