Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem; Suzuki K5 ili K6

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: /

Pozdrav svim buducim kolegama! Potrebna mi je pomoc u potrazi za Suzukijem. Kupujem GSX-R 2004/2005 ili 2006/2007 (u zavisnosti od cene/stanja). Kupujem prvi motor, nemam nameru kupovine radi dalje preprodaje i ostvarenja zarade. Kao i svaki "R", pogotovo star 15-tak god, ne ocekujem "fabricko stanje", da je presao 25,000km ili da nikad nije farban (i ostale bajke koje cujemo) :). Zapravo vozim od 14-te godine tako da ovo "prvi motor" znaci samo da je prvi koji licno ja kupujem za sebe ( do sada sam vozio na zalost samo tudje). Sto se tice "fabike" jedino mi je bitno da ima sto vise originalnih delova, tj. sto manje budzevina ( skracenje izduvne grane, rizoma rucki, puig vizira i ostale sminke). Izlistao sam oglase uzduz i popreko, imam u vidu neke ali bi mi svaka pomoc dobrodosla, kako u smisli preporuke tako i bilo kakvog saveta. Unapred havala svima, Marko.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Za 4k evra nema sta da razmisljas o tome dal je farban, dal je fabrika i slicno.

 

Za te pare moze i moralo bi da moze da se nadje motor bez vecih sumnji- naravno uz proveru. 

 

Dakle slobodno gledaj full fabriku, poreklo vlasnistva, estetiku itd. Sve je bitno. Nisu to bas male pare toliko...A kazem ti ponovo, moze za taj novac da se nadje veoma dobar motocikl.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja