Jump to content

Moto Zajednica

Iskustvo sa BMW dilerima u Srbiji

Recommended Posts

  • Integrisan, 8120 postova
Pre sat vremena, Nightrider Z je napisao:

Kakav je to tretman tih turbo ekstra supersonicnih prodavaca/vlasnika u kojima je potrebno da se kupci "pronadju"?

mislio sam prvenstveno da je Djole kupac koji očekuje jak popust, jer kupuje novo/skupo. Ako sam u pravu, u Dukatiju se neće pronaći. Ako nisam u pravu, očito sam površno čitao, pa se izvinjavam.

 

I nema razloga da budeš besan, preneo sam svoju procenu, na osnovu neke kilometraže... Ne pucaj u glasnika ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Daleko od toga da sam besan, mozda mi je nastup tako izgledao. Ako jeste, stvarno izvini, uopste mi nije bila namera.

Gde u ovoj temi da budem besan, ne secam se kad mi je neka bila zanimljivija :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

2019 god. Mart - 3720 km - 11,681€ (bez 19% poreza)

Daytime running lights, tour + dynamics package, style triple black, hand protection, DTC, shift assistant Pro, driving modes Pro, preparation for navigation device, ABS PRO, heated grips, cruise control, LED indicators, main stand, luggage rack, case holder,, This is just a financing example including a rate protection insurance, we are BMW, Yamaha Vespa and Piaggio dealers. Delivery within Germany from 199.- Euro. We are happy to help. 1 year used motorcycle warranty.

 

Izgleda kao dobra ponuda...

 

$_20.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
pre 53 minuta, Jupiter je napisao:

A ona svinja od prodavca je možda čak dobila i bonus, taj mesec kada si ti uplatio deo para. Jbg čekaj, što duže budeš čekao više ćeš ga voleti. Dobar je to motor. :BMW2:

Kraj godine, svi montiraju rezultate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350

Nemoj da odustaješ od novog motora, sad si odlučio da daš pare i pitanje je hoceš li se opet odlučiti ili moći. Rekoh ti već nije samo kupiti treba i održavati iz tog razloga sam se odlučio za MS, jeste skuplja ali neću da kidam živce narednih 5 godina pa makar dali i 5000 popust.

 

Kud dajes tolike pare, dodaj još malo i uzivaj u voznji bez stresa.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 272 postova
  • Lokacija: Beograd

Eee kako je nekad bilo, pre 14 godina, Petosevic krene sa prodajom kawe. Covek dotera kamion sa 15-20 kawa sto raznih modela sto manje vise raznih boja. Par prijatelja je tad kupilo, tras lova na sto tras 3 kljuca i teraj na registraciju. Sad i kad hoces nov motor da kupis neda ti se. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350
pre 6 minuta, severian je napisao:

Naslednik sad prešao na pečenje. Manji stres, veći profit :)

 

Imam neki osećaj da se odnosi na mene..ali nisam shvatio poruku.

Ako se ne odnosi izvinjavam se unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

O Bože...

 

Sin pokojnog Petoševića (tj. naslednik) je na istom mestu otvorio pečenjaru, umesto Kawinog dileršipa. Bio sam ciničan, lakše peći prasiće, nego prodavati motore...

 

Gde si se bRe u tome pronašao @Nikola2607... :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350
pre 1 minut, severian je napisao:

O Bože...

 

Sin pokojnog Petoševića (tj. naslednik) je otvorio pečenjaru, umesto Kawinog dileršipa.

 

Gde si se bRe u tome pronašao @Nikola2607... :)

 

Pazi kad pojma nemam da je naslednik otvorio pečenjaru :lol2:

Rekoh osećaj samo, a i izvinuo sam se unapred, ne zameri.

 

Pomislio sam zbog mog posta pošto je naklonjeniji Dukcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350
pre 4 minuta, Jupiter je napisao:

Spomeneš pečenje, odmah četvorica se javljaju... :lol:

ja se prvi javio pošto sam evo mesec dana na nekoj dijeti hahahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350
pre 3 minuta, Jupiter je napisao:

Nadam se samo da si otišao kod stručnjaka, a ne samoinicijativno krenuo sa kivi-gluten-keto dijetom. 

Izbacio testeninu, slatkiše to mi je najteže, pečenja, hleb i sl. Tako da samoinicijativno, kakvi stručnjaci.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
pre 23 minuta, Nikola2607 je napisao:

Izbacio testeninu, slatkiše to mi je najteže, pečenja, hleb i sl. Tako da samoinicijativno, kakvi stručnjaci.

 

Ne spominjite hranu, ne stajte mi na jos vecu muku.

Moram da skidam kg, da  ne jurim jos i opremu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
25 minutes ago, Nikola2607 said:

Izbacio testeninu, slatkiše to mi je najteže, pečenja, hleb i sl. Tako da samoinicijativno, kakvi stručnjaci.

 

Pa dobro... Ne slažem se, ali dobro. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
pre 1 minut, ivica744 je napisao:

Cek,cek,zar se  ne podrazumeva brendirana oprema:P

Obavezno!

Neko Rally odelo od 2000€, Schubert kaciga i i jos svakakvi svemirski modulatori uz to :)

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 591 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

@DjoleLO Cek' da priupitam nesto!

Mozda mi je promaklo negde, ti jos imas taj motor iz potpisa(Tracer)? ...ili neki drugi?

 

Ako si trenutno bez motora to ti je "najveca greska".Ako je moguce da se na zakazana putovanja ove godine ide sa necim sto nije nov motor(bilo koji), vec je samo bitno da se ide motorom - evo resenja.

Kako bi ja uradio(da imam toliko para): racunam ako imam 20 000 za nov motor, sta je jos par hiljada za drugi, a dve registracije su najmanji problem u tom slucaju.

Izabrao bi neki model na koji sam balavio kao klinac, ili pak nesto novije - skroz nebitno, samo da se meni svidja.

I to je to, taj drugi nazovimo ga rezervni je tu za ostatak zivota.Tip-top sredjen i uvek spreman da stupi u akciju(kao bananamen).Makar ga vozio 500km godisnje bice ti milo da svaki dan prodjes pored njega...

A u ovom slucaju bio bi skroz opusten, idem sa tim drugim motorom a onaj kaparisani moz' stigne i u septembru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
pre 4 minuta, Djokic je napisao:

@DjoleLO Cek' da priupitam nesto!

Mozda mi je promaklo negde, ti jos imas taj motor iz potpisa(Tracer)? ...ili neki drugi?

 

Ako si trenutno bez motora to ti je "najveca greska".Ako je moguce da se na zakazana putovanja ove godine ide sa necim sto nije nov motor(bilo koji), vec je samo bitno da se ide motorom - evo resenja.

Kako bi ja uradio(da imam toliko para): racunam ako imam 20 000 za nov motor, sta je jos par hiljada za drugi, a dve registracije su najmanji problem u tom slucaju.

Izabrao bi neki model na koji sam balavio kao klinac, ili pak nesto novije - skroz nebitno, samo da se meni svidja.

I to je to, taj drugi nazovimo ga rezervni je tu za ostatak zivota.Tip-top sredjen i uvek spreman da stupi u akciju(kao bananamen).Makar ga vozio 500km godisnje bice ti milo da svaki dan prodjes pored njega...

A u ovom slucaju bio bi skroz opusten, idem sa tim drugim motorom a onaj kaparisani moz' stigne i u septembru...

Nemam Tracera, niti neki drugi motor :(

Taj novi bi me mnogo olaksao sa finansijama. Kao sto sam na pocetku teme napisao, nisam tatin sin, pa da mogu da se bahatim kako hocu.

Naravno, ne dajem ni poslednji dinar iz kuce.

Razmisljao sam da uzmem neki maxi skuter za po gradu, a i na duze dok ne stigne taj nov, ali nemam gde da ih drzim. I taj nov bi stajao napolju do kraja sezone, a onda ide u predsoblje kuce :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Jbt. kad sam kupovao ST, u ponedeljak pozovem Maneta iz Barela, dogovorimo se oko cene, i u četvrtak, bez dinara kapare, stiže Yamaha u dvorište... :)

Valjda sam samo imao sreće.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Pa dobro verovatno je ST bio u Nišu ili u Krškom, ja imam iskustvo da 6.01 vidim i potvrdim za Yamaha motor koji je u Holandiji a 19.01 isti Mane mi dotera ispred garaže u Bgd. Sutra pare nosim u Barel SC. Na reč.

 

Ovde je druga priča motor nije izašao iz proizvodnje, pogrešna i nerealna očekivanja, planovi itd.

Nema iznenađenja i ako motor ne stigne u Maju, Junu, ima mnogo razloga koji mogu da se ispreče da motor stigne na vreme i odmah to treba da bude u kalkulaciji datuma. No surprise, a stići će sigurno !!

Strpljen spašen !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja