Jump to content

Moto Zajednica

iPhone 7 beli 128GB sim free

Recommended Posts

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Prodajem svoj beli iPhone 7 128GB.

 

Baterija je 80%. Nikad punjen do kraja nikad pražnjen do kraja (tako da je to samo softwerska informacija zbog mog načina održavanja baterije) i uvek sa originalnim punjačem i kablom. Kad je na punjenju ne koristim telefon jer se tada najviše oštećuje baterija.

 

Telefon je sim free sa VIP-a.

 

Ima manjih oštećenja. Jedini put kad nije bio u silikonskoj zaštiti mi je ispao, vidi se na slikama.

 

Telefon prvi put oglašavam

 

Na telefon dajem tri meseca radne garancije. Ukoliko se bilo šta desi sa softwerom, baterijom, zvučnikom ili mikrofonom ja snosim trošak.

 

Dolazi u originalnoj kutiji, sa originalnim punjačem i kablom.

 

Mislim da je 22.000 din korektna cena.

To je cena 32GB po oglasima.

 

4dbb40ccd19ee1ae0c18b01b4eef304b.jpg43f24d25feebd6a48101cd934cf95cec.jpg337eb0c8cb5b9f09b1f08519ded2ada9.jpg2859bf7a0913f622c6564ead4abffab8.jpg643d6f2f60988a4d2c9839c389068c2e.jpgb11a3fbe477cf970275dbdc9116aff19.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1134 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 13 sati, Urban Cruiser je napisao:

Baterija je 80%. Nikad punjen do kraja nikad pražnjen do kraja (tako da je to samo softwerska informacija zbog mog načina održavanja baterije) i uvek sa originalnim punjačem i kablom. Kad je na punjenju ne koristim telefon jer se tada najviše oštećuje baterija.

Brate moj kako uspes ovo,pa ti si njega kupio ne on tebe da budes njegov rob-traje dok traje,potrosna roba,ja kad bih ovo ispostovao 1 dan tacno bih se roknuo-tebi svaka cast:care:.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Supruga i ja koristimo samo Apple uredjaje, više zbog potrebe nego kaprica. A radim iz stana. Zbog toga svuda imamo pokačene usb-lighting kablove i nije mi teško da se držim jednog od saveta proizvodjača.
Ima tu dosta propusta kod njih, posebno oko baterija pa je to i krucijalno za dug vek proizvoda. Evo, pre neki dan mi je puklo staklo Apple Watcha zbog nabubrene baterije. Poznata boljka svih njihovih satova. Poludeo sam ali mislim da sam i sam kriv jer ga nisam punio po preporuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4331 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Koliko je star?

Procenti battery health-a opadaju s godinama korišćenja kako god ga punio, nema tu neke velike mudrolije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Ako je informacija od koristi, evo i moj Iphone 7 posle 2 godine pokazuje bateriju na 84%...i svakako izdrži jedan dan sa konstantnim drndanjem..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Koliko je star?

Procenti battery health-a opadaju s godinama korišćenja kako god ga punio, nema tu neke velike mudrolije.

 

Star je dve ipo godine.

 

Ako je suditi po preporukama i uputstvu proizvodjača, nije baš tako. Navodno, kapacitet brže opada ukoliko se često prazni do 0% i puni do 100%.

 

 

Imam 6 godina star iPad Air 2, koristim ga i punim svaki dan. Kod njega je BH na 80% već tri godine. Ali da ne ulazimo u tu tematiku.... nisam stručnjak, samo sam bio dokon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Imam još 2 iPhona na prodaju, svi su moji lično:

- iPhone 7 beli (oglašen) 150€

- iPhone SE crni 100€

- iPhone X klavir crni 550€

 

Uz sve to prodajem Apple Watch Series 2 pukao ekran ali i dalje radi: 50€

 

Apple IMac 27” 2009. 8GB (bežična tastatuta, žični miš) - 750€

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja