Jump to content

Moto Zajednica

Paaa da pocnemo TA600

Recommended Posts

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
3 hours ago, Borkosan said:


Pre nego ga zatamnis trajno probaj najpre neku bilo kakvu tamnu foliju da zalepis da vidis kako je voziti tako. Taj vizir je visok pa moze da se desi da ne vidis put kako treba, a tek noću.

Prvenstveno zbog toga nisam nista radio, kad sam ono naprskao nista se nije videlo, jedino drugi vizir da odradim i to je to, kod Ivana

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Najbolje resenje je nov vizir, tebi treba providan ovakav jer njegova visina ne dozvoljava da bude 100% zatamnjen. Ali crni vizir ce promeniti motoru licni opis. Jos jednom svaka cast za kolor semu. Ono sto bi ja sredio da je moj motor je taj vizir, jednaka boja felni, ispolirane vile i lepse sediste. Kazem zbog toga sto mi se TA svidja generalno kao 'naprava' i verujem da cu jednog dana imati jednog  samo seriju mladjeg. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
25 minutes ago, Zlatko LA said:

Najbolje resenje je nov vizir, tebi treba providan ovakav jer njegova visina ne dozvoljava da bude 100% zatamnjen. Ali crni vizir ce promeniti motoru licni opis. Jos jednom svaka cast za kolor semu. Ono sto bi ja sredio da je moj motor je taj vizir, jednaka boja felni, ispolirane vile i lepse sediste. Kazem zbog toga sto mi se TA svidja generalno kao 'naprava' i verujem da cu jednog dana imati jednog  samo seriju mladjeg. :)

Iskreno mi se mladji ne svidja, moj model je poslednji koji mi se svidja od TA. Tockovi su u planu za narednu zimu u zlatnu boju kao sto je na novoj africi, ta boja mi je nekako oznaka endura i drugu nisam ni razmisljao. Sediste mi je ok i za sad ga ne bih menjao, jedino cu o viziru da razmislim, o tom potom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
7 minutes ago, el classico said:

Samo vizir riješi a felgu otraga u zlatno.


Vozim motor, nisam bajker.

Bice bice... za sad nek se vozi ovako pa cemo vizir u hodu, kad naletim u bg onda cu do ivana da vidim sta i kako a felge na zimu

 

bitno da mehanicki radi kako treba

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Duzi je od fabrickog naravno, ne znam nikog ko vozi sa tim malim fabrickim. Cak je i taj moj sto je trenutno na motoru pravio Ivan nekad davno. Sad mi pravi novi kao sa slike @knez.mladja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
On 18.4.2020. at 19:05, drmilan_ je napisao:

Septembar prosle godine kad je kupljen i sad

224F732A-16B0-484E-918E-EB8714B52FC0.jpeg

Pobegla ti je nalepnica napred- nadole, crvena se zavukla ispod. Verovatno nije bilo lako izvesti da bude perfect. Mozda jer su šare za stariji model koji je imao masku koja bi lakse pratila pravu liniju il?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 minutes ago, gox said:

Pobegla ti je nalepnica napred- nadole, crvena se zavukla ispod. Verovatno nije bilo lako izvesti da bude perfect. Mozda jer su šare za stariji model koji je imao masku koja bi lakse pratila pravu liniju il?

"To smo tako hteli" uzrecica koju kazemo kad nije ispalo kako smo zamisljali :D 

 

Da znam da je pobegla. Zajebano je bilo napraviti da prodje oko migavca, znam da fabrikaner ima jos deblje linije, al posto vise svakako nije fabrikaner onda je eto vako. Voleo bih da crvena linija ide u ravni sa ostalim, al posto je radio kolega badava, i namucio se oko svega, nisam hteo da budem tolika picajzla pa da ga smaram za to malo. Kako je nekad bilo sad je bruka. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Jeste. Što bi moja baba rekla, ove su ga boje “otvorile” :)

Sad je nekako veseliji, lepši.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Bas zbog toga sam i isao na svetlu, da ga malo "otvore" nije mi se svidjao onako ni malo. Da sam ga kupio u fabrika stanju ne bih menjao boju, al posto je bio kakav je bio farbanje je bilo neminovno

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Previsok. Zatamnjen pa ne vidiš dobro na 2m ispred sebe što je naročito zeznuto ako upadneš na neki makadam. Hoće da trese glavu levo desno u zavisnosti od brzine i tvoje visine. 

Mada... Možda se to kod tebe ne dešava?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

@arakis Pored vlaznih maramica definitivno sledeci najbolji pronalazak/izum je podesivi vizir na tockic ili ti dugme ako mu je papren mali sevis




Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Gornji post iz direktnog ličnog iskustva :) Ipak sve zavisi i od visine vozača.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Zato sam uzeo nastavak, ja sam 194 i smeta mi taj ivanov produzeni na 100 na sat, glava ko se kovitla samo tako, sa ovim produzetkom vizira mi je ok, preko vidim a glava mi stoji mirno

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Da se vratim na temu o mom motoru. Hteo bih preko zime da mu uradim tockove da budu u istoj boji, novoj, svezoj. Voleo bih da budu u zlatnoj did boji, gledao sam snimke na YT kako farbaju bez skidanja zica i svih ostalih stvari.

 

 

Da li je to izvodljivo i koliko je to kvalitetno i izdrzljivo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja