Jump to content

Moto Zajednica

Golf 1.6 benzin 1991g 320eur

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 734 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Oglas za kolegu Golf 2 vlasnik zadnjih 15god 1.6i istekla reg, gume dobre, akumulator u garnciji... Dejan 0637241776. Ispravan2df94f0a66b393e64e2d9e2b5047203b.jpg28387bfda0458df8d06bd2dedea61844.jpg803216e8fb5d004dff7c9187799a1b37.jpg7f1fe1bd937a49ad0e1fbb6528a77e3c.jpg

 

Poslato sa COR-L29 pomoću Tapatoka

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 835 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ne izgleda lose... Da sam prodao moj auto tacno bi sebi ispunio decacki san,da djiram malo golfa "dvicu"...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kupuj i ispuni san. Auto ćeš prodati a za ovih 320€ nećeš propasti a i njih ćeš dobiti nazad kad ga budes prodavao.

Po meni je to sklopljen deal :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 19 sati, slobasuper9 je napisao:

Ne izgleda lose... Da sam prodao moj auto tacno bi sebi ispunio decacki san,da djiram malo golfa "dvicu"...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 

Imaš priliku da ispuniš dečački san za 300e i ti oklevaš ?? Blago tebi na jeftinom snu :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Nije njegov san jeftin.  Jeftino = loše, a dvica je mnogo toga, ali loš auto sigurno nije ... ;)

 

Nego to me podseti, znaš ono kad si klinac, pa te pitaju šta ćeš da budeš kad odrasteš ... I svi oko mene fudbaleri, piloti, doktori, astronauti ... a ti Sašo ? Šta ćeš ti da budeš ? A ja ko iz topa - Đubretarac !  Kuku crni sine, pa gde baš to ? Toliko lepih i zanimljivih stvari možeš da radiš, a ti ono najgore ? Ali kako klincu objasniti da to ne valja, kad svake sedmice dolazi uigrana ekipa sa ogromnim kamionom, i uz veliku larmu i prašinu rešava glavni problem u kući i odnosi svo smeće ? :D 

 

Šta je poenta ove šaljive priče ? Da je naša budućnost u smeću ? Može i tako, ali nisam to hteo da kažem, već da sam ja, od svih onih pilota, astronauta, fudbalera, najbliže ostvarenju svojih dečačkih snova ... :jee:

 

idanijel mi dođe jedan đir u dvici za ovako lep i ničim izazvan sastav  ... :takoje:

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 835 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Kupuj i ispuni san. Auto ćeš prodati a za ovih 320€ nećeš propasti a i njih ćeš dobiti nazad kad ga budes prodavao.

Po meni je to sklopljen deal default_1oda.gif


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
Problem je sto ni moj auto ne vozim. Par meseci unazad,sam dobio firmin kombi da idem kuca posao. Moj auto vozim eventualno nekad ako posle posla idem do grada i vikendom. Realno skoro da mi ni ne treba auto a treba mi.

Tako da sam razmislio naglas u ovoj temi :)
Da sam prodao Daciju, 99% bi uzeo tako neki stari da imam kad mi zatreba da nije zao da propada,u stvari da gubi na vrednosti a da se slabo vozi. A golfa bi nekako voleo da imam ne znam zasto. Nije to sad san must have,da je tako imao bi ga odavno,nije 320€ ne znam sta.

Mada nakupi se tu. Kad malo dublje razmislim ja ne verujem da to ne bi izaslo na 1000€. Pitanje kakvi su kosevi,motor,i ostali potrosni delovi... To posle krene,daj ovo da sredim,daj ono i onda se saberes da stalno trpas pare u bunar.

Videcemo...mozda jednog dana svasta bude... Samo sam razmislio naglas...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2839 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

U svoje vreme sam kupio Škodu 100 za 20 DM. Od drugara, naravno. Pali, radi, ide. Koči. Ružna, farba nikakva, naravno. Na drumu, registrovana, sređena, na mom imenu, registrovana, nov acc, novi kaiševi, dva dana rada da se očiste rezervoar i sistem za gorivo, 310 DM. Slatko, bez stajanja smo se vozili dve godine. Kad me neko zakači, baš me briga. Radi sve što mi treba. Liksuz... ajte molim vas. Mada, udobna je bila. To je i ovaj Golfić. Ako nekome treba auto za zimu kad mui neće biti žao što ga je neko potkačio na parkingu, što je očešao zid, što je pala saksija s nečjeg balkona... Prevoz. Da stignem od A do B. Šmek -5. Udobnost, jedva 3. Pouzdanost... Ima 25, 30 godina. Delovi jeftini. Kupiš, registruješ, voziš, baciš. Ako je skoro džabe, opet registruješ. Ozbiljno se mislim, ako se pokope neke glupave kockice, da ga uzmem. Baš iz tog razloga. Na kilo je 150e. Na ljubav, 300e. Ne gubi se ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Kupio moj kolega pre 2 godine istog ovakvog golfa sa istim motorom za 400e da premosti do kupovine novijeg auta. Na kraju ga izašao 1000e da ga dovede u stanje normalno za vožnju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja