Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vitez 2019.

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Pre tačno 9 godina smo ustanovili simbolično priznanje, pod nazivom BJBikers Vitez, za naše nesebične moto kolege koji su svojim delima demonstrirali naše ključne vrednosti, a to su humanost i solidarnost. Kraj kalendarske godine je vreme kad sumiramo sezonu i ističemo takve među nama te im dodelimo prigodnu titulu.

 

Saznajte više o tituli BJBikers Vitez:

 

6554b6be8c0d829a8bf63ae0c82cf121_link.pn BJBikers Vitez - BJBikers.com

BJBIKERS.COM

Simbolično priznanje za najplemenitija dela godine, ustanovljeno da prepozna i oda počast pojedincima koji su na...

 

Dakle, propozicije verujem da znate, ali da se podsetimo:

 

- predložite forumaše ili prijatelje naše zajednice, koji su svojim delom demonstrirali nesebičnost, humanost i solidarnost, pomagajući ljudima u nevolji nesebično i iskreno,

- obrazložite svoj predlog konkretnim primerom,

- na osnovu svih predloga, donećemo finalnu odluku i na svečanom ručku u sklopu Moto Deda Mraz akcije (21. decembra 2019) ćemo proglasiti BJBikers Vitezove, ukoliko ih bude.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Vitez od prosle godine predlaze :

 

@milos-v   .. moj brat i drug sa foruma sa kojim se najvise druzim ...

Puno puta ove godine pomagao clnovima foruma , poklanjao stvarcice , slao gume , preuzimao pakete , prosledjivao tockove i sta sve ne ... Neka ovo bude podstrek 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

:) hvala brate dare ,hvala. Daleko sam ja od toga. "Vitez" bi trebalo da je nesto jako veliko,kao sto si ti cinio . To je bilo pitanje zivota necijih.... Nisam ja jos na tom nivou. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Ove godine sam imao dve saobraćajne nezgode. 

Prvi put, aprila, na NBGu, imao sam sreću da naš @thelord prelazi ulicu baš kada sam naišao. I zaista je bio tu da pomogne oko svega što mi je trebalo u tom trenutku. Boki je naš urednik i redar, tako da ne znam da li se ovo priznanje može odnositi na njega.

 

Sa druge strane, oktobra, od Ralje prema Avali, kada sam se slupao, i nakon što me je sanitet odvezao, trasom je prošao još jedan naš kolega, i, ne znajući da sam ja u pitanju, pomogao da se motor izvuče iz kanala i ubaci u neku garažu. A onda, kada je saznao ko je u pitanju, batalio svoje obaveze i došao na Urgentni da bude tu uz mene (pošto sam bio sam). Obzirom na to da nisam bio kritičan slučaj, držali su me do 4 ujutru, i da nije bilo njega da smara i požuruje sestre i lekare, pitanje je kada bi me otpustili. Taj kolega je @DeXter79 i smatram da je svojim delom i požrtvovanošću zaslužio da ponese titulu BJB Viteza. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Sa velikim isčekivanjem sam čekao pokretanje ove teme u ovoj godini. Razlog tome je velika želja da, kao kolektiv, dodeljivanjem ove titule, odamo počast jednom od najstarijih aktivnih motociklista, velikom huminitarcu i prijatelju svih nas, dugogdišnjem članu i, po meni, legendi@Komsa.
Njegovo 50-togodišnje iskustvo nesebično je delio kroz putopise koje smo godinama pratili. Za humanitarna dela je ove godine dobio i nagradu opštine Mladenovac iako ga pamtimo u mnogim zajedničkim i individualnim akcijama. Uvek je bio spreman da priskoči, pomogne, objasni, a vrata njegovog doma širom su otvorena za sve putnike na dva točka.

Smatram da je@Komsa zaslužio odavno ovu titulu pa je vreme i da mu je uručimo.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

@Komsa definitivno, ali zajedno sa @Gora-munja. Ne smemo ih razdvajati, oni su zajedno to što jesu, jedan divan par koji motociklizam upražnjava kao način života i ne libe se da to podele sa drugima. 

 

Ukoliko se još dodeljuje ona medalja onda @protector za stotine stranica kvalitetnih tekstova i vrhunskih fotografija. 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650CS

Hvala imenjače na predlogu ali mislim da ima neko ko je zaslužniji od mene za ovu plemenitu nagradu, baš kao što si to bio ti pre. Ja mislim da svako treba da uradi to što sam ja uradio tada, pogotovo što sam već bio u tvojoj koži :)
Svakako mi poznanstvo i druženje najlepša nagrada...

Ove godine sam imao dve saobraćajne nezgode. 
Prvi put, aprila, na NBGu, imao sam sreću da naš @thelord prelazi ulicu baš kada sam naišao. I zaista je bio tu da pomogne oko svega što mi je trebalo u tom trenutku. Boki je naš urednik i redar, tako da ne znam da li se ovo priznanje može odnositi na njega.
 
Sa druge strane, oktobra, od Ralje prema Avali, kada sam se slupao, i nakon što me je sanitet odvezao, trasom je prošao još jedan naš kolega, i, ne znajući da sam ja u pitanju, pomogao da se motor izvuče iz kanala i ubaci u neku garažu. A onda, kada je saznao ko je u pitanju, batalio svoje obaveze i došao na Urgentni da bude tu uz mene (pošto sam bio sam). Obzirom na to da nisam bio kritičan slučaj, držali su me do 4 ujutru, i da nije bilo njega da smara i požuruje sestre i lekare, pitanje je kada bi me otpustili. Taj kolega je @DeXter79 i smatram da je svojim delom i požrtvovanošću zaslužio da ponese titulu BJB Viteza. 


Sent from my COL-L29 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Da li je humano delo kad te citanje nekog pisanija uveseli i raspolozi najmanje spasi taj dan od sumora? Ako jeste, moze li se takav nazvati vitezom jer spasava dusu i um?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 20 sati, Urban Cruiser je napisao:

Sa velikim isčekivanjem sam čekao pokretanje ove teme u ovoj godini. Razlog tome je velika želja da, kao kolektiv, dodeljivanjem ove titule, odamo počast jednom od najstarijih aktivnih motociklista, velikom huminitarcu i prijatelju svih nas, dugogdišnjem članu i, po meni, legendi@Komsa.
Njegovo 50-togodišnje iskustvo nesebično je delio kroz putopise koje smo godinama pratili. Za humanitarna dela je ove godine dobio i nagradu opštine Mladenovac iako ga pamtimo u mnogim zajedničkim i individualnim akcijama. Uvek je bio spreman da priskoči, pomogne, objasni, a vrata njegovog doma širom su otvorena za sve putnike na dva točka.

Smatram da je@Komsa zaslužio odavno ovu titulu pa je vreme i da mu je uručimo.

 

Moj predlog za ovu godinu ( 2019. ) je:

 

1. @štampar

2. @Komsa

3. @bdada

 

Obrazlozenja su za neupucene prolaznike na forumu nebitna, a redovni clanovi znaju zasto.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ne znam da li ću tagovati pravog čoveka, ali neka mi @Zuba87 pomogne. Ispratio sam da je @Markone88 pomogao da se nađe skuter kada je zubi ukraden. Ako je Markone pomogao da se pronađe, predlažem ga za Bjb viteza :) 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@Jovan Ristic hvala, pocastvovan sam nominacijom. Hteo bih da naglasim da ima jos zasluznih za to sto je pronadjen i vracen skuter.

 

Dok je Zuba bio u ludilu zbog kradje, bj bikers forum je bio aktivan, pa su neki podelili slike kako otprilike izgleda Zubin skuter. Ja sam otisao korak dalje, napravio sam kolaz sa slikama iz vise uglova, napisao broj tablica, i podelio to na svim mrezama (instagram, viber i moja devojka podelila na facebook)

 

Moj drug, Boris, koji je to video u viber grupi, me je nazvao kada je primetio skuter u gradu. Ja sam izleteo sa posla, i otisao pravo tamo. Javio i Zubi, i vec za 10 minuta smo obojica bili kod skutera, pa smo ga cuvali dok nije stigao rezervni kljuc.

 

Jos jednom, hvala za nominaciju.

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Ух, нисам ни видео тему. Да, баш тако је било. Овом приликом се још једном захваљујем свима на труду и подржавам номинацију Марконеа за титулу витеза!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Hvala narode!

 

Ja bih gkas dao za @Satelis

 

Pored toga sto svima pomogne, daje veoma konkretne i tacne informacije. Kada nesto ne znam, a zelim da pitam forum, uvek se nadam njegovom odgovoru ili savetu.

 

Takodje svojim iskustvima i slikama/snimca iz boznji koje prilaze, podize nivo svesti kad je bezbednost u pitanju.

 

Hvala Satelis

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Markone definitivno dobija glas i od mene. Dobar gest i reakcija.

Mada i DeXter79-u svaka cast, ako moze i za njega bih glasao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer
On 12/13/2019 at 8:14 PM, Urban Cruiser said:

Sa velikim isčekivanjem sam čekao pokretanje ove teme u ovoj godini. Razlog tome je velika želja da, kao kolektiv, dodeljivanjem ove titule, odamo počast jednom od najstarijih aktivnih motociklista, velikom huminitarcu i prijatelju svih nas, dugogdišnjem članu i, po meni, legendi@Komsa.
Njegovo 50-togodišnje iskustvo nesebično je delio kroz putopise koje smo godinama pratili. Za humanitarna dela je ove godine dobio i nagradu opštine Mladenovac iako ga pamtimo u mnogim zajedničkim i individualnim akcijama. Uvek je bio spreman da priskoči, pomogne, objasni, a vrata njegovog doma širom su otvorena za sve putnike na dva točka.

Smatram da je@Komsa zaslužio odavno ovu titulu pa je vreme i da mu je uručimo.

Urban Cruiser, čitam gore napisano i razmišljam šta bih još mogla da dodam a da već nije rečeno :)

@Komsa@Gora-munja su jedinstveni tandem, veliki humanitarci, strastveni motociklisti,  drugari i putopisci , ljudi velikog srca.

Podržavam inicijativu da titulu BJB Viteza 2019 ponesu @Komsa@Gora-munja kao tandem jer oni to jesu - viteški par u motociklizmu a i životu.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
Pre 21 sati, Markone88 je napisao:

Hvala narode!

 

Ja bih gkas dao za @Satelis

 

Pored toga sto svima pomogne, daje veoma konkretne i tacne informacije. Kada nesto ne znam, a zelim da pitam forum, uvek se nadam njegovom odgovoru ili savetu.

 

Takodje svojim iskustvima i slikama/snimca iz boznji koje prilaze, podize nivo svesti kad je bezbednost u pitanju.

 

Hvala Satelis

On može samo dupli da bude :care:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja