Jump to content

Moto Zajednica

Predlog za auspuh

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 1000sx

Pozdrav svima!
 Trenutno na kawi imam stock auspuh, koji je za moj ukus previse tih, a pored toga ne zelim da budem necujan na putu zbog bezbednosti, ako me ne vide bar da me cuju :moto3:


Da li imate neke predloge sta uzeti? 
Video sam da postoje i kopije akrapovica i ostalih popularnih brendova, ali ne znam da li vredi to cemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

ja imam versysa,znači auspuh isti ko tvoj.Originali su dosta skupi,u zavisnosti od marke.Mislim da je leo vince najeftiniji a kvalitet i brend je odličan.Ja imam američku jošimuru jer je nekad samo ona pravila naš auspuh a japanska jošimuraa ne.Što se tiče dragona i race,oba iz Ade rade već više od 10 godina i mislim da su skroz u redu.Tu je cena 100 evra na više u zavisnosti od modela.

Nisam siguran da li još rade treba proveriti.

Dva cilindra a otvoren auspuh zna biti dosta naporan na dužem putu naročito što nam je auspuh kratak i samim tim bliži glavi.Ja sam se zezno što nisam vratio fabrički pred odlazak u Rumuniju .Znači moraš uzeti nešto sa db kilerom koji se vadi i vraća.Po gradu voziš otvoren van zatvoren.Moguć je i problem homologizacije zbog tehničkog.Trenutno važi zakon da može ali moraš imati napismeno homologizovani auspuh za tvoj motor.Džabe ti da imaš homologizaciju utisnutu na auspuh.Trenutno to prolazi ali dokle će neznam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Ja sam uradio na Varaderu auspuh kod Dragona u Adi. Dva lonca sa ugradnjom 320e. Majstorski uradjeno,lepo izgledaju,cuju se brutalno. Bez db kilera nije prijatan za put,pogotovo ako ides u paru sa nekim motorom. Kolegu iza tebe ,kad dobro dodas gasa,kao da neko udari lopatom po grudima )))))

Registrovao sam motor pre par dana,bez problema. Dokle ce moci ne znam. Originalne sam svakako sacuvao.

Imas njegov sajt pa pogledaj,ima raznih topova i cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Ja tražim rešenje auspuha za fz6. Problem sto mora dupli top. Dragona sam zvao, tražio mi 400e što je po mom mišljenju  previše.

Njegovi auspusi imaju vrhunski zvuk, al' mnogo je to para.

Što se tiče kineza na banditu sam imao mivv suono, bio sam prezadovoljan, i zvukom i izgledom. Ima svakakvih priča, kako izgore, kako štete mašini... Ja to nisam primetio za godinu dana vožnje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 1000sx

Konaktiracu bas Dragona da vidim koje su mi opcije, svi redom ga hvale.... 
Sto se tice kineza ne verujem da bas mogu da ostete masinu, ali da izgore verovatno posto kapiram da se koriste losiji materijali....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Možda neko ima Robertov broj telefona ili mora kontakt preko mail?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
pre 1 minut, Goran1982 je napisao:

Možda neko ima Robertov broj telefona ili mora kontakt preko mail?

Ja sam pokušavao da nadjem br. Telefona da pozovem i dogovorim se detaljno sa čovekom, ali nisam uspeo. Dobio sam e-mail i sve se preko njega dogovorio. Čovek odgovara odmah, detaljno sve opiše, posle nisam ni imao potrebu da se cujem telefonom sa njim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

trazim nesto za svoj skuter 150ccm,nasao sam kod brace kinez ali nemam pojma odgovara li? mozda tebi pomogne!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja