Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia wind tuareg 125

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Honda Hornet 900

deklo je farbano klasicnim farbanjem,tu nema grijanja pa nece ispucat i slicno,a motor fabricki je 20kw sto.dodje nesto malo.vise od 27konjica.Podesio sam i rave ventil snage,na njoj je vakumski,i steluje se zavrtenjem ili otpustanjem cepa koji potiskuje oprugu na ventilu,ide motor predobro za 125ccm.

Odmah je nasao i novog vlasnika,motor ima.uredne papire,sve regularno i prodao sam ga za 900eura,od tih para sam kupio Ktm 640 Adventure,sa zaribanom masinom(u radionici imam od prije citavu masinu sa novim dijelovima,nikad upaljena),pa ce posluzit za novi projekat.

Moja zamisao i jeste da kupujem ,zatim sredjujem pa prodajem.

Projekat Honda dominator 500 je malo zastao jer karike stizu tek u aprilu, a i cilindar je na hilznovanju.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

pošto ima slabo tema o Aprilia Tuareg 125 modelu, da postavim ovde pitanje (pa šta bude), može li motor (prethodno pomenuti) da posluži za neki blaži offroad, naravno sa gumama "kramponkama"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Hvala na odgovoru, super po blatu ni ne planiram, kad se raspitujem već, da pitam još koliko troši? Na nekim forumima sam nalazio oko 7l kombinovane vožnje, pa da proverim jel tačno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja