Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

• U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Suzuki Gsx1100f 1986 Bandit 600 1996

Pozdrav drugari moje ime je Aleksandar Maric 27g. i drzim servis motora. Motori su moja ljubav od malena i jednostavno je to bilo urezano u mene. 

Probao sam sigurno preko 150 motora vozio dosta manje a trenutna flota se svodi na Suzuki Katana gsx1100f Bandit 600 i rucni rad koji se vozi 2 puta godisnje :D

U mom servisu se motori smatraju kao najmiliji, nece biti naknadno izgrebanih plastika felni ostecenih delova itd itd... Sav rad na vasem motoru se salje slikama na Viber ili messinger. 

Subskrajbujte se na Youtube kanal servisa i pomozite da dostignemo 1000 pratioca :) 
https://www.youtube.com/channel/UCs6lnOHCYsxUugWNeECrSHA

Moto Doktor - servis motora
               www.servismotora.rs

Milenka Pevca 47 Stari Banovci 22303

0648723356

Servis vam nudi:

* Celokupno servisiranje
* Otklanjanje kvarova
* Zamena delova
* Ultrazvucno pranje
* Slep sluzba
* Peskarenje
* Moto vulkanizer
* Nabavku delova

* .......

Zimovnik za motore u sledecim opcijama:

10e mesecno u servisu nikada nije ispod 15c 

15e mesecno isto u servisu uz redovno paljenje motora svaka 5 dana uz dogovor moze i kraci razmak 

100e pun pansion u koji spada

*Dolazak po motor do 60km " u jednom pravcu"  ( sve od Beograda do Novog Sada )

*Odabir datuma preuzimanja motora

*Cuvanje motora uz redovno paljenje na vas zahtev na koliko dana

*Odabir datuma vracanja motora

*Pred vracanje motora po vasoj zelji dobijete besplatnu zamenu ulja, filtera, pranje i podmazivanje lanca, pregled motora, zamenu pneumatika, zamenu lanca i lancanika. 

Specijalna ponuda koja vazi do zvanicnog otvaranja moto sezone 2020 uz kupljen set lanca i lancanika, ulja i filtera vazduha i ulja GRATIS servis i montaza. Isto vazi i za set guma besplatna montaza i balansiranje.
( ponuda vazi za cenu delova vecu od 30000din )

Pogledajte par slika iz servisa :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

20171021_150025.jpg

20180115_164724.jpg

20180502_182453.jpg

20180610_213308.jpg

20180618_202137.jpg

IMG_20190508_161727.jpg

IMG_20190512_171559.jpg

IMG_20190512_175647.jpg

IMG_20190512_183106.jpg

IMG_20190515_172956.jpg

IMG_20190517_161153.jpg

IMG_20190519_121533.jpg

IMG_20190519_121535.jpg

IMG_20190602_161713.jpg

IMG_20190703_152820.jpg

IMG_20190714_110502.jpg

IMG_20190803_081613.jpg

IMG_20190807_154359.jpg

IMG_20190808_143542.jpg

IMG_20190903_191106.jpg

IMG_20190903_191117.jpg

IMG_20190914_151016.jpg

IMG_20190921_143105.jpg

IMG_20190921_143109.jpg

IMG_20191217_161114.jpg

IMG_20191217_170545.jpg

IMG_20191218_182702.jpg

IMG_20191224_170541.jpg

IMG_20191224_171148.jpg

IMG_20191230_133622.jpg

• Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 2 postova
Pre sat vremena, Krokodilo je napisao:

Добра ти је фора са турбином на "Хондину" машину.emoji16.png

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Nznm da li ce mi dozvoliti da postavim link sa youtube ukoliko se link ne vidi na youtubu kucajte: 
Brutalan Lifan rafal, vatra, pucanje - Sremska Mitrovica

• Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

• Drug član, 2226 postova

У некој прилици рекох да не поштујем мото скупове због..........,ово је један од елемената који ме ужасавају а мислим и сваког правог механичара. Данас је и у Скопљу био традиционални мото дефиле где је било "демонстрације" како се уништава агрегат и пржење пнеуматика. Одвратно и за уши и за плуча.

• Sviđa mi se 2

• U prolazu, 2 postova
pre 29 minuta, Krokodilo je napisao:

У некој прилици рекох да не поштујем мото скупове због..........,ово је један од елемената који ме ужасавају а мислим и сваког правог механичара. Данас је и у Скопљу био традиционални мото дефиле где је било "демонстрације" како се уништава агрегат и прже гуме. Одвратно и за уши и за плуча.emoji704.png

Taj mali motoric je pravljen samo za to i radi po principi prekidanja struje i retartdiranja paljenja sve to se desava na 3500-4000 obrtaja i to ne unistava masinu ona je 8 godina u mom vlasnistvu bila je na raznim ramovima ipresla dosta km.  Od svih kvarova za 8 godina je jedan dihtung glave i 2 cdi.0 Masina kosta 155e kupljena u Solunu a dva cdi i jedan dihtung su oko 30tak eura ja to smatram zadovoljstvom druzenjem sprdnjom i zanimacijom da motoric od 107 kubika moze da pravi vecu sprdnju nego masine od 1000...
Posedujem motor kojim idem na more vozim i cuvam,  kao i druga dva koja su sa voznje i cuvanje. Mali motoric stoji kao reklama ispred lokala video je snegove i njegova namena je za reklamu, kako onda opravdavas stunt ridere i slicne sportove 

• Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

За мене је свака машина драгоцена без разлике дали је 155 или 15000€. Ја сам са SACHSом MADASS који је у суштини та машина(мање више) прошао мнооого километара.

ПС. Не оправдавам.

• Hvala 1

• Drug član, 1203 postova
  • Motocikl: mali strom

Majstore samo napred.27 godina a radis pun gas.Radionica kakva je bas me briga ako mi obavis posao kako treba.Sve najbolje u novoj godini i daljem radu

• Sviđa mi se 4
  • Podržavam 4

• Zainteresovan, 885 postova
  • Motocikl: Honda VFR800 VTEC 2005.

Sudeći po radionici, reč je o Životi, ne o Anđelku. Dokle god su mušterije zadovoljne, samo radi, osavremenjuj se, uči i guraj napred.

• Podržavam 1

• U prolazu, 2 postova
pre 25 minuta, lomitelj je napisao:

Sudeći po radionici, reč je o Životi, ne o Anđelku. Dokle god su mušterije zadovoljne, samo radi, osavremenjuj se, uči i guraj napred.

Servis do kraja godine bi trebalo da bude opremljen valjkom ( dyno ) pa ce biti raznih perverzija :) :) :) :) a mozda i kompjuterskom opremom za softversko mapiranje, brisanje gresaka, reset servisa itd. itd. :):)

• Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1419 postova
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 4 sati, Moto Doktor je napisao:

Taj mali motoric je pravljen samo za to i radi po principi prekidanja struje i retartdiranja paljenja sve to se desava na 3500-4000 obrtaja i to ne unistava masinu ona je 8 godina u mom vlasnistvu bila je na raznim ramovima ipresla dosta km.  Od svih kvarova za 8 godina je jedan dihtung glave i 2 cdi.0 Masina kosta 155e kupljena u Solunu a dva cdi i jedan dihtung su oko 30tak eura ja to smatram zadovoljstvom druzenjem sprdnjom i zanimacijom da motoric od 107 kubika moze da pravi vecu sprdnju nego masine od 1000...
Posedujem motor kojim idem na more vozim i cuvam,  kao i druga dva koja su sa voznje i cuvanje. Mali motoric stoji kao reklama ispred lokala video je snegove i njegova namena je za reklamu, kako onda opravdavas stunt ridere i slicne sportove 

Razumem ja da za šta si to budžio ali pitanje svih pitanja je čemu to. Zbog takvih stvari su mnogi prestali da posećuju skupove. 

• Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

• U prolazu, 2 postova
pre 5 minuta, Arso je napisao:

Razumem ja da za šta si to budžio ali pitanje svih pitanja je čemu to. Zbog takvih stvari su mnogi prestali da posećuju skupove. 

Objasnjenje je ime mog servisa. 

• Podržavam 1

• Svrati ponekad, 407 postova
  • Motocikl: suzuki gs500, kawasaki 25kw :-)

Pozdrav i dobrodosao. 

P. S. Kako kaze Cane Partibrejker: ljudi nisu isti :) svaki covek je kosmos za sebe, i to treba postovati. Nesto sto nama smeta i ne volimo, ne znaci da i drugima mora smetati. Sve dok majstor radi svoj posao i ne osljari, zar je bitno kako mu stoji alat? Znaci, u pitanju je forma a ne sustina... 

• Sviđa mi se 3

• U prolazu, 56 postova
  • Motocikl: BMW K1200s

Sretna Nova Godina svima ,a što se tiče Aleksandra ,ma samo napred ceo svet je tvoj,mlad, zdrav, ali uvek uči i radi to je najbitnije, ne trudi se da udovoljiš svima jel je to prosto nemoguće (a i troši se energija pespotrebno)

Što se tiče urednosti, to ti je kao kad je dobra riba ali joj majca flekava i čarape zarozane , i onda se njena lepota i nevidi toliko ,(dok neprobaš) a opet druga je mnogo lošija ali napucana ,minić,dekolte,šminka i ona privlači mnogo više pažnje i istina to je prvi utisak i isto dok ne probaš. Sebe možeš da staviš u ulogu "ribe"i kako te vide klijenti, i dok ne probaju tvoje usluge ,pa ako su dobre, oprostiće ti zarozane čarape.

Sama urednost upućuje na čoveka koji je sistematičan,vredan,pažljiv a što je za popravku motorcikala poželjno jel osobe koje voze motore vode računa o svojim ljubimcima.(uglavnom)

Dakle radi na prvom utisku ,kako na sebi tako i na radnji.

A što se tiče "ove male honde" zamerka je što osam godina pokazuješ isti motor, treba svake godine da napraviš što veći i ludji i skuplji i bučniji, i nikad se nepravdaj koliko si novca potrošio ni ženi (pogotovo) tvoj novac ti si zaradio i pravljenje takvog motora shvati kao ulaganje u sebe i posao a što je obaveza svakog ko želi da napraduje u životu.

Potraži na forumu "Mali Caca"i slobodno se potrudi da ga iskopiraš u svemu (mislim da se neće ljutiti) i nek ti on bude reper za dalji rad.

• Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

• U prolazu, 2 postova

Mislim da ste forumasi pogresno shvatili moje pojavljivanje na forumu i postavljanje ovog posta. Dakle ja nemam potrebe da se pravdam bilo kome ali ocigledno je da nemoze da dopre do nekih. kao prvo ziveo sam u 45 kvadrata ja servis, alati, moji motori, drva za lozenje serpe lonci i poklopci msm da je to sasvim dovoljno objasnjenje a slike su sve iz starog servisa. Sada sam na novoj lokaciji gde imam skoro 120kv prostra i naravno je da ce slike iz ove sezone biti bolje i urednije. A i uostalom ja nisam dosao ovde da bih vas vukao da dodjete kod mene ili da bi udovoljavao slikama  ja sam dosao da se predstavim druzim i sto je najbitnije nastavim da radim ono sto volim. Jedino sto ja garantujem je da u mom servisu sve dobijate slikovito na Viber ili messinger da vam nece biti skinut ni jedan sraf sa motora a kamoli neki deo, da nece biti nista izgrebano i da ce srodno ceni rada biti uradjeno sve sto je u mojoj moci da vas motor bude u boljem stanju makar to i nebilo prvobitni razlog vaseg dolaska. Vrlo je lako nekom ko ima epoxi podove  ko ima stolove od par hiljada e. ko ima razlicite prostorije za rad razlicite za skladistenje delova sve same prostorije za posebne poslove da se lipta i segaci. ja to ne mogu vi napisite peticiju skupite 100000 i ja cu napraviti servis iz snova kakav Srbija nije videla. Ali poenta cele moje price je da jos uvek moj servis ne moze da izgleda savrseno i da poenta uopste nije da servis bude butik ili kancelarija.
Ne zaboravite servis zvanicno je otvoren odprilike Juna Jula 2017 god. Marta 2018 je dobio novu lokaciju 20tak kvadrata, a pocetkom 2019 je prosiren na 45 kv. A evo sada 2020 idemo u nove pobede 120kv :) ako ovako nastavi za par godina ce biti laboratorija apoteka i ostalo :) :) 

• Sviđa mi se 9
  • Podržavam 10

• Svrati ponekad, 211 postova
  • Motocikl: Kymco super 9

Samo napred kolega. Mlad si ima vremena da napravis apoteku od servisa sa svim potrebnim alatom I dijagnostikama.
Dzabe apoteka ako majstor nema znanje.
Znam puno doduse autoservisa koji su apoteka, a znanje 0.
Samo napred od mene velika podrska I samo guraj napred.
Sto je kolega rekao nisi otisao u Svabiju.
Bolje u svojoj zemlji da radis I zaradis, nego.svabi da cistis govna.
Uvek sam za to da se u svojoj zemlji radi I opstane, a moze kako tako gura se.
Jos jednom svaka cast I napred samo!!!

• Hvala 1
  • Podržavam 2

Да се разумемо ЦАЦИН сервис је сан сваког од нас, меџутим и стандард у држави у којој живи и ради исто. Поента није да те грдим и слично, поготову не због услова за рад јер се слажем да је знање и умешност на прво место. Једину замерку имам на "брутални Лифан" и први би аплаудирао да је кидао гуме од снаге а не пуцао и палио ауспух.

• Sviđa mi se 2

• Drug član, 2423 postova
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Mlad si, u svojim si kuruzima, ulaži svakodnevno u sebe u alate, opremu, edukaciju, pomalo i u urednost.

Tvoj servis je tvoja ordinacija, tvoja doktorska titula te uvjete zahtijeva.

Zamisli sebe kod doktora u neurednoj ordinaciji.

Nemoj mi što zamjeriti niti drugim kolegama na upućene kritike.

Iz njih možeš puno naučiti.

Svako dobro ti želim.

Vozim motor, nisam bajker.

• Sviđa mi se 6

• U prolazu, 2 postova

Ovo ovako ide. "vise primera" 

Majstore!! 

Da izvolite. 

Nesto u poslednje vreme mi jako tesko pali a i ne radi kako treba, molim te vidi sta je sa strujom. 

Da li znate karburatori u kakvom su stanju. 

Da znam, ovaj od kog sam kupio kaze da je prao prosle godine. 

"ziva istina filter za gorivo datum proizvodnje 1997"

IMG_20190505_182729.jpg

IMG_20190710_203743.jpg

IMG_20190506_160152.jpg

IMG_20190518_140638.jpg

• Zainteresovan, 832 postova
  • Motocikl: suzuki gsx 650f

Budi ti posten i odgovoran prema tudjem vlasnistvu i nema bojazni za tebe,uradi posteno to sto naplatis,a za sminku ima vremena(jeste da kvari prvi utisak)jedno po jedno i bice to sve kako treba.

p.s.a nagledasmo se i napljuvasmo apoteka od servisa-setite se samo teme ozvanicnom bmw servisu pre nekih godinu dana-a sve uslove imaju kao u Nemackoj,necu dalje.A kome je Andjelko idol pre Zivote,taj je promasio zivot.

• Podržavam 1

Pridruži nam se!

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja