Jump to content

Moto Zajednica

Hitachi DV18DVBL Akumulatorska srafilica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Prodajem aku busilicu iz naslova kupljena pre 6 meseci u UK koristena svega par puta u koferu sa pripadajucim punjacem i baterijom od 3.0 ah. Baterija je jednom punjena. Uticnica je za UK trziste kao sto se zna Hitachi pravi samo profi alat nema hoby, amater i tako dalje. Cena: 20000 dinara 

Bojan 063/8524-305

 

Specifikacija:

Product Details

Compact combi designed to be short enough for working in confined spaces.
• 90min charger
• Brushless motor
• 13mm metal keyless chuck
• 22 torque settings

Supplied with carry case and driver bit. Max drilling capacity: brick 13mm, steel 13mm, wood 50mm. Maximum torque: 70Nm. No load speed: 0-400/0-1,800rpm. Weight: 1.7kg

IMG-f99957d327c71d0eed8d69141c110d9d.jpg

IMG-a907a138cd84d8e9a31a355d35dac7d5.jpg

IMG-5b5db25367dd632851ed3b582c42dd85.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Nije skupo i nemoj da spuštaš cenu, kad oglas vidi neki profesionalac koji koristi srafilicu često kupiće je na prvu, hobista teško da će da izdvoji toliko para za povremeno korišćenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam hobista i par puta sam platio školu kupujući jeftin alat.

Od tada gledam da kupim bar polu profesionalni alat, onaj koji koristim malo češće.

Šrafilica, ubodna, brusilica ...

Primer, kupio davno einhell šrafilicu i posle godinu dana završila u kontejneru. Baterija bila isuviše slaba a rezervne nema.

Evo sad sam kupio makitinu šrafilicu i udarni odvijač/zavijač.

Koriste istu bateriju tako da sam iskoristio punjač i rezervnu bateriju za ovu drugu alatku.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Iskreno ja sam hobista ali eto isprobao sam Hitachi, Makitu, DeWalt, Milwokee,ErBauer a krenuo sam kao sto rece kolega sa Einhellom posle kojeg sam imao DeWalt sa NiCa baterijom razdrndan polovan star 10g i eto opet se vracam na DeWalt jer mi je jednostavno legao. Hitachi je na mnogo nacina u prednosti i ima bolji kvalitet od ostalih kad uzmes u ruku ali jednostavno meni nije legla. Zivim u stanu i imam garazu koja nema struju pored zgrade i daj vuci kabel pa daj produzni pa se umotas, smeta ovo i ono ili pozajmljuj struju, za 150e neces isprazniti bateriju za pola godine jer Li-jo baterije se ne prazne od stajanja na 10 fi 6 ili 8 mm rupa i 100 srafova. Puno prednosti i dobrih stvari za malo para pruzaju aku alati uopsteno. Naravno skupis malo para pa kupis kvalitetnije i miran si sto rece kolega godinama. DeWalt putuje ka SRB a i posta je pocela da radi tako da ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Za razliku od zemzem-a ja sa enhell srafilicom imam odlično iskustvo, usrafila je gomilu šrafova, izbusila gomilu rupa, gumeni rukohvat se sav izlizao od korišćenja i idalje radi bez problema. 

Ovaj model je u pitanju 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ma nije ona toliko loša koliko je plaćena, problem je bio što se baterija sve brže praznila kako je starila.

Za desetak šrafova nije problem ali ako ima malo veći posao gubila je trku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 14.12.2019. at 13:48, Bokam je napisao:

Skupo? Evo linka za u radnji :D

 

2019.01.21.13.07.12_5c45b5f0bbf69_hikoki
WWW.SUALATI.COM

Hikoki Akumulatorska udarna bušilica odvijač DV18DBSL 18V/5.0Ah - 70Nm...

 

 

Izvini sto se mesam, ali mislim da ovo nije taj model. Na tvojoj kutiji pise "DBFL2"   :stabre:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Da ne bi bilo zabuna u ovom setu ide samo jedna baterija nazalost, video sam na kp nove za oko 25e od 2.0 ah. Set sa jos jednom baterijom od 3.0ah je bio skuplji za 60e. U garanciji je do marta (ili Maja nisam siguran) iduce godine fiskalni je kod rodjaka u UK tako da za ne daj boze i to moze da se resi jedino sto ide jednom mesecno covek tamo i nazad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja