Jump to content

Moto Zajednica

Iskustva ContiRoad Attack 2

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Pozdrav svima, zanima me vase licno iskustvo sa gumama ContiRoad Attack 2... Kako su vam se pokazale na motoru, kako se trose, kako drze u krivinama po suvom/po kisi itd. 

 

Hvala unapred

image_20064.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jedna od najboljih guma u klasi. Troše se nešto brže mada zavisi kako se i na čemu kotrljaju.

 

Ja imam RoadAttack 3, fantastična guma.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Jedna od najbolja guma za suvom ( sport-turing klasa), za mokro ima boljih. Potrosnja izrazenija u odnosu na druge u klasi.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Ja je imam na FJR-u. Nisam extra vozac, ne vozim brzo ali cak i kada sam brze vozio lepo je drzala...i po kisi takodje. Na motoru je vec bila kad sam ga kupio i ja presao sa njom jos 10ak k km i jos ima mesa...

Мојих пет пара...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Ne preterano bitno, ali svakako dobra stvar je da drži odlično od prvog kilometra. Po kiši je nisam vozio nešto značajno ali po suvom je lepo držala u krivinama iako nisam nešto preterano iskusan vozač. Prešao sa njima oko 5000 km i prodao motor. Ne znam koju cenu imaš ali sam set 120/180 na sajmu dobio za 200eur.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Kupio sam prosle godine BMW GS1150 i na njemu su ove gume u dimenziji 110/80-19 150/70-17.

Vozio sam ih ove godine nekih 5-6.000 km i stvarno imam dobar utisak... Dobro drzi po suvom i po kisi, fleksibilna je od prvog kilometra sto kolega @00vladan kaze... 

DOT na prednjoj gumi mi je malo stariji pa se razmisljam da li kupiti novu prednju gumu istu ovu ili zameniti i jednu i drugu u kompletu i uzeti drugu marku.

Zbog toga me je zanimalo vase iskustvo, da razmenimo da znam tacno sta mi je ciniti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250
18 minutes ago, Bojan Budjevac said:

Kupio sam prosle godine BMW GS1150 i na njemu su ove gume u dimenziji 110/80-19 150/70-17.

Vozio sam ih ove godine nekih 5-6.000 km i stvarno imam dobar utisak... Dobro drzi po suvom i po kisi, fleksibilna je od prvog kilometra sto kolega @00vladan kaze... 

DOT na prednjoj gumi mi je malo stariji pa se razmisljam da li kupiti novu prednju gumu istu ovu ili zameniti i jednu i drugu u kompletu i uzeti drugu marku.

Zbog toga me je zanimalo vase iskustvo, da razmenimo da znam tacno sta mi je ciniti. 

Contiroad 2, contiroad 3, pirelli angel GT, pirelli angel gt 2, pirelli schorpion 2, metzeler roadtec 01, michelin pilotroad 2,3 i 4  i jos par nih, sve su to odlicne gume ni jedna nije losa. Sve zavisi samo od toga kako kome koja pase.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
1 hour ago, 00vladan said:

Šta god da odlučiš, sačekaj sajam, to je moja preporuka.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 

Ne čekaj sajam, nema nikakvih posebnih ponuda. Pogotovo Continental. Izuzetna firma sa izuzetnim proizvodima a u Srbiji prodavac katastrofa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 29 minuta, Alekre je napisao:

Ne čekaj sajam, nema nikakvih posebnih ponuda. Pogotovo Continental. Izuzetna firma sa izuzetnim proizvodima a u Srbiji prodavac katastrofa. 

I ovo je tacno,na sajmu nikad nista povoljno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Još nešto... Razlika u ceni seta za Conti Road Attack 3 u dimenziji za TDM je bila tolika da sam za te pare mogao do Beča da ih kupim i montiram. Na stranu odnos prodavca. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Ne znam koji je prodavac u pitanju, ali ćelavi Novosađanin koji je meni prodao je bio vrlo ljubazan i posvećen u razgovoru iako je bila ne mala gužva.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Najbolje cene guma kod nas ima ona gospođa metaloglodač iz Kule, a svakako se isplati i provozati se van granica, tamo negde u kontejner za reciklažu stare baciti, a na novim se kući vratiti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja