Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem zadnji branik za Opel vectru C

Recommended Posts

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Kupujem zadnji branik za Opel Vectru C 2.0 DTI 2004.

Oznaka boje je 5D plava tamna metalik

Ako neko ima ili zna gde ima neka javne... fala  069 780-113

 

IMG-20191221-130054.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 23 minuta, sashac je napisao:

Pa sto ne sredis taj branik,sto kupujes maajke ti?

Zadnja opcija sredjivanje... a i ne plaćam ja:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2819 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ima opel otpad u Mladenovcu, cini mi se da sto nema nije ni napravljeno. Samo jeddna cijena preko tel, druga kada dodjes, pa ne bi bilo lose snimiti razgovor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

stavi novi pa vrati stari.

Na skretanju na semaforu pratiš da li ima nekog iza tebe .Mora da bude samo jedan u kolima i samo jedan auto.Kreneš polako i kad vidiš da je kreno onaj iza tebe naglo zakočiš i čekaš da te rokne od nazad.Pošto je jako mala brzina biće ti tek malo oštećen zadnji branik.Taj koji te je rokno će ti odma dati pare ,ili tražiš da neko donese pare  da ne zovete muriju i nepišete onaj papir za osiguranje.On će izbeći kaznu, nema malusa i to mu je najeftinije.

Ti i dalje voziš ako se nije raspo branik i čekaš sledećeg pacijenta.E to se meni desilo pre 10 godina pa sam saznao da je to posao liku koji tako namerno izaziva sudare.Ima na lageru starih a malo oštećenih branika što su na otpadima u nemačkoj za bacanje i još dil sa majstorima da popravljaju za bar duplo manju cenu jer dolaze 2 puta nedeljno sa polupanim branikom.

Tom liku sam dao 150 evra  i tako on jedno 10 puta mesečno pa vidi koja je to kinta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Kao prvo ne bi tren'o noćima misleći da li sam navuk'o maler... kao drugo ubila bi me žena ako bi saznala... kao treće... nema... šta će ti treće pored drugog:):):)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

ne marim!  ali bih ja na tvom mestu uradio postojeci bez obzira ko placa, na kraju krajeva mozda i strpnuo razliku novca u dzep ali i bez toga ne bih uzima drugi.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 315 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS
On 22.12.2019. at 14:43, sasa ns 1 je napisao:

stavi novi pa vrati stari.

Na skretanju na semaforu pratiš da li ima nekog iza tebe .Mora da bude samo jedan u kolima i samo jedan auto.Kreneš polako i kad vidiš da je kreno onaj iza tebe naglo zakočiš i čekaš da te rokne od nazad.Pošto je jako mala brzina biće ti tek malo oštećen zadnji branik.Taj koji te je rokno će ti odma dati pare ,ili tražiš da neko donese pare  da ne zovete muriju i nepišete onaj papir za osiguranje.On će izbeći kaznu, nema malusa i to mu je najeftinije.

Ti i dalje voziš ako se nije raspo branik i čekaš sledećeg pacijenta.E to se meni desilo pre 10 godina pa sam saznao da je to posao liku koji tako namerno izaziva sudare.Ima na lageru starih a malo oštećenih branika što su na otpadima u nemačkoj za bacanje i još dil sa majstorima da popravljaju za bar duplo manju cenu jer dolaze 2 puta nedeljno sa polupanim branikom.

Tom liku sam dao 150 evra  i tako on jedno 10 puta mesečno pa vidi koja je to kinta.

Nadam se da se zezas i da si hteo nesto zanimljivo da ispricas...U protivnom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

kakvo bre zezanje.Kad je 2010 donesen novi zobs, pa kazna zabrane vožnje za sve kategorije,pa kazne višestruko veće,pa svetska kriza.

Ja to nisam znao za tog lika, nego mi je reko plastičar koji je popravljo moj prednji branik.ČPosle sam se raspito i rekli su mi da ima više pacijenata i na kojim raskrsnicama to rade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja