Jump to content

Moto Zajednica

Oxford advanced rider series

Recommended Posts

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Rodjo, sve naj, ali sad kad krenes da masiras sve redom u tim lonama, ima da se znojimo kako nismo ni znali da mozemo.

Zdravlje, Zdravlje, Zdravlje i samo tako

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650LE 2018

Zdravo sashac. Oxford oprema je otkriće za mene, mislim na odnos cena- kvalitet. Kupio sam Oxford Toledo air mesh pantalone u veličini xl s obzirom da su Revit i Hein Gericke pantalone koje imam te veličine. Čini mi se da su veličine malo komotnije u odnosu na pomenute, kao da su za broj veće i da ću pokušati sa L veličinom iako mi Srđan iz Barela kaže da se veličine u principu podudaraju. Inače sam visok 182cm i težak oko 98kg. Kakva su vaša iskustva?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa ja sam imao njihovu koznu jaknu,i bila je vrhunska...ali bas.Sad sam uzeo ovaj komplet,zaista je kvalitet odlican.Za ove pare mogao bih da kupim samo revit jaknu.Uzeo sam L pantalone,na visinu 185,i tezinu 93.I taman.:takoje:Stari i veoma kvalitetan engleski brend.

10847521_10206206712477184_3921544321263

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250, Cagiva Raptor 650

@sashac vidim gore na fotografiji da si ti nosio Oxford RP5, zanima me koliko je leti prijatna iz tvog iskustva?
Kupio bih jednu jaknu za po gradu i mnogo mi se dopao ovaj Oxfordov model Strada, deluje mi vrlo slicno ovoj koju si ti imao (ili imas i dalje).
341515e26a3b9c664ed8e1274bcbcbd3.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Elem da prenesem iskustva kolege Sashac. Komplet je testiran u svim meteo uslovima,od +38 do 0 stepeni.Kad se skine topli i kisni sloj, dobije se zaista upotrebljiv disuci komplet za vrucine.Dzepovi na pantalonama se podignu i ispod njih je mash sloj tako da se dobije velika povrsina za luftiranje.Gornji deo je prepun zaista velikih otvora-luftera pa se dobije odlicno provetravanje.Zimu ne osetite u ovom kompletu.Komplet trpi dosta jaku kisu.. Sve preporuke.

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja