Jump to content

Moto Zajednica

novi sad -veternik

Recommended Posts

  • U prolazu, 52 postova

>Novi sad- veternik      

1255787_profimedia0163385239_ff.jpg
WWW.KURIR.RS

Jedan muškarac poginuo je oko 15 sati danas u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na novosadskom putu u Veterniku.

 

jFMk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
WWW.BLIC.RS

Jedan muškarac poginuo je oko 15 sati danas u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na novosadskom putu u Veterniku.

 

saobracajna-nesreca-bajker.jpg?itok=owb-
WWW.SRBIJADANAS.COM

Do nesreće je došlo kada se motociklista sudario sa kombijem. Najnovije vesti iz Srbije - Online vesti, novosti Srbija Danas.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

"Osamdesetjednogodisnjem ... mladic je nazalost preminuo"

 

Dali ovi idioti pregledaju sta su napisali pre nego sto puste. :lud:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Bizarno je ali bih se radovao da stignem do 81e a da nikog ne povredim. neka ga Svt. Nikola vodi.

A nazalost, netacnost izvestaca je nesto sto se dogadja pod odredjenim pritiscima i strahovima a oni su rezultat neznanja. 

Sto sam stariji sve vise sam svestan svoje nesvesti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Kakve kontraverze i gluposti u ovim vestima. Kao prvo nijedna od slika nije sa lica mesta (živim nedaleko od mesta nesreće), ali to je manje važno. Nisam večeras sreo pandure (koje često vidim u tom kraju) da ih pitam šta se to desilo, ali to što pišu nema veze sa životom. Kažu "kretao se trotoarom dozvoljenom brzinom". Trotoarom je zabranjeno kretanje motora, a kamoli da još ima i neka "dozvoljena brzina". Na jednom drugom sajtu pominje se da je u isto vreme na istom mestu bio i sudar neka dva kamiona, a nedavno sam bio na licu mesta i video tragova čišćenja terena. Ne znam koja od te dve nesreće je bila na tom mestu, ali na toj strani puta čak i nema trotoara. Ne znam odakle je čovek (a i nije posebno važno) ali mu odajem priznanje na njegovoj ljubavi i istrajonosti u bajkerskim vodama. U tim godinama (ako je tačno) u decembru vozati motor - SVAKA ČAST. I ja sam prethodih dana vozao motor, ali sam ipak "mladunac" za tu generaciju. Pomalo je idilično završiti životnu priču radeći nešto što voliš (a nije sramno ili ponižavajuće) i ako mu je već danas već bilo "suđeno" onda je izvukao maksimum iz svoje karijere. Jedino što ostavlja gorčinu u takvim situacijama je što su u sve to umešani još neki učesnici i posmatrači koji će sa sobom zauvek nositi traume sa lica mesta. Saučešće porodici i prijateljima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Nije baš za ovu temu, ali za ovakve tekstove i zaluđivanje naroda ovakvim glupostima bih propisao baš baš drakonske novčane kazne tako da se popune rupe u budžetu, da ne moraju da izmišljaju nove namete i takse . 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ovde vidim da je poginuo deda od kamiona,koji je pre toga umro,na motociklu koji je u stvari apn,a mozda i biciklo,na terotoaru koji ne postoji,ali je vozio dozvoljenom brzinom...u 81.godini.Neka je starini laka crna zemlja,a ovim idiotima sto pisu...isto laka crna zemlja.A ovaj glasnik smrti...no coment.

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Munze
  • Motocikl: Suzuki GSX1300BK (B-King)

Dobro, nije @nenadlaza kriv, čim mi redovno čitamo to što on postuje, znači da ima smisla... moram priznati da su me ove vesti prilično naterale da se zapitam da li uvek sve radim po propisu. 

 

Starini neka je laka zemlja... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja