Jump to content

Moto Zajednica

Dakar 2020

Recommended Posts

  • Ol' dirty bastard, 591 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Eto, izdrzao motor, izdrzao debeli! Bravo!

Sve one lose reci koje sam procitao po netu sad zvuce jos gluplje kad vidim kako covek ponosno siri nasu zastavu!

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Ruski Krstur
  • Motocikl: U potrazi

Da li se zna nagradni fond za ovogodisnji dakar? Negde sam procitao da je Sainz(pobednik u klasi automobila) dobio 50 000$, dok za motore ne mogu naci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun

Još jedna žrtva medju motociklistima...

 

Edwin Straver je preminuo posle isključivanja sa aparata za disanje uz pristanak porodice nedelju dana nakon pada na predposlednjoj etapi tokom koje je pri padu zadobio teške povrede vratnih pršljenova. On je na licu mesta oživljen medicinskom intervencijom posle 10. minuta tokom kojih mu srce nije radilo, te prebačen u bolnicu u Riadu, a kasnije transportovan u rodnu Holandiju gde je i preminuo.

 

Deluje da su oba fatalna pada ove kao efekat imala zastoj srca usled loma vratnih pršljenova.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

I ja se pridružujem podršci. Kapa dole za Gabora!!!

Takođe poržavam i kritička mišljenja, mada ne verujem da će presuditi da na sledećem Dakaru naš šampion uđe u TOP 10 a ne bih rekao ni da će smršati zbog njih. Ali, možda pomognu da se od sledeće sezone još neko pridruži takmičarima. Sad imamo približne troškove i državu koja je izgleda voljna da da neki dinar za to da se na Dakaru vidi još naših zastava. Što se mene tiče, podržaću i priču da se utroši još naših građanskih para za sve troškove relija a verujem da će svi naši budući učesnici imati i punu podršku od našeg sadašnjeg šampiona. 

Još jednom veliki pozdrav za našeg veterana Dakar relija i VELIKOG šampiona!!!:sampion:0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja