Jump to content

Moto Zajednica

Iskustvo sa BMW dilerima u Srbiji

Recommended Posts

  • Drug član, 3972 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Nevjerovatna količina negativne energije i zloduha.
To nije niti može-treba biti smisao jednog foruma.





Vozim motor, nisam bajker.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

@el classico potpuno si u pravu. Mislim da i jedni i drugi (mislim na vlasnike BMW -a i one koji to nisu) jednostavno iskuliraju malo. Mnogo se svi pale na prvu loptu rekao bih. Smislite neko lepo druženje ili utakmicu vlasnici BMW -a vs ostali. Biće zanimljivo, a sigurno će se izroditi neka prijateljstva :) 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 9 sati, đunta je napisao:

očigledno nemaš dovoljna saznanja ni u okviru svoje profesije

Na osnovu cega si ovo zakljucio?na osnovu toga sto umem da pomognem ljudima a da im ne otimam pare za "corava posla"?Napisao si kilometarski tekst a ni na jedno moje pitanje nisi odgovorio
 

 

Pre 10 sati, ivica744 je napisao:

Gde sam ja pominjao vracanje kilometraze?Gde sam napisao da se generalna radi na 100 ili 200k km?Gde sam pomenuo tvoj motor?Gde sam uopste u tom postu pomenuo bmw?I sta sam ja to uopste u OVOJ temi napisao lose ili dobro za motor marke bmw?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 8 sati, Velimlje2 je napisao:

malo spustiti tenzije

Opusteno,kolega,samo sam malo isprozivan u temi u kojoj ni slovo nisam napisao protiv motora marke bmw

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake
Pre 10 sati, ivica744 je napisao:

Posto si me poprilicno ispljuvao red je i da odgovorim,iako nije tema za to
 

Jel ovo znaci da ne smem na forumu nista da napisem tamo gde se spominje bmw?
 

 

Za nacine krpljenja si upravu,ali ako si pazljivo procitao shvatio si da to radim iskljucivo na zahtev i bez odgovornosti.Naravno,da kada dodje covek sa raspalom busnom gumom i potrebno mu je "zacepljavanje"rupe da bi stigao do kuce 1-2 km ,pa necu mu uzimati mnogo vece pare da je uradim kako treba jer je ionako baca i stavlja drugu isti dan ili sutradan.
 

 

Gde sam ja pominjao vracanje kilometraze?Gde sam napisao da se generalna radi na 100 ili 200k km?Gde sam pomenuo tvoj motor?Gde sam uopste u tom postu pomenuo bmw?I sta sam ja to uopste u OVOJ temi napisao lose ili dobro za motor marke bmw?@Alekre je izbacio slike kilometraza nekih motora koji imaju lanac,pa ne znam zasto lanac pripisujes meni,a moj post se odnosio i na motore sa kardanom i na motore sa lancem.

Ja sam se prema tebi licno odnosio sa postovanjem,nikada te nisam uvredio ili omalovazio tvoj rad,a tebi ako smeta moje zajebavanje na racun vlasnika bmw-a,slobodno se zali administratorima pa neka mi brisu postove,neka me banuju,kao i @bocca_bastard,@sumadinac,@jagger,bas me briga.
Ovim zavrsavam prepisku sa tobom a neku drugu necu ulaziti
 

@Šumadinac i @jager nisu banovani (zašto ne pišu na Forumu ne znam), a za većinu ostalog se slažem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200


Dobro jutro radni narode zemlje Srbije




Vendizam

Referenciranje na stil izražavanja svojstven poznatoj estradnoj umetnici i na primenjivanje istog. Karakterističan za osobe koje se razmeću svojom elokventnošću bez nekog specijalnog razloga.


31543024b01a6505690110eb232aa102.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Kolege koje ne pisu,to ne cini iz ociglednog razloga ,a to je nepotizam. Zbog toga i propada sve oko nas, a ne samo forum. Veliki je propust vas iz organizacije sto ste to dozvolili sebi. 

Konkretno za navedene ljude ,sumadinac je tu od 2013,jager od 2009,boca od 2011,ne tako davno je otisao i nfs koji je tu od 2008. To su bili ljudi koji su cinili ovaj forum. Imali sto sta da kazu. Takve stvari se ne rade. Forum cine clanovi,a bas ovi nabrojani su velikim delom cinili forum onakvim kakav je bio.

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Forum čini kultura u pisanju, obraćanju, razmeni mišljenja..... totalno je nebitna strana ova ona ili neka treća, onaj ovaj ili neki treći moped.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Ispod svakog opštenja.
Ima ko je lajkovao isti.

Prostudirati i izvesti zaključak

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 9 minuta, ivica744 je napisao:
Pre 9 sati, đunta je napisao:

očigledno nemaš dovoljna saznanja ni u okviru svoje profesije

Na osnovu cega si ovo zakljucio?na osnovu toga sto umem da pomognem ljudima a da im ne otimam pare?Napisao si kilometarski tekst a ni na jedno moje pitanje nisi odgovorio

 

Na osnovu onoga što si prikazao i neznanja šta je i kako regulisano u Evropi, a tiče se tvoje profesije. Pružanje pomoći je svakako lepo, al nije pokriće za neznanje, ja ti čak nisam ni sporio znanje, već samo izneto sa navedenom dopunom.

 

pre 11 minuta, ivica744 je napisao:

Opusteno,kolega,samo sam malo isprozivan u temi u kojoj ni slovo nisam napisao protiv motora marke bmw

 

Izvini molim te, ko je koga okarkterisao napaljenim, ja tebe il ti mene, ti smatraš da je normalno da zajebavaš, a kad ti se ukaže pažnja na to, onda se osećaš isprovociranim, a zar nebi trebalo da bude obratno. Pisanje zablude je jednako protivljenju, nemam ja ništa da zamerim što ti nisi za BMW, jer ni BMW nije za svakog uostalom, ali imam protiv nebuloza koje stalno jedne te iste navodiš, zato sam ti i ponudio opkladu, pitajući te, jel smeš.

 

  

Pre 8 sati, Jovan Ristic je napisao:

Mislim da i jedni i drugi (mislim na vlasnike BMW -a i one koji to nisu) jednostavno iskuliraju malo. Mnogo se svi pale na prvu loptu rekao bih. Smislite neko lepo druženje ili utakmicu vlasnici BMW -a vs ostali. Biće zanimljivo, a sigurno će se izroditi neka prijateljstva :) 

 

 

Ti si čovek od pera, odličan BJB moto magazin, pa pošto si predložio medijaciju, kao što sam i ja učinio, pozvavši oportunaše na kafansko gošćenje o mom trošku, pričitaj hronologiju ove teme, a verovatno su sve sa istim ili istim scenariom.

 

Ja sam na početku teme, 7 dana nakon započinjanja, na trećoj strani, izneo svoje iskustvo sa pomenutim dilerima kao kupac, uz lično viđenje opšte prisutenog problema, 31.12.19.

 

I onda sam kulirao više od mesec dana i 11 punih strana, sve dok mi opuštenost nije prekinuta ničim izazvanim, zašta sam i izrazio čuđenje, ne reagovavši ničim provocirajućim :

 

 

On 5.2.2020. at 23:35, đunta je napisao:
On 5.2.2020. at 22:51, bdada je napisao:

Kada smo vec kod politike i propagande, Gebelsov (doduse posinak pa se Djunta naljutio) je radio gde?

 

Kud mene iskopa :neznam:

 

U toku mog kuliranja, izrečeno je mnogo koještarija, između ostalog, moj sinoćni zadnji sagovornik je napisao i ovo:

 

On 29.1.2020. at 13:21, ProMaster je napisao:

Kada budem kupovao BMW, a biće u narednim godinama, imam sledeći plan.

1. Pre same kupovine, idem na snimanje glave.
2. Nakon kupovine još jednom.
3. Nakon par odvezenih tura, idem opet na snimanje.

Nakon toga, opsežna analiza i upoređivanje snimaka..
Baš me zanima sta se to desi sa ljudskim mozgom, šta to kaže KLIK, pa čovek pošašavi i postane ubeđen da na ovozemaljskoj kugli, bolje ne postoji.

 

Šta ovo znači, da sam šašav, pošašavevši kupovinom neke marke motora čiji je jedan jedini model za period 2013-2019 prodat u tiražu od 300.000km, ispade da po čitavom svetu voze sve sami šašavci, a voleo bi da čujem da iznese kontra podatak, koliko je motora koji je on  kao normalan izabrao proizvedeno, a ja smatram da je svačiji izbor normalan kakav god da je, pa se pitam, šta je tu nenormalno u mom mozgu da bi trebao da idem na snimanje glave.

 

Dokle bre više to stavljanje u istu ravan, niko od imaoca BMW-a ne učestvuje u drugim takvim nekim temama, pogotovu ne na način koji je gore ilustrativan, po čemu su zajebavatelj i zajebavani jednaki. Zašto se apeluje da se kulira, kad je očito da sam ja bio kul i kuliro, što se to ne odnosi na one koji remete i prekidaju kuliranje, već se tek reaguje kad prekinuti iz tog stanja odreaguje. Kako to da je okarkterisanje nekog  šašavim, nadrogiranim, napaljenim i ko zna kakvim pogrdnim frazama, kul, a reakcija na to uvreda onome koji deli "komplimente", zašto bi ja trebao da završim u šahtu zato što sam izrazio čuđenje što sam uopšte "iskopan", bez da sam i zucnuo na ubacivanje nacizma u nekom kontekstu gde stoji i moje nik ime.

 

Pre 2 sati, bdada je napisao:

Ubaciti i sah, da se izjednace sanse.

 

Ja sam pozvao na ćevap parti, a pozvani evo kakav čin predlaže. Ako ja kažem da je to neprimereno, a jeste, čak i u bilo kojoj situaciji, zašto je to uvreda, a ja kao onaj koji nudi neko gurmansko zadovoljstvo uz sve ostalo, prevashodno želju i spremnost da se kul družimo, razgovaramo i izašlimo na svačiji račun pa i moj.

 

pre 58 minuta, Arakis je napisao:

Ivica744 je napisao:Posto si me poprilicno ispljuvao red je i da odgovorim,iako nije tema za to.

pre 59 minuta, Arakis je napisao:

@Šumadinac i @jager nisu banovani (zašto ne pišu na Forumu ne znam), a za većinu ostalog se slažem. 

 

 Druže Arakis, navođenjem činjenica, nisam nikog pljuvao, to što se ispravka, dopuna i sl. tako doživljava, je problem doživljaja. Ja imam slobodu da ti se obratim uvek, jednako važi i uzvratno, uvažavam sve što je bilo u opštenju, Arakis i ja smo komunicirali izmenivši nekoliko pp-a, bez prenosnog značenja koje srpski rečnik može uvek da ima. Svaka reč može gotovo uvek da se tumči višejako, ali zato postoji kontekst koji daje smislenost, u ovom slučaju, nisam ni na takav način ispljuvao Ivicu744, a i on je jedan od navedinh pozvanih gostiju, što je nepobitan dokaz u prilog mog opštenja, ophođenja, da bude nedvosmisleno. Iako ne spadaš u grupu pzvanih, eto, ako se upriliči, pozivam i tebe kao dobrog i prepoštenog, odavno nisam pročitao tih par reči, kud li su se zagubile, jel smo se svi nekako pokvarili, što svesno, što nesvesno ?

 

pre 26 minuta, milos-v je napisao:

Kolege koje ne pisu,to ne cini iz ociglednog razloga ,a to je nepotizam. Zbog toga i propada sve oko nas, a ne samo forum. Veliki je propust vas iz organizacije sto ste to dozvolili sebi. 

Konkretno za navedene ljude ,sumadinac je tu od 2013,jager od 2009,boca od 2011,ne tako davno je otisao i nfs koji je tu od 2008. To su bili ljudi koji su cinili ovaj forum. Imali sto sta da kazu. Takve stvari se ne rade. Forum cine clanovi,a bas ovi nabrojani su velikim delom cinili forum onakvim kakvim je bio.

 

Uspostavili smo vrlo razumno opštenje, tj. komunikaciju. Od mene nisi sasvim sigurno video nepotizam, ako to upšte može da se dovede u vezu sa moto pričom. Jager i ja smo bili braća, dugo se nismo videli, a imamo mnogo zajedničkog vam motorciklizma, Šumadinac je laf samo tako, NSF ne znam al ga smatram jako korektnom osobom, dok je Boca velika lucprda i dugo mi je trebalo da ga skapiram, biće dag gost ako uspemo da se sakupimo.

 

Ja sam postavio javno dilemu, koja je  šematska orjentacija foruma, širenje na opšte ale krstarica recimo, te da li pod formom demokratije dopustiti bukvalno sve, kao što su navedene reči i izrazi, ili suzbiti u prihvatljiv okvir. Engleski parlament, kao pojam i sinonim demokratskog foruma, ima strogi kodeks opštenja unutar amfitatra, što je praktično jednako virtuelnom, te spisak zabranjenih reči, što je moguće jer njihov jezik nema ni blizu toliko psovki i višeprenosnih značaja jer je nije bogat kao srpski. Kako da se dovedemo u uljudnost a da to bude opšte prihvatljivo, je verovatno teško, ne mogu moderatori da dežuraju 24 sata i da čitaju svaki reč, ali se slažem sa konstatacijim da je učinjen propust, još pre više godina je bilo dosta toga neprimerenog, bilo je reagovanja, čak je i jedan od odličnih moderataora bio napadnut zato šte se usprotivio ovome u čemu i ja učestvujem i doprinosim. Mnogi smatraju da su isključivo moderatori dužni da nam uređuju opštenje, ja smatram samo delimično, oni su ljudi kao i svako od nas. Da li je rešenje apscinencija, popularni bojkot, ili totalno ignorisanje, možda jeste, ja sam voljan da se priklonim i tom vidu, pa da niko od imaoca BMW-a ne napiše više ni jedno slovo, jer očigledno je i sam pomen te marke dovoljno da izazove lavinu neprimerenog i onda se svi nađemo zakopani, a to nikom nije potrebno zaista. Lično, pristajem da se svom mom učešću utre sav trag, ko da nikad nisam ni postojao, da mogu to smostalno da učinim ko što je nekad moglo,  vrlo moguće da bi to i učinio, netreba meni da se raspravljam kakav je kardan na mom motoru, pa valjda ja znam, a ne neko ko ga nikad nije pipnuo, ne pomaže ni opklada. Ja sam sve svoje teme zaključao, čim sam otvorio jednu koja je oglasna i samo indirektno ima veze sa pomenutim markom, odma je pokuljalo, ovde sam kulirao i nisam bio nameran da se uvlačim, sve dok nisam uvučen u nekakv bespredmetni kontekst. Meni ovo ne treba, samo imam lilčnu štetu, umesto da zarađujem svojim šakama, ja gubim na tastaturi, tako da i pod moranje ću svoju aktivnost da redukujem, ako ne potpuno. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Aman ljudi, još ću ispasti kriv što pokušavam da smirim strasti :) 

 

Samo hoću da kažem da većina nas da se sretne negde, verovatno bi se obradovali da se lično upoznamo. Imajte to na umu. Svi dolazimo na ovaj forum iz ljubavi prema motorima i kako bi smo jedni drugima pomogli bilo savetom ili jednostavnom nekom levom temom u kojoj ćemo diskutovati kako bi smo malo odmorili mozak od svakodnevnih gluposti i nervoze. 

 

Forum ne treba da bude izvor nervoze, već suprotno, da nas opusti malo. Što bi rekli mi u banatu, man'te se rasprava i jeda :)

Pozdravljam vas sve i one što voze BMW i one što voze ostale motore i nas koji trenutno ne vozimo ništa na dva točka  :BJBmoto:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Aman ljudi, još ću ispasti kriv što pokušavam da smirim strasti  
 
Samo hoću da kažem da većina nas da se sretne negde, verovatno bi se obradovali da se lično upoznamo. Imajte to na umu. Svi dolazimo na ovaj forum iz ljubavi prema motorima i kako bi smo jedni drugima pomogli bilo savetom ili jednostavnom nekom levom temom u kojoj ćemo diskutovati kako bi smo malo odmorili mozak od svakodnevnih gluposti i nervoze. 
 
Forum ne treba da bude izvor nervoze, već suprotno, da nas opusti malo. Što bi rekli mi u banatu, man'te se rasprava i jeda

Pozdravljam vas sve i one što voze BMW i one što voze ostale motore i nas koji trenutno ne vozimo ništa na dva točka  :BJBmoto:
Čekaj, stani.
Kolega,
Molim vas,
Pa vi u zadnjoj rečenici nas podeliste,
BMW i OSTALI.




Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

A nemoj me :D 

 

Pa zato što se u ovoj temi podelili BMW protiv ostali. Nemoj paliti vatru :D:D 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 1 minut, Jovan Ristic je napisao:

Aman ljudi, još ću ispasti kriv što pokušavam da smirim strasti :)

 

Obratio sam ti se lično stavljajući ispred  samo sebe, pošto je sad banak kod mene, nema potrebe da se uvlače i ostali imaoci BMW-a, ja sam lično uvučen ni kriv ni dužan, lično sam i reagovao, lično hoću da istrpim  krivicu čak i za račun drugih.

 

Lepo je to što hoćeš da smiriš strasti, ali ne možeš da očekuješ da da to bude obostrano prostim izražavanjem volje i želje, što je svako za poštovanje, ja nisam nikoga dirao, već sam dirnut, ne možemo biti isti nikako i samim tim sve ostalo podrazumevano. Naravno, nemam želju da teram ni izdaleka, a kamoli mak na konac, a mogu i to,  al ko šti si verovatno pročitao, predložio sam kafansku družbu isključivo u pozitivnom smislu, samo je jedan prihvatio, a poziv nije negraničen, a ustalom, više će mi para i roštilja ostati, loše li je.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 10 minuta, đunta je napisao:

Naravno, nemam želju da teram ni izdaleka, a kamoli mak na konac, a mogu i to

Nemoj, ja te spomenuo i stavio u zagradu ti ispunio dve strane.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 30 minuta, đunta je napisao:

Na osnovu onoga što si prikazao i neznanja šta je i kako regulisano u Evropi, a tiče se tvoje profesije. Pružanje pomoći je svakako lepo, al nije pokriće za neznanje, ja ti čak nisam ni sporio znanje, već samo izneto sa navedenom dopunom.

Sve ovo si mogao u onoj temi da napises,pa ti ne bih ovde odgovarao.Ja vrlo dobro znam sta i kako je regulisano u Evropi i veruj mi jedva cekam da takvi propisi stignu kod nas, i ne vidim da je propust to sto nisam objasnjavao u temi koju sam pisao.Mozda bi tebi sa "navedenom dopunom"lepse izgledala ta tema,ali to je moja tema ine mogu pisati u njoj na nacin koji se svidja nekome drugom,Osim toga naglasio sam tamo vise puta da tako radim JA u MOJOJ RADNJI.

Nema smisla vise se ovako prepucavati i upropascavati ovu temu,slobodno ove zadnje 2-3 strane obrisite,prebacite negde,sta god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1734 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Djordje Balasevic - KERE VAROSANKE

Imo bi’ ja sto god kasti i na konto ove vlasti ali necu
djavo je tu da me tera, ja sam tu da ne pretera
odolecu
briga mene za postene sto zastrane
za ministre, nadobudne i nastrane
briga me za razne mustre
notarose, mlade zustre
sto zanoce ko hetero, a osvanu na cetvero
imo bi ja što god kasti, ej
cerez cega, vidi jarca, slaba vajda od becarca
ja sam o´de zadnja susa, nema mene ko da poslusa

O imo bi’ ja sto god kasti ne moz’ otog rep izrasti, al izvin´te
vec sam bego preko baste
ajd jedared i vi kaste, il se skin´te
marim ja za bezboznike prve vrste
sto corisu levom dok se desnom krste
baska sto za nji´ne vredi nijedna od zapovedi
donacije vec otvore rajske dveri za zlotvore
imo bi’ ja sto god kasti, ej
a s tim cu samo steci neke dusmane i jediveke
beleznike sto se mite
cinovnike nezasite
nacelnike i finanse
okan´te se, nema sanse

Ref.
Lajte kere varosanke
kera sam i sam, odlicno vas znam
nedam na vas zute banke
lajte, samo znajte da vas ne slusam
dok je meni moje ljubice
moje bubice i golubice
man´te me se gracki kerovi
kad i niste neki zverovi

Imo bi’ ja sto god kasti,
bilo bi tu da se masti, ali C
pre bi ti ja reko stosta pa da neznam kol´ko kosta
sada duplo C
ne pominjem te što su obrukali
iz mesta nas zandarima odrukali
dele zemlju i drumove
na zaove i kumove
zakunu se pa odaju
prepakuju pa prodaju
imo bi ja sto god kasti, ej
al’ nateracu na vrat bedu
‘ostaplere sve po redu
prefarbane stare kante
promasene muzikante
razne vojne liferante
i berzanske spekulante

Ref.

Imo bi ja sta god kasti da se covek zaprepasti, paz´da nebi
svi to vide, svima jasno, samo ja da kazem glasno, dodj´te sebi
sto bi pric’o o dvolicnim barabama
o njima ce pisati po tarabama
da su krali, nisko pali
tudje snove prokartali
sve spiskali, sve popasli
i ispali nedorasli
imo bi ja sto god kasti, ej
pa da mene stigne kazna
da crvenim kad se sazna
da su mi pajdasi stari ordinarni sibicari
prevaranti zlatousti
lezilebi jedni pusti
 

 




Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 

 

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 3 minuta, bdada je napisao:

Nemoj, ja te spomenuo i stavio u zagradu ti ispunio dve strane.

 

Pa što si ti upšte učinio,dao si sebi za pravo da to učiniš kako već jesi, pa majku mu, imam valjda i ja isto pravo slobode, bez da mi brojiš stranice, da nije bilo tebe, nebi bilo ni mene konkretno. Spominjanje može da bude i direktno i indirektno, ne mora reagovanje da proistekne samo iz decidiranog. Ma ne mislim da si ista loše mislio, ali može da se shvati kako nije. 

 

pre 2 minuta, ivica744 je napisao:
pre 46 minuta, đunta je napisao:

Na osnovu onoga što si prikazao i neznanja šta je i kako regulisano u Evropi, a tiče se tvoje profesije. Pružanje pomoći je svakako lepo, al nije pokriće za neznanje, ja ti čak nisam ni sporio znanje, već samo izneto sa navedenom dopunom.

Sve ovo si mogao u onoj temi da napises,pa ti ne bih ovde odgovarao.Ja vrlo dobro znam sta i kako je regulisano u Evropi i veruj mi jedva cekam da takvi propisi stignu kod nas, i ne vidim da je propust to sto nisam objasnjavao u temi koju sam pisao.Mozda bi tebi sa "navedenom dopunom"lepse izgledala ta tema,ali to je moja tema ine mogu pisati u njoj na nacin koji se svidja nekome drugom,Osim toga naglasio sam tamo vise puta da tako radim JA u MOJOJ RADNJI.

Nema smisla vise se ovako prepucavati i upropascavati ovu temu,slobodno ove zadnje 2-3 strane obrisite,prebacite negde,sta god.

 

Nisam hteo da ti kvarim temu, kao što to nikome ne činim, iako bi navedano bilo korisno, možeš da pišeš to što misliš, da li se to nekom sviđa ili ne, je nebitno, ali jeste to što sam naveo. Forum je javan kao i svaka napisana reč, trebalo bi da stoji neka odgovornost za izrečeno. Nije mi bila namera da sporim tvoju dobrdušnost i znanje, već kao obrazloženi povod da pišeš i nečemu o čemu nedovljno imaš saznanja. EU pravila će ko zna kad stupiti na snagu, a da li jer potrebno do tada da se čini nešto što pre svega nije bezbedno, tim gore što po tvojim rečima znaš da to tako ne treba, a radiš, milosrđe nije razlog da stavljaš nečiji život na kocku, upravo ta EU pravila i eliminišu to. Ja nisam zapalio varnicu niti sam išta od početka učinio da bi upropastio temu, a bolje je da se i upropasti da bi se neka buduća izrodila dobrom i bez ovoga. Svaka tema je gotovo ista i to treba da se prekine, nemoj inicirati to što redovno činiš, pa neću ni ja ni ostali imati povoda da reagujemo, pošto to ionako ne činimo, primer je što nisam hteo da se javim komentarom u tvojoj temi. Poštujem  i tebe i tvoj rad, ma šta ti ovako izgovorio, da nije tako, nebi te zvao u goste, ja kad pljunem, ne ližem, tako da mi je žao što si tako doživeo, izvini iskreno.  

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja