Jump to content

Moto Zajednica

Nova kazna

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

Danas oko pola 2 kreæem ja na teren. Idem iz centra na NBG, prava prilika da se malo provozam u radno vreme. Uglavnom, prièam mobilnim, prelazim ulicu i stajem pored motora. Tu se odnekud stvori pandur i stane pored mene. Ja prièam telefonom, a majmun stoj pored mene. Kad sam završio razgovor, pita me za motor i liènu. Rekoh, sada æe da me smara kako sam parkirao ili nešto tako. Pita me on - znate li koji ste prekršaj napravili? Kažem ja da ne znam, a on æe na to - prešli ste ulicu van pešaèkog prelaza?! Ja zinuo, ne mogu da verujem, mislim da me zajebava. Kažem mu ja kako tu radim, ovo ono. Ništa ne pomaže, majmun traži 2000 ili da piše prijavu. Kažem mu ja da piše i na tome se završi.

 

Potpis ne mogu da mu dešifrujem, broj znaèke je 126547, stanica Sever. Ako neko sluèajno poznaje ovo govno, mogao bi da mu kaže da to što ima malu platu i još manji kurac nije razlog da maltretira ljude.

 

Jebem ti život...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jebote, ne mogu da verujem :)

 

Maxo, za tebe cemo da otvorimo novu rubriku 'Motoristi na pesackom' ;):lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Danas oko pola 2 kreæem ja na teren. Idem iz centra na NBG' date=' prava prilika da se malo provozam u radno vreme. Uglavnom, prièam mobilnim, prelazim ulicu i stajem pored motora. Tu se odnekud stvori pandur i stane pored mene. Ja prièam telefonom, a majmun stoj pored mene. Kad sam završio razgovor, pita me za motor i liènu. Rekoh, sada æe da me smara kako sam parkirao ili nešto tako. Pita me on - znate li koji ste prekršaj napravili? Kažem ja da ne znam, a on æe na to - prešli ste ulicu van pešaèkog prelaza?! Ja zinuo, ne mogu da verujem, mislim da me zajebava. Kažem mu ja kako tu radim, ovo ono. Ništa ne pomaže, majmun traži 2000 ili da piše prijavu. Kažem mu ja da piše i na tome se završi.

 

Potpis ne mogu da mu dešifrujem, broj znaèke je 126547, stanica Sever. Ako neko sluèajno poznaje ovo govno, mogao bi da mu kaže da to što ima malu platu i još manji kurac nije razlog da maltretira ljude.

 

Jebem ti život...[/quote']

Jebiga brate kad prelazis van pesackog :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
mogao bi da mu kaže da to što ima malu platu i još manji kurac nije razlog da maltretira ljude.

 

Jebem ti život...

 

zasto mislis da te je maltretirao?

Jel si presao ulicu van obelezenog prelaza? Jesi

Jel to kaznjivo? Jeste

Jel ti je pisao kaznu? Jeste

 

Ja tu ne vidim nikakav problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally
zasto mislis da te je maltretirao?

Jel si presao ulicu van obelezenog prelaza? Jesi

Jel to kaznjivo? Jeste

Jel ti je pisao kaznu? Jeste

 

Ja tu ne vidim nikakav problem.

Isti taj pandur je mogao npr. da zaustavlja klince koji voze bez kacige i time uradi nešto korisno. Šta bi uradio da sam produžio dalje? Ili recimo da nisam nosio moto jaknu? Misliš da bi ovom pavijanu bilo zanimljivo da jebe "obiènog pešaka"? Èoveku sam se jednostavno namestio ili sam mu pomogao da ispuni neku kvotu. Na istom ovom mestu prelazim ulicu par puta dnevno u poslednjih godinu i po dana (Deèanska, neposredno pre terazijskog tunela), kerova ima stalno na raskrsnici, nemoguæe da je ovaj jedini koji je proèitao ZOBS do kraja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
mogao bi da mu kaže da to što ima malu platu i još manji kurac nije razlog da maltretira ljude.

 

Jebem ti život...

 

zasto mislis da te je maltretirao?

Jel si presao ulicu van obelezenog prelaza? Jesi

Jel to kaznjivo? Jeste

Jel ti je pisao kaznu? Jeste

 

Ja tu ne vidim nikakav problem.

 

Malo je glupo da ga nazivas majmunom jer ti je napisa kaznu po propisu koju si prekrsija.Nista mozda da zvrcnes skupsitnu grada i da im kazes da izbrisu sve pjesacke pa nece ti pisati drugi put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
zasto mislis da te je maltretirao?

Jel si presao ulicu van obelezenog prelaza? Jesi

Jel to kaznjivo? Jeste

Jel ti je pisao kaznu? Jeste

 

Ja tu ne vidim nikakav problem.

Isti taj pandur je mogao npr. da zaustavlja klince koji voze bez kacige i time uradi nešto korisno. Šta bi uradio da sam produžio dalje? Ili recimo da nisam nosio moto jaknu? Misliš da bi ovom pavijanu bilo zanimljivo da jebe "obiènog pešaka"? Èoveku sam se jednostavno namestio ili sam mu pomogao da ispuni neku kvotu. Na istom ovom mestu prelazim ulicu par puta dnevno u poslednjih godinu i po dana (Deèanska' date=' neposredno pre terazijskog tunela), kerova ima stalno na raskrsnici, nemoguæe da je ovaj jedini koji je proèitao ZOBS do kraja.[/quote']

 

Izvini maxa ali mora da ti kazen da ti je saobracajna kultura na visokom naivou makar po ovome sta pises ode............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Slusaj, da je bez veze jeste. Da si napravio prekrsaj jesi. Da si mogao da upotrebis korisnije 200dinara svakako jesi. Sta da ti kazem, sve znas.

 

PS sledeci put pljuni na ulicu, da zaokruzimo na 3000 dindzi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Jebiga brate kad prelazis van pesackog :lol::lol::lol:
Da ne ponavljam Dirtyja i Smajsera; stavi se na neki bajk od par desetina KS, pa se provozaj nekim bulevarima po NBG, pa ti ja IZLETIM van pesackog prelaza ovako sitan :twisted: , pa te opremim 'ladnim znojem za ceo dan! Koliku bi mi ti kaznu u tom trenutku odrezao? Kapiras? :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Jos crnje je kad ti napsisu za prekoracenje brzine.

30km/h 3000 dinara :shock: :shock: :shock:

 

Znaci zgranuo sam se kad mi je dao onaj obrazac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

Jebi ga maxo desava se... Skoro mog druga kaznio policeman na istu foru, ovaj se pojeo ziv, nije spavao dva dana. :D

ali nije ti fazon da mu objavljujes br. znacke i nazivas ga "govnetom"... Covek radi svoj posao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

Jasno je da sam bio prilièno iznerviran kada sam pisao poruku, ali ipak i dalje ostajem pri onome što sam rekao.

 

Ono što me najviše pogaða u celoj prièi je SELEKTIVNOST. Opet se vraæam na klince bez kaciga. Ljude bez kaciga treba skidati sa motora - donesi sine kacigu, pa se vrati po motor. Ali, nije li lakše na'vatati pešaka?

 

Drugi problem je OPET SELEKTIVNOST. Majmun me prvo pita - jel' ovo tvoj motor? I onda više ni reèi o motoru. Kako to? Možda da bi bio sasvim siguran da jebe motoristu? Koliko li mu je tipova na R-ovima pokazalo srednji prst tog dana?

 

@Mali Caca: Žao mi je što se ne poznajemo bolje, video bi da je moja saobraæajna kultura na sasvim korektnom nivou (makar za ove krajeve :) )

 

@Dexterr: Mnogo više vremena provodim kako vozaè, nego kao pešak. Veruj mi da umem da preðem ulicu, bez "ugrožavanje ostalih uèesnika u saobraæaju" :)

 

@Vladica: To što je panduroliki majmun radio svoj posao nije nikakvo opravdanje. Nisam ga ja terao da se bavi tim poslom. I tip koji krade kola može da kaže - moram i ja nekako decu na nahranim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Nazalost Maxo bio je u pravu. Dobio si kaznu posteno. Nisi imao srece tog dana i to je jedino zbog cega trebas da se nerviras.

 

Ono sto mene nervira, a tu se slazem potpuno sa Maxom, je selektivnost.

 

Kad se provozate gradom da li je barem 50% motociklista bez kacige, jeste! Po meni najvise se bez kacige voze na R-ovima a na skuterima nesto manje. To je ocigledan znak da saobracajna policija ne radi svoj posao kako treba. Da rade mogli bi da uvedu red u roku od 7 (sedam) dana. Setite se samo kampanje sa pojasima za vezivanje.

 

Da hoce mogli bi da stave patrolu na kraj Brankovog mosta u 7 uvece i da stoje tu do 2 ujutro. Napisali bi barem 200 kazni vozacima i suvozacicama golih ledja i glava koji se vracaju sa splavova. 2500 njemu, 2500 njoj i tako 7 dana. Posle 7 dana garantujem da ni jedan motorista ne bi presao most bez kacige.

 

Dakle, takvo ponasanje saobracajne policije je razlog zasto ne mogu da ih vidim ocima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

nesto imam utisak da bi od tih sto se vracaju s lukasa i ostalih splavova dobili samo srednji prst. Ti bre nebi stali ni shinobusu u punoj brzini (ma brzi sam ja od njega) a kamoli nekom policajcu... Ali se generalno slazem, da ovom narodu samo preko dzepa mozes uterati kulturu. Kako Bech ili Cirih puni Jugovicha, a svi voze po propisima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Shumadija

U potpunosti smo te razumeli, samo nam reci odkud znas da ima malu kitu ??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Nazalost Maxo bio je u pravu. Dobio si kaznu posteno. Nisi imao srece tog dana i to je jedino zbog cega trebas da se nerviras.

 

Ono sto mene nervira' date=' a tu se slazem potpuno sa Maxom, je selektivnost.

 

Kad se provozate gradom da li je barem 50% motociklista bez kacige, jeste! Po meni najvise se bez kacige voze na R-ovima a na skuterima nesto manje. To je ocigledan znak da saobracajna policija ne radi svoj posao kako treba. Da rade mogli bi da uvedu red u roku od 7 (sedam) dana. Setite se samo kampanje sa pojasima za vezivanje.

 

Da hoce mogli bi da stave patrolu na kraj Brankovog mosta u 7 uvece i da stoje tu do 2 ujutro. Napisali bi barem 200 kazni vozacima i suvozacicama golih ledja i glava koji se vracaju sa splavova. 2500 njemu, 2500 njoj i tako 7 dana. Posle 7 dana garantujem da ni jedan motorista ne bi presao most bez kacige.

 

Dakle, takvo ponasanje saobracajne policije je razlog zasto ne mogu da ih vidim ocima.[/quote']

 

staces kad je nasem panduru sladje uzeti nesto u djep i da te pusti........e kad bi se to ukinilo ili kaznjavalo sve bi se sredilo brzo.Ja ode u Vankuveru nesmin ni da pomislin da dan panduru $50 ma ne pusti odma trodupla kazna za mito i mozda na sud

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pa motoriste ne bi trebalo u ovom smislu klasifikovati po tipu motora vec po tome nose li kacigu ili ne, mangupi ili bajkeri recimo. Ja vidjam mnostvo njih na skuterima bez kacige, to nije bas stvar motora vec licnosti i njegove zrelosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja