Jump to content

Moto Zajednica

Bos moto oprema

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 314 postova
  • Motocikl: Yamaha Fazer Fz6
pre 10 minuta, miksamgm je napisao:

@Marko05 planiram ovih dana da odem da kupim istu takvu jaknu.

Kazi mi kako ti deluje i koji broj si uzeo? Koliko si visok, tezak? 

Pa šta znam, mislim da za tu lovu ne može bolje. Sasvim pristojnog kvaliteta, dve postave, lufteri napred i pozadi... Ja sam uzeo L veličinu,  visina 185, težina 90 kg, i to je to, ne bi valjala ni veća ni manja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Tutti Frutti, 659 postova
  • Motocikl: Pojela Maca

Bio kod Dula u Rumi u sveze (jos uvek u pripremi) opremljenom lokalu. 

Decko jako korektan, predusretljiv, normalan. 

Znao sam sta hocu, samo je trebalo da pogodim velicinu. 

Pazario XXL na mojih 190cm sa 90kg taman. Rukavi i duzina komplet jakne bas kako treba. Ja sam zadovoljan. 

Jest da nije neko ime na jakni, ali deluje kvalitetno odradjena i poprilicno je teska. Mislim da je bestbuy za te pare. 

• U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Kupio sam i ja pantalone u Rumi, Bos sive, to su ove na slici. Pantalone su odlicne, skoro kada je bilo oko 5-6 stepeni vozio sam nekih 30km, odozdo samo ulozak od pantalona, nikakvi podlejeri ili sta vec. Pokazale su se odlicno, nije bilo hladno, mozda onako prohladno. Pantalone su iznenadjujuce dobre za tih nekih 80e koliko sam ih bese platio. Imaju i nekakve luftere spreda i pozadi, mada meni ne vrse nesto posao. Vozio sam u njima i proslo leto, naravno bez postave, e to je vec druga prica, ume da bude vrucina u njima iako su sa mesh postovaom (ovo uzmite sa rezervom jer ja nisam bas merodavan kada mi je uvek toplo i vrucina). Lik koji prodaje je i vise nego ok, sve je ispostovao, sam mi je slao slike pantalone, isao da ih ponovo premerava kako bi bili sigurni u velicinu.... Za te pare odlicna muzika!

pantalone.JPG

• Svrati ponekad, 371 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Razmatram kupovinu kompleta  BOS, RST Adventure X, Acerbis Adventure

Od svih gorepomenutih BOS marki moto opreme BOS dominira sa cenom

/ BOS - komplet oko 35.000rsd - 300€

/ RST - komplet oko 660€ uz jos dodatni neki popust i jos 14% povracaj poreza ako prodje na granici iako ne klepe carinici taxu da se plati mnogo izadje oko 400 i kusur 

/ Acerbis msm da je komplet oko 50.000rsd.

Sto se kvaliteta tice neverujem da BOX zaostaje za ostalim proizvodjacima. 

Poslom sam u bgd-u cesto, tako da cu se licno uveriti u Acerbis, pa onda do Rume za BOS, jedino mi trenutno daleko do Harisa u Brcko da vdim RST, inace sam video D

RST kod drugara, moram priznati da sam odusevljen

• Svrati ponekad, 198 postova
  • Motocikl: Benelli TRK 502X

@DarkoČa Evo prodje vise od godinu dana od kad sam uzeo BOS, nemam zamerke, samo po snegu nisam vozio (mada ga nije bilo nesto puno :) ). Spoljni deo propusti kisu, ali ulosci urade svoje tako da ostanes suv. Kad budem kupovao novi komplet opet ce BOS, cena/kvalitet skroz ok.

• Podržavam 1

• Svrati ponekad, 314 postova
  • Motocikl: Yamaha Fazer Fz6
Pre 11 sati, DarkoČa je napisao:

Razmatram kupovinu kompleta  BOS, RST Adventure X, Acerbis Adventure

Od svih gorepomenutih BOS marki moto opreme BOS dominira sa cenom

/ BOS - komplet oko 35.000rsd - 300€

/ RST - komplet oko 660€ uz jos dodatni neki popust i jos 14% povracaj poreza ako prodje na granici iako ne klepe carinici taxu da se plati mnogo izadje oko 400 i kusur 

/ Acerbis msm da je komplet oko 50.000rsd.

Sto se kvaliteta tice neverujem da BOX zaostaje za ostalim proizvodjacima. 

Poslom sam u bgd-u cesto, tako da cu se licno uveriti u Acerbis, pa onda do Rume za BOS, jedino mi trenutno daleko do Harisa u Brcko da vdim RST, inace sam video D

RST kod drugara, moram priznati da sam odusevljen

Даре, нећеш погрешити са BOS-ом, видео си моју јакну.
Мислим да је безвезе бацати неке огромне паре на "озбиљне марке", кад нам и BOS ради посао за наше вожње.
Једину малу замерку имам на неке Adventure панталоне које сам узео код тог дечка у Руми.
Рашиле су се мало позади, али ни то није до њих, него до мене, мора да се смањи крвљање. :ups:

• Sviđa mi se 2

• Hronični Motociklopata, 5229 postova
  • Motocikl: ZX-9R Ninja

Prošle godine sam bio do Rume i uzeo neke jeftine letnje rukavice za 2-3000din i zadovoljan sam, za te pare nisam ni očekivao neki ultra kvalitet ali rukavice su sasvim dobre, i što je bitno, dobro su snabdeveni veličinama imaju 2XL i 3XL za nas sa lopatama umesto šaka :D

• Svrati ponekad, 371 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM900
Pre sat vremena, mrmiki je napisao:

@DarkoČaistu sam kupio, extra je, jedino sto se brzo isprlja taj svetli deo pogotovu oko vrata i dzepova

Da, jos jedan kolega mi je ukazao na tu cinjenicu, pogledao sam crnu skroz ali mi se ne dopada tako sve tamno, bitno je ta si primetan na putu i ovi fluorescentni detalji bas je isticu. 

E sad nece mi smetati da je cistim posle svake voznje, bice to sa osmehom na licu

Promenio član DarkoČa
  • Sviđa mi se 1

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Predstojeća dešavanja

• NAJNOVIJE TEME

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja