Jump to content

Moto Zajednica

Akrapovic kopija-Da ili Ne

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2782 postova

osetio sam se ugroženim od kineza.10 godina se frajerišem da imam original jošimuru koja je prelepa.Unazad godinu dve su se pojavili likovi koji me pitaju da li je kinez.Kinez nije ali je skuplji jedno 600 evra.Doduše moj je lepši i završna obrada je bolja  sli sa 5 metara se ne vidi.

Doduše video sam i neke kineze koji dosta bolje izgledaju od onih od pre par godina.

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Bolji jeste ali je višestruko skupli mada toliko sigurno ne vredi. Nekad su kineski telefoni bili za podsmeh ali sada više nisu...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Тако је, сада у вези Акраповича НАЈСКУПЉА ставка је његово презиме и она шкорпија

Шта кошта у њеему бре 600-700-800 $ ??????

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
I da dodam da je previse sosa primetio razliku u zvuku isto kao i ja 
Original ne razbacuje toliko lepse za uvo jbg al lepa i razlika u ceni
То сам и ја приметио али ми не вреди 730$ .

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 3 sati, zx9r ninja je napisao:

Ako ako

Neko od kolega je pametno jednom napisao

Zbg nase bezbednosti sa obzirom da nas cesto ne vide bolje ovako da nas i CUJU i vide

Glasan auspuh uopšte ne doprinosi bezbednosti (naprotiv).

Jeste da će onaj u autu da čuje motor sa glasnim auspuhom, ali pojma neće da ima sa koje m strane ta buka dolazi, pa dok zeva levo-desno lako može da te umlati. 

A da bi nekog upozorio na svoje prisustvo služi ablender i glasna sirena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova

zile

mislio sam na bezobazne pesake koji hocu necu da predju van pesackog jerbo kao savestan ucesnik saobracaja usporim pred zebru

ovako iza krivine gde se ne vidi ablender cuje se fejk akrap itekako

dok od sirene ne moze da mu parira ni ona sa lokomotive 

mozda brodska

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N
1 hour ago, Nightrider Z said:

Gde se kupuju te kopije? Mislim, kako znate da razgovarate o istim kopijama? :)

Pa uglavnom preko kupujemprodajem i slicno :jee: 

Mada imas onih kopija sto se bas bas vidi da su kopije, tipa topovi u raznim bojama koje uopste ni ne postoje kod originala, a sa druge strane imas i one kopije koje ne znas ni da li su kopije koliko slicno su odradjene kao original

 

4 hours ago, Krokodilo said:

Тако је, сада у вези Акраповича НАЈСКУПЉА ставка је његово презиме и она шкорпијаemoji41.png

Шта кошта у њеему бре 600-700-800 $ ??????

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Pa u sustini najvise placas njihov razvoj i tehnologiju koliko sam shvatio :jee:

 

 Evo lepo je i sam covek sve objasnio :) ( na 6:20 prikazuju kopije)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Kymco quannon 125

Hvala vaam puno ljudi,ma kupio sam ja vec 310mm nego se razmisljam dal da stavljam..Moj motor je kymco quannon125  i kad isečem originalni auspuh nema nazad.Inace da li pravi policija problem?

Screenshot_20191220-113210_Gallery.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N
Hvala vaam puno ljudi,ma kupio sam ja vec 310mm nego se razmisljam dal da stavljam..Moj motor je kymco quannon125  i kad isečem originalni auspuh nema nazad.Inace da li pravi policija problem?
Screenshot_20191220-113210_Gallery.thumb.jpg.6a94262753dd88eb553fec43fd25ce39.jpg
Vidi to neko da ti napravi da bude slip-on, znaci da mozes da ga skidas i stavljas kada zatreba jer ako ga samo zavaris bice zajebano, a sacuvaj original jer ce ti sigurno trebati prilikom registrovanja ako ti budu pravili problem...ja sam bar tako radio, kada je doslo vreme registracije, nabavio original auspuh od prijatelja samo za slikanje na tehnickom, skinuo ovaj SC Project, nabacio original, odvezao se do tehnickog,prosao tehnicki, vratio se kuci, vratio SC i to je to

Iz licnog iskustva, jednom me je samo zaustavila policija i citiram: " druze kako ti se tako cuje motor?? Nemoj da mislis da nama smeta, nego me je samo zanimalo kako ima tako brutalan zvuk?" Toliko, nije mi ni isprave trazio cak, tako da ono, verovatno zavisi i od policajca do policajca

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Kymco quannon 125
pre 23 minuta, toomuchsauce je napisao:

Vidi to neko da ti napravi da bude slip-on, znaci da mozes da ga skidas i stavljas kada zatreba jer ako ga samo zavaris bice zajebano, a sacuvaj original jer ce ti sigurno trebati prilikom registrovanja ako ti budu pravili problem...ja sam bar tako radio, kada je doslo vreme registracije, nabavio original auspuh od prijatelja samo za slikanje na tehnickom, skinuo ovaj SC Project, nabacio original, odvezao se do tehnickog,prosao tehnicki, vratio se kuci, vratio SC i to je to emoji16.png

Iz licnog iskustva, jednom me je samo zaustavila policija i citiram: " druze kako ti se tako cuje motor?? Nemoj da mislis da nama smeta, nego me je samo zanimalo kako ima tako brutalan zvuk?" emoji23.png Toliko, nije mi ni isprave trazio cak, tako da ono, verovatno zavisi i od policajca do policajca

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 

Jasnoo,hvala puno druze..Znaci da prodje malo zima idem da ugradim taj auspuh cim nema brige za agregat i za potrosnju

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
U sustini, ja sam uzeo SC Project GP70 R repliku i stavio na svog SV-a
 
 
Razlika za koju znam je ta da je original top napravljen od titanijuma (moj ne znam tacno od cega je), original je laksi oko 100g, a za zvuk nisam siguran kakva je razlika...
Koliko te je izasao?

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N
Koliko te je izasao?

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока

Oko 100e sa carinom postarinom i svim tim cudima

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N
Preko alija?

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока

Ne ne, to mi drugar nabavio ne znam odakle iskreno, ali kaze to je kao malo bolja kopija...mada uzeo sam od njega samo jer mi je drug, ali kontam da je to sve slicno kao i na aliju manje vise

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

I ja se debelo razmišljam da kupim akrapa na KP za 69e. Zvao sam prodavca , čini mi se da je u Kruševcu, kaže da može na Nexusa 250. Prodavao ih je dosta za skutere, lepo izgledaju, a za zvuk nisam čuo uživo. Ne bi ja da se to čuje nešto preterano glasno, više bi ga uzeo estetike radi , fabrički mi se ne svidja previše.

 

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
On 25.12.2019. at 13:53, Krokodilo je napisao:

Ја сам професор музике а и машинац АЛИ , разлику од 730$ нисам у стању да приметим иако сам врло пажљиво слушао видео на свој Кенвуд 2×200 и AR-9 звучнике неколико путаemoji41.png

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Bravo za HI - FI sistem!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Ja imam na motoru vec 3 godine neku kopiju (tako sam kupio motor) prezadovoljan sam, dobijes na zvuku i na izgledu sto mislim da im i jeste namena.. kazu da zna kratko da traje, ja tih problema nemam, medjutim i da svake godine kupujem novi 5godina za redom, sve zajedno me nece izaci kao original akrap..:jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K1200s
  On 12/25/2019 at 5:54 PM, Krokodilo said:

Тако је, сада у вези Акраповича НАЈСКУПЉА ставка је његово презиме и она шкорпијаemoji41.png

Шта кошта у њеему бре 600-700-800 $ ??????

Kupio sam polovnog akrapa ,za pristojne novce i mislio sam da može od k13 na k12 ,može al za malo fali 10-15cm da legne kako treba, pošto je od titanijuma krenem da tražim odgovarajuću cev,da nastavim auspuh za koliko je kratak,kad gle čuda cev od 20cm,prečnika 63mm, košta 80evra bez pdv-a,,,  toliko o koštanju,,,,

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja