Jump to content

Moto Zajednica

Baotian Tanco 50cc skuter

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova

Zdravo svima, nov sam na forumu nisam upucen toliko o pravilima, ali za pocetak da se predstavim, ja sam nikola, gledao sam kod prijatelja neke motore jer se bavi prodajom i prodaje kao sto sam napiso u naslovu BAOTIAN TANCO 50 kubika skuter u dobrom stanju sa papirima.. predpostavljam da je kinez ali neki pricaju da je dobar, naravno ne poredi se sa yamahama, piagom, apriliom itd.. ali neko vase misljenje o njemu 4t je.. ako znate nesto o potrosnji i kvalitetu generalno.. uzimam za neku normalnu voznju nista prezahtevno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4385 postova

Ја га имам као сервисно возило среџен не по PSу него за своју душу. Одличан скутерич.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4385 postova

Овако, мој је набилдан до даске и око потрошње ти могу речи да зависи од режима вожње али прави мерак кад пролетиш са 80 поред некога и то са кинезом. Иначе у сваком случају троши мање од китираног 2Т. Пластике су најнеквалитетнија ставка на њему али налазе се половне вечином. Код нас је тај Хамачи из Штипа велики увозник и има баш од пиле млека, и за нас сервисере делови су џаба.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja