Jump to content

Moto Zajednica

Problematika sa Led migavcima

Recommended Posts

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Pitanje za elekticare i ljubitelje iste tematike. Pravim neki moped i kupio sam far sa alija koji ima integrisane led migavce. Naravno porucio sam i relej. Kada sam porucio i zadnje led migavce umesto led dobio sam sa obicnom sijalicom. Kada sam ih povezao relej je samo ubrzano radio, kuckao  a migavci naravno nisu radili. Skontao sam sta je kada sam otvorio migavac.

Posto mi se migavci lepo uklapaju  u dizajn resio sam da ih zadrzim a da umesto obicne sijalice stavim odgovarajucu led. Porucim naravno sa alija, posiljka stigne posle 2 mececa kada sam je vec bio batalio. Sav hepi otrcim u podrum, ali tamo jadac. Stavio sam te led i probao. Nema ubrzanog kuckanja releja, prednji migavci u faru rade ali zadnji u koje sam stavio ove led sijalice ne rade.

Nemam ideju sta bi mozda moglo da bude, jedino ako ima veze sto prednji i zadnji nisu iste snage ? Ako je to onda moram kupiti i posebno prednje, sto opet znaci igradnje sa tek nekako uklopljenim kablovima, ali sta je tu je, moram imati migavce. Ili je nesto drugo u pitanju ? Ove sijalice su bar po specifikaciji jacine 2w.

Ispod su slike komponenti.

 

far.jpg

led sijalice.jpg

migavac.jpg

relej.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja